0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından

İnşirah suresini bu videoyu dinlettim 7 kez okunuyor ve o kadar zorluklarla uyur ki oğlum şıp diye uyudu tesadüf eseri dinlettim sizde dinleyin kızlar inşallah bebişleriniz kolaylıkla mışıl mışıl uyurlar 

8 Cevaplar

0 oy
(11,092 puan) tarafından
Ben ayet'el kürsi açardım önceden kendim de okurdum çok faydası oluyo gerçekten. İnşirah da dinletiriz, sure fark eder mi sanmıyorum Kur'an sesine huzurlu oluyo çocuklar zaten
(2,458 puan) tarafından
Ben ilk doğduğu günden beri dinletiyorum hatta ablamlar çok şaşırmıştı baci ne güzel akıl ettin çocuk nasıl büyürse öyle gider biz bilmezdik böyle şeyler

Evimden eksik olmaz
Bazen eşime veriyorum uyutsun diye gidiyorum mutfağa bakiyorum sesi geliyor hocanın eşim de alışmış aciyor :D
(2,458 puan) tarafından
Evett canım benim ki de fark ediyor sesini
(11,092 puan) tarafından
Çok övdünüz diğer videolarına da bakarım hocanın. Attığın hızlı okumuş ya, ben daha sakin yavaş olanları dinletirdim genelde. Benim attığım da öyle denk geldi sesi okuyuşu hoşuma gitti diye hep onu açtım. Gerçekten en güzeli anne babanın kendisinin okuması ama bu da aklınızda bulunsun :)

Mesela eşim uyuturken hep o okur hiç açmaz öyle video, ben açıyorum ama :)
(2,458 puan) tarafından
Bende onunla okuyorum birlikte yanlışlarımı da öğreniyorum
(11,092 puan) tarafından
En güzeli aslında. Ben tecvitli bilmiyorum o sorun oluyo o yüzden açıyorum daha çok
-Reklam-
0 oy
(6,973 puan) tarafından
Az önce ben de sakinleştiren dua Rad suresini dinlettim oğluma hemen uyudu ne zaman dinlese uyuyor Rabbim ne büyük. 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Ben oğlanları bununla uyutuyorum çoğu zaman 
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bende nazar duası ve nebe süresi dinletirim uyurken 
0 oy
(2,048 puan) tarafından
Benimki huvallullezi de diyor biz Allah'ın isimlerini okuyiruz
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben oğlumda sürekli Yusuf suresi dinlerdim şimdi doğdu yine dinliyor :) 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Benimkiler pışpış dinler ancak ben yatırırken okurum tabi ezbere vs değil bununla beraber bir kaç dua daha rahat uyusunlar diye 
0 oy
(583 puan) tarafından
Bende fatih hocanın sesinden sureleri açarım o hocanın sesini duyunca aşırı sakinlik geliyo bebeğe

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 533 göst.
+14 oy
46 cevap 1,409 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 360 göst.

378,953 soru

11,343,107 cevap

34,809 kullanıcı

...