0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

iicine ne giydircem

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tog degeri nedir bilmedigimden soruyorum
tarafından
Belli rakamlar var o rakamlara ve ev sıcaklığına gore bu tulumu giydiriyosun
tarafından
Aa ne guzel
tarafından
Aynen canım ben bitane aldım doğru düzgün giydiremedim çünkü hiç benim ev derecesi değildi bende o zaman bilmiyodum kaldı oyle
tarafından
Evin ısısına göre değerleri oluyor canım ona göre giydiriyosun 1.5 2.5 gibi
tarafından
Hmm anladm canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim tog degerine gore giydirisin icine messla benimki 0.5 tog.kisa kollu zibin vr kulotlu corapla giydiriyorum
tarafından
Tog yazmıyor işte canım o yüzden
tarafından
Canim dene o zaman.bugun mesela uzun kollu bir zibin altina penye giydir. Bak bakalim terlicek mi yoksa burnu falan soguk olur mu ona gore sen karar verirsin
tarafından
Tamm canım sağol
0 oy
tarafından
Kızlar bilen yok mu bebeğimin üşümesin veya terlemesin doğru kullanayjm
0 oy
tarafından
Benimkide buna benzer ben içine zıbın ve alt üst pijama giydiriyorum gece kalkınca boynuna dokunuyorum soğuk mu diye havalar çok soğudu.
tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
düzenlendi

Zıbın giydirebilirsin bakarsın soğuksa vücudu biraz daha kalın giydir terlemeyen çocuksa.  Biz olduğu gibi giydiriyoruz bez koyuyorum oñune arkasına bizim bebek çok terliyor yoksa 

image

tarafından
Sürekli hasta oluyor terliyor
tarafından
Ozaman normal giydir canım bez koy önüne arkasına
tarafından
Resimde eklenmemiş atmıştım yeniden düzenleyim
tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 540 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Amazon (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 416 göst.
26 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...