0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Annemiz yillar önce kaybettim babam ise zalim kötü kişilik severek evlilik yaptım esimi çok seviyorum hala ama kendisi at yarışı oynuyor eline diyelim bin tl geçti onun 200 tl sini eve harcar gerisi kumara gider kiradayiz kirayı veriyor elektrik ödüyor ama ac kalıyorum ben 3 yasinsa kizimiz var beni dövmez sadece oynama bak desemde bağırtı çıkar ailesi iyi insanlar kaynanam kayinbabam bizimle yasayin biz onu adam ederiz diyorlar ama ben 2 ay yaşadık onlarla o yine oynuyordu kayinbabam yasli o veriyordu herşey alıyordu kapısına gideceğim sadece kaynnam kayinbbaam var başka kimsem yok şuan bile kahvehaneye gitti esim gorumceme söylüyorum Babagile getir oynamaz diyor ama oynuyor iste tedavide olmuyor kazanıcam diyip 9 yıldır zor dayandım keşke bir annem olsaydi bosasaydim tek başıma ayaklarımın üzerinde ben duracak bit bayan değilim ama kayinbabama uuzluyrum o niye parasını yiyelim oğlu varken ? Evimizde çamaşır makinası bile yok çünkü bu at yarışı yüzünden.. ne dertler var şu hayatta 

3 Cevaplar

0 oy
(3,020 puan) tarafından
Sana bir şey aticam her gün Münâfikûn süresi okuman lazım dur SS atayım yap bunu ihmâl etme 
(6,210 puan) tarafından
Sen at cano bendede var atacağın trrtip:)
(3,020 puan) tarafından
Varsa at kız ben bulamadim
(3,020 puan) tarafından
21gün okunuyor ve her gün bir ekmek parası kenara koyuluyor sonunda fakire sadaka veriliyor
(1 puan) tarafından
Her okuduğumda duami edicem gecemi okucam
(3,020 puan) tarafından
Esma kız terkib varsa atsana
-Reklam-
0 oy
(3,571 puan) tarafından
T davi olması gerekiyor başka çaresi yok buda alkol gibi uyuşturucu gibi kötü bir alışkanlık işte Allah yardımcınız olsun eğer ki kayınvalidem çocuğuna bakıyorsa baksın sende çalış senin çalışıp ayaklarının üstünde durmaktan başka çarem yok çünkü 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bacım yazık etme çocuğuna git kaynanlara kaynanan çocuğa baksın sende çalış bir markete gir fabrikaya gir. O çocupa yazık neden adamın eline bakıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 531 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
7 cevap 360 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,074 puan) tarafından soruldu
+7 oy
44 cevap 1,561 göst.

378,723 soru