0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Kızlar kendi halimde bir insanım bu hep böyle idi küçükten beri arkamda kimse olmadi evliyim ailem uzakta ama ben hiç bir sorunum olduğu zaman arayıp derdimi anlatacak bir annem olmadı misal biriyle sorun yaşadım arayıp söylesem umursamıyor gibi geliyor veya kocamla kavga ettim moralim bozuk genelde anlatıyorum veya mesajda söylüyorum beni araması gereken yerde bir süre aramıyor sonra sırf dinlememek için siz böyle durumda bir daha içinizi döker miydiniz veya haklı olduğum bir durum oluyor boşver falan diyip gırgır alıyor sinir oluyorum umursamıyor ve evlenince mesafeli oldular bana sizde durum nasıl sonra da neden içine kapaniksin diyolar 

31 Cevaplar

0 oy
(1,306 puan) tarafından
Anneme anlatırım herseyi normalde ama.bazi şeylere o benden daha çok üzülüyor ya da kızdığım kişiye daha çok kızıp kafaya takıyor. Üzülmesin diye anlatmıyorum artık pek. Bı arkadaşım var 20 seneye yakin arkadasiz. Gece gündüz demeyiz anlatırız birbirimize. Yaşadıklarımız da benzer olduğundan anlarız birbirimizi. İçime ata ata hasta oluyorum yoksa. Onu da yaşadım zamanında. Bı şekilde paylaşmalisin birisiyle. 
-Reklam-
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Anneme anlatırım herseyi normalde ama.bazi şeylere o benden daha çok üzülüyor ya da kızdığım kişiye daha çok kızıp kafaya takıyor. Üzülmesin diye anlatmıyorum artık pek. Bı arkadaşım var 20 seneye yakin arkadasiz. Gece gündüz demeyiz anlatırız birbirimize. Yaşadıklarımız da benzer olduğundan anlarız birbirimizi. İçime ata ata hasta oluyorum yoksa. Onu da yaşadım zamanında. Bı şekilde paylaşmalisin birisiyle. Yoksa kötü oluyor gercekten
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Eşimle kavga etsem yine eşime anlatırım 
0 oy
(569 puan) tarafından
Önceden dertleştigim arkadaşlarım vardı.  Eşim her seferinde akıl hocan kim , aklına kim sokuyor bu fikirleri diyordu.  Güya bana böyle yap diyorlar.is . Hepsinden  istemesem de uzaklaştım aile huzurum kalmamıştı.  Şimdi de aynıyım. Duvarlar veriyor bana aklı diyorum.  Akşama kadar onlara bakıyorum sonuçta.  

İnsanın gerçekten içini boşaltmaya ihtiyacı oluyor.  Konuşmadıkca dertler çoğalıyor sanki . Biriyle paylaşıp fikir alınca insan Bi rahatlıyor,  Kendine geliyor
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Hiç kimsem yok. Ailemden çok uzaktayım. Üzülmesin diye anneme anlatmam. Ablama kardeşime hiç anlatmam. Güvendiğim iki arkadaşım vardı onlar da yok artık 
0 oy
(49 puan) tarafından
Genelde annemle kardesımle konuşurum ama tamamen bütün derdımı kimseye anlatmam genelde kardesıme anlatırım ama onada herseyı söylemem annem desen zaten doğru dürüst dınlemıyor anca bız zamanında daha kötüydük dıyıp durur hıc uğraşamam kımseyle dıyorım o yüzden
0 oy
(736 puan) tarafından
Esimle konusmak istediklerimi konusurum ama genelde icime atarim ya kimseyle konusmam zaten arkadasim akrabamda yok 
0 oy
tarafından
Anneme hiç birseyi anlatamıyorum nedense hep bi çekingenlik oluyor bazı ruh halime bağlı bazı konuları anlatırım bazılarını anlatmam arkadaşlarıma 
0 oy
(13,343 puan) tarafından
Tek tabanca hayata devam annemle konuşmaya gerek duymuyorum kendim üzgün olduğumda onu da üzemem. Dost veya arkadaş yok 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Rabbim var secdede oma anlayabiliyorum ondan yardım istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 205 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (456 puan) tarafından soruldu
+1 oy
59 cevap 652 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.