0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Bez pastası yapmayı düşünüyorum bir de kuru incir kuru kayısı meyve suyu falan almayı düşündüm başka ne olabilir? Kıyafet takım alacaktım ama onu sanırım eve çıkınca götürmek daha uygun olur. Yada şu Hoşgeldin bebek çiçeklerinden mi almalı? Fikir verir misiniz? 

5 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından

Ne kadar yalnız olduğumu gördüm doğum yapan kişi çok şanslı bana bi çiçek bile almadılar kimse gelmedi :( Bez pişik yapabilir biraz riskli bence teraryum olabilir benim hoşuma giderdi

tarafından
Bencede pişik olabilir
(343 puan) tarafından
Canım benim arkadaşıma da tek giden ben ve eşim oldu yani o da yalnızdı. Olsun can sağlığı bebeğin sağlıklıysa boşver
-Reklam-
0 oy
(4,238 puan) tarafından
Ya bence gidilmemeli ya :( bence en azından 40 çıkana kadar ziyaret edilmemeli. 
(343 puan) tarafından
İstiyordu mutlu oldu gidince siz de haklısınız tabi
0 oy
(993 puan) tarafından
Bana canlı çiçek geldi hep hala evde bakıyorum onlara :) ama kayısı hurma incirli birseylerde mantıklı ki ihtiyaç olur
(343 puan) tarafından
Kuru kayısı aldım. Tavuk çorba ve börek yaptım bide bebek bezi
(993 puan) tarafından
Yeter allah razı olsun işini görür canım
0 oy
(1,573 puan) tarafından

bez yerıne süt yapan kuruyemıs ve çaylardan bır sepet yap bence daha makul bez risklı pişik açısından bakım setınden bır sepette olabılır bebe yagı pudra temızleme pamugu pişik kremı gibi gibi :) çiçek teraryum falan ben sevmıyorum hanı alacagın kısı severse bılemem tabı ama baska getırenlerde olursa fazlalık olarak bır sure yer kaplayıp sonra malum çöpe :)

(343 puan) tarafından
Çok güzel fikirmiş
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kuru incir kuru kayısı iyi fikir 
(343 puan) tarafından
Aynen öyle yaptım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 604 göst.
0 oy
19 cevap 351 göst.