0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Hanimlar merhabalar uzun suredir girmiyordum buraya artik aktif olmaya karar verdim cunku burada dertlesiyoruz sevincimizi paylaşıyoruz ve bana iyi geliyor her neyse 

Gecen ay igne yaptırdım igneden sonra olanlar

1. Kolumu bile kaldiramadim uyusukluk oldu cocugu bile tutamaz oldum kucagimda 4 gune gecti

2. Adet gibi kanama oldu sonra simsiyah lekeler gelmeye basladi halada devam ediyor

Yani tum ay lekeli veya adet gibi kanla gecirdim 

Hep boyle mi oluyor 2 3 gun sonra adet günüm geliyor tekrar ignemi yaptirsam hap mi kullansam kararsizim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hap kullan iğne beni de mshferti kullandığım günden itibaren hiç kanama olmadı. Bütün hormonlar bozuldu . Bırakalı 7-8 ay oldu 2-3 aydır adam akıllı adet oluyorum. 
(483 puan) tarafından
Hap nasil canim hic kullanmadim daha önce
tarafından
Ben de bı kaç ay kullandım . Her gün aynı saatte kullaniyosun o kadar
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bizim bir komşu vardı iğne ile korunuyordu sonra iğneyi bıraktı çocuk yapmak istediler kaç doktora gitti ama hepsi dedi yumurtalıkların kurumus çocuk olmaz sonra doktor o iğneler öyle yapmış dedi şimdi hamile kalamiyor 
(483 puan) tarafından
Ayy canim hem korktum hem üzüldüm daha 1 cocugum var ilerde yine isterim ama suan bebegim küçük
Hap nasil acaba
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben 3aylik iğne ile korundum 1 buçuk yıl hiç adet görmedim cnm maffetti beni hormomlarim düzgün hepsi ama adet göremedim iğneyi bıraktıktan 7ay sonra adet göre bildim ben son iki aydır çok şükür adet goruyorum 
(483 puan) tarafından
Ben 1 aylik yaptirdim canim pismanim hapla korunmayi düşünüyorum
(346 puan) tarafından
Hap koruyor cnm düzenli saatinde içersen
(483 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim öyle yaparım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,990 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 1,273 göst.
0 oy
5 cevap 369 göst.
10 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rhm (642 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...