0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (1,364 puan) tarafından
Kızım iki buçuk yaşında çok zor bı çocuk doğduğundan beri nereye gitsem hep olay beni rezil ediyor şimdi dört aylık hamileyim dün bı arkadaşa gitmiştim ne yapsam ikna olmuyor çıkmak için kendini yerlere atıyor montunu giymiyor gerçekten ben kendimi yaeve hapsedecem bilmiyorum yani her dediğini yapmışsın diyenler yorum yapmasın hiçbirsey yapmıyorum vazgeçsin huyundan ama yok düzelmiyor 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağlayınca istedigini yapmayın atak geçiriyor benimkide öyle istediğini giyer isteğini çıkarır 
(1,364 puan) tarafından
Yapmıyorum zaten yazmışım bu şekilde yorum yapmayın diye ne kadar mücadele verdiğimi bı ben bilirim
tarafından
Anlıyorum seni ama o dirençli olduğu kadar  seninde dirençli olman gerek elbet vaz geçecek
-Reklam-
0 oy
(10,074 puan) tarafından

Benimkide oyleydi canim markette yerlerde yattigi fotograflarini atardim gulerdim herkeste benle gulerdi ayy cok fenaydi disari cikilmazdi yoldan yurumek isterdi araba gelir cekilmezdi el tutturmazdi kabus gibiydi :woot: yollari temizleye temizleye gelirdik. O hallerini bilenler suan 2 cocukla nasil cikiyosun diyolar bana ama yapmiyo 3yasini 3ay gecti suan. Bebek arabasini tutar bazen cani ister kosiyimmi der kos diyorum araba gelir kenara cikar hemen. Seni gormuyoruuuum diye oyun oynuyoruz yolda hemen durup gorebilecegim bi yere geliyo falan. Bi nebze akillandi yani canim :) zor ama zamanla biraz daha duzeliyo

(1,364 puan) tarafından
Aynen bizde öyleyiz inşaallah sakinler benimkide
(10,074 puan) tarafından
Bi kere hatta kolundan tuttum kaldirdim yoldan araba bekliyoki cikinda geciyim. Kadinin biri dediki kolunu cikarcaksin napiypsun. Nasil sinirliyim zaten cikaricam dedim kolunuda cikaricam bacaginida :D ay neler etti bana ya. Esimde yurtdisi calisiyo dusun tek basima gece gunduz. Ama masallah daha ilimli simdi o zamanlara gore sokakta
(1,364 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah aynı öyle eve geliyoruz asansörün önünde saatlerce ağlıyor artık kolundan tutup zorla götürüyorum herşeye itiraz ediyor sabırlı davranıyorum olmuyor bağırıyorum olmuyor
(10,074 puan) tarafından
Aynen gecen sene biz valla sabahtan aksama sokkata dursakta tatmin olmazdi sokagi gorur gormez daha aglamaya baslardi. Sinir krizleri gecirirdik artik ama sukur kalmadi onalr
0 oy
(1,364 puan) tarafından
İnsanların derdini yazdığı postlara kimse yorum yapmıyor niye anlamıyorum 
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Benim oğlum da 14 aylık huyu o kadar kötü ki şiddete çok meyilli kendisi oyun oynadığını saniyo ona komik geliyo aksine çok can sıkıcı yüzümüze tokat atiyo yumruk yiyoruz oyuncak fırlatıyo geçenlerde babasının yüzüne telefon fırlatmış:) babası da vurmuş oğluma baktim oğlum agliyo ama nasıl sinirlendim oturdum Bi de ben ağladım sabır bırakmıyor insanda kızıyorum bağırıyorum hiç korku falan bilmiyo 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
2 yaşına girecek benimkide aynı geçen hediyelik eşya satan yere gittim orda bir bebek aldı eline o an alacak paramda yok zaten alsam eve gelip atıyor oynamıyor zorla aldım elinden eve gelene kadar ağladı kendini yerlere attı bu 2 yaş sendromumu nedir bitsede kurtulsak 
0 oy
(2,946 puan) tarafından
Normal şartlarda evet dediğini yapmayın deriz ama her çocuk aynı değil. Aç kalınca illaki yer denen çocuklar gibi. Benimki asla yemez mesela. Senin bebeğin de zor bir çocuk belliki. Sadece sinirlenip kızma, görmezden gel. Ağlamasına kendini yere atmasına izin ver sakinleşene kadar. Neden rezil olasın, çocuk bu. Evet gittiğin yerde biraz huzur istiyorsun anlıyorum ama olmayınca olmuyor. Belki bir uzmandan da fikir alabilirsin. 
0 oy
(584 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle aşırı hareketli ve yaramaz heryeri kurcalar bnde pek gitmiyorum annemler dışında bı yere çocukları dövüyor isiriyor. Durmuyor çabuk sıkılıyor 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ah ah bende de ayni sıkıntılar var delirdim bide iki tane 
(1,364 puan) tarafından
İkinci geliyor benimde
(1,043 puan) tarafından
Benim biti 24 aylık diğeri 13 aylık kimse acımıyor sanki bana çok şey bekliyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 448 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 305 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı