0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimi nasıl ikna edebilirim bişey aldırmak için siz olsanız ne yapardınız taktik verirmisniz

17 Cevaplar

+1 oy
(6,241 puan) tarafından
Hahahaha kız herkesin kocası farklı şeylere kanar şimdi nasıl bilelim ki seninki ne sever 

Bazı erkek vardır cinsellik ile kanar 

Bazısı vardır yemekle kanar

Bazısı vardır tatli sözle veya alttan alma ile 

Bazısı da vardır kendi içinde olur kırmak istemez eşini 

Mesela benim eşim kırmak istemez bende biraz modum düşmüş gibi yapınca anında yumuşar ne kadar sinirli de olsa yapmak istemese de asla dayanamaz surat asmama 

O yüzden sen eşinin can alıcı noktasını bilmen lazım 
tarafından
Benimkide kırmak istemez aslında ama cinsellik işe yaramadı güzel söz söylesem ne istiyon yine der :) biraz tutumlu ondan kaynaklanıyor sağolsun alır istediklerimi ama borçta var e bebişte gelcek bende çok üstelemiyorum ama sadece birşey istiyorum onuda çok üstüne gidermiyim diye düşünüyorum usun zamndır hiç birşey almadım kendime verdiği harçlığıda ona geri verdim ve onu ben böyle alıştırdım şimdi ne yapcam hiç bilmiyom
(6,241 puan) tarafından
AA bak işte suçlu sensin neden sende olanı da verip kendinden feragat ediyorsun oda öyle alışır tabi nasıl olsa kendinden kısıyor diye
Evet yoklukta lazım olunca verilir ama sen hep yapınca alışmış
tarafından
Valla hep yaprım ama bu ay yapmıcam çünkü ciddi ihtiyaçlarımda var
-Reklam-
+1 oy
(120,156 puan) tarafından
yani alinacak diycen oda alcak☺️
0 oy
(7,478 puan) tarafından

Kız nasıl ikna etcen saldır adama işte tövbe yarabbi:D

(7,478 puan) tarafından
Yarın wasaptan atarım ben sana füzeee :D jsjsj
tarafından
Bekliyorum her daim sjsjsj
tarafından
Bende istiyorum diyomuşum :) :) :) tövbe yarabbi  gaza geldim yazdığım konuya bak cevaplara bak yaaa:) :) :)
tarafından
Maksat eğlence olsun gamze sjsjs merak ettim sen şimdi gönder füzesi sjsjsjjsjsjs
(7,478 puan) tarafından
Hahahah :D gamzeee korkma kız bişey olmaz jsjsjjs
0 oy
(659 puan) tarafından
Valla dalga gecmek ıcın demıyorum kızma nolur ama nasıl yardımcı olalım hep beraber gelıp al mi dıyelım:D
tarafından
Oluur yazın kızlar al al al diye :) :) gösteriyim ona bak herkes beni destekliyo diyim alma mecburuiyetinde gibi hissetsin ama ben hamileyim diyorum herşeye hamileliği katma diyor uyanık anam
(659 puan) tarafından
Ne istiyordun kız merak ettim
(8,975 puan) tarafından
Toplanıp gidip biz diyelim şu gaciya istediklerini al yoksa tavayla döveriz seni diye :))))
tarafından
:) :) :)
tarafından
Lohusa takımı pedi bide makyaj malzemesi
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Valla canım ben genelde yüzümü düşürün konuşmam anlar zaten ya bir şeyden rahatsız olmussumdur yada bir şey istiyorumdur alması için 
tarafından
Onu yapamıyom içte tam moda gireyim diyorum güldürüyor ciddi olqmıyom o yüzden yüs düşürme yok bende:) :) :)
(1,760 puan) tarafından
Ben yaparım ama uzun sürmez eskm hemen gelir barışır sonra istediğimizde alır ama
tarafından
Ne güzel ya
(26 puan) tarafından
ipek4161 kız senin meselen ne oldu hani eltin vatsap gurubu açmıştı kardeşler gurubu diye eşine falan küsmüştün barıştınmı nasıl  barıştın merak ediyodum ne zamandır
(1,760 puan) tarafından
Canım benim koca demis ki  hanımım yoksa bende yokum çıktı gruptan sonra ikimizi birden eklediler bende istemedim ikimizde tekrar çıktık öyle gitti sonradan okudum eşimin telinden daha açılınca demiş benim hanım niye yok diye öyle barıştık gitti
0 oy
tarafından
Bunu senin bilmen gerek eşini biliyorsun neyi sever nasıl ikna olur 
tarafından
İşin içinde para olunca ikna etmek zor
0 oy
(212 puan) tarafından
Benim ikna etme kabiliyetim (bugün almassak yarın daha pahalıya alırız diye herseyi aldırıyorum) 
(212 puan) tarafından
Sonunda istediğimi alacam de bugün alırsan daha kârlı çıkarsın  yarın daha pahalı olacak de inşallah alırsın bekliyorum güzel haberlerini ♡
tarafından
İnşallah dur bir en geç yarına haber veririm inşallah
(212 puan) tarafından
İnşallah canım kolay gelsin sana
tarafından
Canım benim eşimi ikna ettim teşekkür ederim
(212 puan) tarafından
Gerçektenmi çok sevindim senin adına ♡
0 oy
(850 puan) tarafından
Her insan farklı karakterde ama bir kadının en güçlü silahı gözyaşıdir birazda duygu sömürüsü 
tarafından
Kız yok yüzüm düşse  gıdıklar beni güldürür deli dolu biryim sürekli gülerim ciddi olamıyorum
0 oy
(837 puan) tarafından
Ne aldırmak istiyorsun ki parası varda mı almıyor yok mu basta bunu bilmek önemli benm ki olsun al demem yeter daha doğrusu ben alırmda almam her aklıma düşeni eşimde tam tersi erkek olsam cimri damgası yerdim:)
tarafından
Ya aslında borcu falan var bana aylık 3 bin veriyor bende kıyamıuom ona geri veriyom makyajım azaldı set olarak almam lazım e bide hsmileyim ys üst baş almam lazım
(837 puan) tarafından
Veriyorsa her ay birsey alacaksın bende hamileyim her ay hem ogluma hem hamilelk için ihtiyaçları aldm tabi kendimi erteleme yapıyorm bende Yoksa eşimde atar bnde aynı eşin sanki vermiyor gbı konusmussn ama sen kendin almıyorsun sankı :D vermicen az az al her ay bişe
(837 puan) tarafından
Ben öyleyim cocuk konusu hariç kendime sıra gelmez hata bizde aslında
0 oy
(726 puan) tarafından

