0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (418 puan) tarafından
Geçen kurban bayramında kurbanlarını kestiler yaşları var diye eşimle ikimiz hallettik hamile halimle et doğradım kıymayı beraber yeriz dedi katmadı şimdi de kötü gelin oldum evlerine gidince hoşgeldin demeyip birde kavga ediyorlar uzaktan gelince yemek hazırlığı yapmiyolsr bize aç kalıyoruz dolanıp duruyor orda yemek yapacak olsa akşama kadar siz olsaniz bir daha yardım eder misiniz kurbanda falan 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,661 puan) tarafından
Kurban Bayraminda yaptığına durumun ne bağlantısı var anlayamadım ? Yaşları var demişsin normal yani ayrıca hamile olunca ette doğranır işte yapılır cevap veriyorum azıcık görmezden gel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşları var diyorsun gidince sen hazırla hep birlikte yiyin canım...ayda yılda bir idare etmek gerek napcan onların nankörlüğu onlara kalsin idare et
0 oy
(10,344 puan) tarafından
Yaşları varsa senin hazırlaman eti senin yapman zaten daha doğru değil mi 
(418 puan) tarafından
Et değil canım mesele
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Hamile halinle et dogramanda bir şey yok ne kadar uzaktan gittiginize bağlı 4 5 saatten fazla ise düşünürdüm ama yaşlı diyorsun ben ederdim ya cokta bir şey yok yani
0 oy
(119,289 puan) tarafından
yaslilarmis bazen hos gormek lazim et dogramissin genelde sikayet edenler ya hamile halimle diyo (hamilelik bi hastalik engellilik durumu degil) yada mucagimda bebegimle diyolar etini kiymasini yeriz diyip verse nolur vermese nolur yanu hayati ve yasadijlarinizi bu derece abartmayin ömrünüz kısalir hayattan ne tat ne zevk alirsiniz bos yasarsiniz basit seyleri kafaya takmayin yasli insan hosgeldin desen nolcak demese nolcak ?
(418 puan) tarafından
Çok tşk ederim haklısıniz
0 oy
(1,637 puan) tarafından
Gidince yaparım elimden geldiği kadar ayıp küçük olduğum için onun dışında arayıp sormam çok konuşmamda ama

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 340 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 706 göst.
1 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 212 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.