+1 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evi temizlediğmide herğün girip çıkıp bakarım derim oh mis gibi oldu mesela bu gün banyo ile wc iyiyiceee temizledim durmadan kapısını açıp bakıyom kafayı yedim galiba :D sizde yaparmısınız böyle

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hahahahaha bu ben bende her yeri dip köşe temizledim bugün gidip geliyorum oda oda geziyorum ohhh miss gibi oldu diyorum ☺
tarafından
Eline koluna sağlık canım hahaha tek değilmişim demek ki
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kız ona fırsat mı kalıyor arkamı dönerim bakmaya yine aynı olmuş benim kızın huyu elinde illa bir şeyler olacak 
tarafından
Hahahaa Bizimki daha 6 aylık teyzesi henüz ortalık batıramıyor keyfini çıkartıyorum bugünlerin
(1,571 puan) tarafından
He benim ki 3 yaşında kız elinde illa bir şey olacak zayıf ama kilo almıyor ama agizida hiç boş durmuyor
tarafından
Benim yeğenim de öyle canım çok yer sık yer ama asla kilo almaz sanırım belli bir yaştan sonra kilo olacak Ben Biz küçükken öyleymişiz sonradan kilo almışız
(1,571 puan) tarafından
Yok ki bu halarina çekmiş halalarida dünyayı yer kilo almaz 47 kilo gorumcemler 6 sida zayıf ama boylarida kısa benim kızda minyon zayıf
0 oy
tarafından

Her gün yapılan işler hiçte girip çıkıp bakmam 8-)

tarafından
Ben de her gün yapıyorum canım ama Girip çıkıp bakıyorum her gün Yatak odasını temizler toplar silerim Ama akşama kadar Girip çıkıp bakarım durmadan diğer her yer içinde geçerli
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay bunu bende yapıyorum hatta bugün dip köşe yaptım mis gibi oldu
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Gerçekten huzur veriyor 
tarafından
Valla kız herğün temizliyorum ben dip köye her günde bakarım hatta eşim işten gelir onada göstererim hahahah
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Yok canım temizledikten sonra dakikasına aynısı olduğu için bakmamayı tercih ediyorum ☺️
tarafından
Kaç çoçuk :D
(8,384 puan) tarafından
2 biri 16 aylık diğeri 89 günlük ☺️
tarafından
Maşallah canım 3 taneye nasıl cesaret ettin benim 1 tane çok zorlanıyorum gurbetteyim bide çok afedersin wc bile kocam gelince anca gidiyom
(8,384 puan) tarafından
Kız 2 tane var anlamında 2 dedim

Biri 16 aylık diğeri 89 günlük 89 günlük olan korunurken oldu ama iyiki de olmuş birden büyüceklwr arkadaş olacaklar bende gurbetteyim kimsem yok
0 oy
(11,084 puan) tarafından

Ay yapıyom ben de :) çok uzun sürmediği için yapılmış temizliğin tadına varmak istiyorum :angel:

tarafından
Hahaha aynen valla
tarafından
Hahaha aynen valla eşim gelene kadar temiz toplu
(11,084 puan) tarafından
Sende yine uzun sürüyo :) bi yeri yaparken başka yer mahvoluyo oraya geri dönsem yaptığım yer bitik durumda :D sağolsun çocuklar :)

Bi de bende şey var, koca gelince bak bunu yaptım bak bura mis oldu aferin de bana diye darlıyom adamı :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Elif12 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
10 cevap 174 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...