Ben bı airfryer için 2,3 ay dil döktüm aldı hamur yoğurma makinası içinde 1 hafta dil döktüm adam biliyo çenemi aldı yani ben bı airfryer için 2,3 ay çabaladım çabala bişey kaybetmessin:D bu arada merak ettim ne istiyorsun 

tarafından
Bir kaç özel ihtiyaç makyaj galan lohusa seti bide
0 oy
(12,965 puan) tarafından
Taktik yok direk söylerım alir 
0 oy
(149 puan) tarafından
Herkes kendi malını bilir bacım:) yani onu da sen bilicen ben bişey istemeden önce kocama sevdiği yemekler hazırlarım çayını kahvesini o istemeden önüne koyarım tatlı yaparım ne bileyim çerez kurabiye vs koyarım zemin yaparım:)
tarafından
Ondan sonrada ne istiyonmu der:) :) :)
(149 puan) tarafından
Yo bir kaç gün böyle yaparım ki garipsemesin:) sonra istediğimi şeyi söylerim alır sağolsun:) ama aldıktan sonra da bi iki gün böyle devam ederim:)
0 oy
(8,715 puan) tarafından
İki cilve yap kız ☺️
tarafından
Heee yanımda yatıyo yapıyımmı şimdi :) :)
(8,715 puan) tarafından
Heee yap tabi ☺️☺️
tarafından
Daha bugün ilişkiye girdik :) :) :) bide birazdan işe gitçek uyusun benim yavrum işe gitsinde bol bol paralar kazansın :) :)
(8,715 puan) tarafından
Ahahah öyle de madem bak üstüne atlıcaktım ama sana kıyamadım de ☺️☺️
tarafından
Uyku sersemliğiyle dalgamı geçiyorsun dicek :) :) :)
0 oy
tarafından
İki yag çekerim olmazsa naz yaparım o da olmadı almiyorsun etmiyorsun diye hafiften tripler atarim
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Benimki asla oyle güzel lafla almaz yani hani bu cilve yaparak aldiranlar varya öyle değiliz eşim hep şey der mutlu iken söz verme diye☺️ ihtiyaç olduğunu alınması gerektiğini söylerim maddi durum el verirse alırız el vermezse sonraki ay bakarız 
0 oy
(13,373 puan) tarafından

Ne aldıracaksın ki :)

0 oy
(1,613 puan) tarafından
Burda beklim bende aldırmak istyom para ypk diyo var var niye yok  bana gelince ucuyo paralar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 260 göst.
0 oy
6 cevap 249 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 500 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,422 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,445 puan) tarafından soruldu

385,720 soru

11,532,887 cevap

35,205 kullanıcı

...