0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşim odadan çıkmaz telefonuyla oyun oynar sabahlara kadar bilgisayardan video izler film izler oyun oynar. Tuvaletten 1 saat boyunca çıkmaz. Az önce de nereye kadar böyle devam edecek dedim o da çocuk olana kadar dedi. Yaa Allah aşkına sizce bunu neden dedi yani çocukla oyun oynamanın ya da beni içeride yalnız bırakmanın ne alakası var 

26 Cevaplar

+5 oy
(7,272 puan) tarafından
Asla inanma çocuk yokken gostermedigi ilgiyi çocuk olunca göstermez bekleme al benimki 2 sene ayrı yattı uyuyamama bahanesiyle sonuç sevgim filan kalmadı adama karşı ve asla bir tane daha çocuk düşünmüyorum sende iyi düşün hak etmeyen birine çocuk verilmez ben geç anladım 
(4,199 puan) tarafından
Hea aynn cck olunca hicten göstermez tabi. Bu ayri yatma isi gerckten cok gereksiz. Asla musade etmem zaten esinim de uykusu camis gibi asla duymuo kiyamet kopsa bile ama uyuyamiosa da uyuyamasin bi zahmet.   Post sahibine cvaben de cck dogana kadar ne yavv asil cck dogunca adam kacacak yer olsa en ufacik bi delik olsa da girsem der :) sadece adam degil sahsen bebegin annesi olarak sen bile yeterki sessiz sakin kendi kendime kalabilecegim biyer ilsun vc de oturur bis bos fayanslara bakarim kafami dinlerim daha iyi diceksin:) sahsen ben oleyim yani keske imkan olsa gitsem bi on yil eve ugramasam on numara olur:))
(7,272 puan) tarafından
Ahahahaha bu ben tuvalete giriyorum yarım saat napiyon diye soyleniyo camis yüzüme bakıyorum sabunluyorum ay kendi kendime takılıyor işte az susun yok ikisi bir kapıda deli ediyolar ordada rahat yok :))
-Reklam-
+3 oy
(13,180 puan) tarafından
Çocuk olunca da çocuğun sesinden ağlamasından kacacaktır. Seninle vakit geçirme alışkanlığı yoksa çocukla hiç olmaz benden söylemesi 
+3 oy
(1,554 puan) tarafından
Aklin varsa bu adamdan cocuk yapma.

Abla tavsiyesi.
0 oy
tarafından

Çocuk bahanesi. 

Evli bir erkek için bu hiç normal değil 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
O bahane bulamamıştı çocuk olana kadar demiş o tuvaletten cikamama bizdede var bazen diyorum fayanslarini sayiyirsun ne yapıyorsun yani 
(1,538 puan) tarafından
Valla ne sayuyorlar ne sallıyorlar bilmem ama benimki de öyle ben bir kere beş dk çıkmayim saatlerdir napion der
(1,571 puan) tarafından
Bizimkide aynı
(1,538 puan) tarafından
Tuvalete ve işe gitmek onlar için bi kurtuluş yolu cnm işten çocuktan bizden kurtuluş hayata mola vermişler gibi düşün
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Aklın varsa cocuk yapma. Bende de benzer modeli vardı cocuk yokken bosandim.  Allahtan benimki aldatmisti uzerine birde  :D
(2,586 puan) tarafından
Çocuktan sonra olumlu yönde değişim bekleme . Zaman ver kendinize duzelursen yaparım de.bir de çocukla hiç bir yere sığmazsın hayat boyu çekersin
(13,829 puan) tarafından
Karistirmisim pardon bencede ay cocuk olunca degismez bi insan neyse odur
(258 puan) tarafından
Eşim çocuklara bebeklere aşırı düşkün olursa bana vermez bile o derece. Ama tabi yine de inanmıyorum
(13,829 puan) tarafından
Ben de cok duskunum ama o oyle olmuyor nasil tukeniyor insan:) heleki daha simdi boyle oyun bagimlisi video bagimlisi insansa hiic sanmyrm ama yanilirim ins
(2,586 puan) tarafından
Keşke öyle olsun da akşamdan akşama 1 saat tut da işimi yapayım dediğinde yapsa şükret.  Öyle başkasının bebeğini sevmek gibi olmuyor hayat
0 oy
tarafından
Kesinlikle bahane sende söyle ben bu şekilde sana güvenip çocuk etmem şimdiden beni yalnız bırakıyosun de belki düzelir 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Bır gram aklın varsa cocuk yapmazsın evdekı cocugun bıraz buyusun cunku yas aralıgının yakın olması iyi degıl seni zorlar  tabi tahamul edebılırsen.. 
0 oy
tarafından
Çocuk ne alaka saçmalık eşin gecistiriyor 
(258 puan) tarafından
Bende umursamaz olacağım. Evi de onu da ihmal edeceğim
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Şimdiden böyleyse çocuk olunca daha çok kaçacak yer arar
0 oy
(6,383 puan) tarafından
:) yalanını deseydin. İnanma daha beter oluyorlar 
0 oy
(246 puan) tarafından
Aklın varsa çocuk yapmazsın.cocuk olunca daha kötü olur ben sana soyliyim.
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Hiç mi çocuğunuz yok yoksa yeni mi istiyor
0 oy
(249 puan) tarafından
Çocuk yokken böyle olan çocuk olunca hiç seni hesap almicak rabbim vermiyorsa vardır ayril derim ya kendine yazık etme kuzum 
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Bu cevabı veren erkekten hiç bir şey bekleme 
0 oy
(162 puan) tarafından
Bence o zamanda bişey değişmeyecek gibi. Olumsuz konuşmak istemiyorum ama bana ikna etme şekli diye düşündürdü
0 oy
(383 puan) tarafından
Annesini gormek istemedigin cocugu ne kadar sevebilirsin ki deseydin
0 oy
(900 puan) tarafından
Çocuk olunca bın kat daha ılgısızlesıyorlar
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Cocuk olunca daha beter olur kesinlikle inanma 
0 oy
(413 puan) tarafından
Yorumların bazısının okudum da çocuk varmi eğer yoksa sakın bu adama cocuk getirme daha kötü olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
0 oy
19 cevap 132 göst.
0 oy
12 cevap 185 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
27 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...