0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Dün yazmıştım buraya yavrumu daha fazla içimde tutamadım normal doğumla doğurdum ama sütüm yok gibi gelecekmi gelmeyecekmi stres oldum birde il sütümü pompayla sagmamı istemiyorlar elle diyorlar ama bisey çıkmıyor gibi ne yapacağım yardım edin yavrumun o süte ihtiyacı var 

Eğer sütüm gelmezse yoğun bakımda başka bir anneden verirlermi acaba yavruma zaten günde 2ml içse yetermiş 2 damla ya bilmiyorum stresteyim çok 

13 Cevaplar

+1 oy
(9,608 puan) tarafından
Sıcak duş al göğüslerine masaj yap canım en iyi yöntem bence bu sütün inmesine yardımcı olur 
(1,205 puan) tarafından
Bende bunu diyecektim gelmeyen süt dusta sıcak suyla yıkadım göğüsleri yarim saat sonra gelmeye başladı
-Reklam-
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Allahin izniyle  inşallah  gelir canım   ben bunu içtim hep sende üzülme stres  yapma ki sütun gelsin 

image

tarafından
düzenlendi
Stresli olursan zaten gelmez kuzum ben doğum yaptığımda damla şeklinde geliyordu çok stres yapmıştım ama çok şükür gelmişti öncelikle stres yapma süt yapacak şeyler ye süt sagma makinasi al da bebek çekiyormuş gibi göğsünü uyar sagmaya çalış göğüs uçlarına masaj yap bi de duş alırken saçlarını göğsüne sürt canım masaj niyetine olduğu için geliyor süt ama stresten vazgeç geleceği varsa gelmez 
(131 puan) tarafından
Tamam canım tamam :(
tarafından
Kıyamam kuzum içini rahat tut Allah'a sığın yeter
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Stres yapma canim stresle hic gelmez sutun bol bol su ic. Bebegini dusun sagarken gelecektir Allahin izniyle. Neden pompayla sagma dediler
(131 puan) tarafından
İlk çıkan süt çok değerliymiş yA
(10,042 puan) tarafından
E tamam pompayla sagdigin cope gitmeyecekki onuda bebege vereceksim
(131 puan) tarafından
İşte pompada kalıyormuş yağı güya süte geçmiyormuş
0 oy
(900 puan) tarafından
Allahım yavrunun sana bağışlasın 6 aylık mı oluyor tam olarak stres yapma bacım güzel şeyler düşünki sütünde gelsin çok geçmiş olsun kucağına almayı nasip etsin rabbim
(131 puan) tarafından
Amin canım evet 6 ay 4 gün kaldı içeride
(900 puan) tarafından
Şuan bende 23+4 üm peki doğduğunda kaç gramdı çok merak ediyorum normal bir bebeğin minik haliydi dimi prematüre oluyor sanırım birde erken doğum riskiniz mi vardı
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Stres yapma o zaman geleceyi varsada gelmez lütfen üzülme dua et , inşAllah gelir doktorlar ne derse onu yap, onerilerde bulunanlar var bsk
(131 puan) tarafından
İnşallah :(
0 oy
(761 puan) tarafından
Stres birebir düşman zaten onunla bebeğinin doyacağıni hayal et sadece ona odaklan bebeğini kucağına alacağın günleri odaklan peki sağlığı nasıl bebeğin
(131 puan) tarafından
Durumu kritikligini korkuyormuş bakalım saat 10 da görüşü var
(761 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın ya çok zor bir durum ama koruyan Allah her türlü korur. Neden erken doğum oldu peki
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Canım bu ilk günler damla damla geliyo zaten. Hiç stres yapma. Ama bir damla da olsa çok değerli bu ilk günler gelen süt. Sürekli sağ. Bol su iç. Dinlen. 
(131 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Şimdi ne kadar strese girme desek de gireceksin bebeğim nasıl sütüm gelecek mi diye endişeleneceksin çok çok iyi anlıyorum seni ama stres yapma bulgur pilavı ye yeşillik salatası ye bol bol da su iç canım elle sağman zor olur el pompaları var ona sağ süt poşetleri var ondan al koy içine yeni doğmuş bebeği başkasının sütünü vermezler mama verirler ama senin sütun 1 damla bile olsa çok değerli 
(131 puan) tarafından
Duş aldım uyudum rahatladım annem köfte brokoli ve salata yapmış onları yedim. Sütüm geldi
0 oy
tarafından
Ben humana rezene içmiştim canım sana da öneririm sütüm gelmişti sıcak suyla banyo yap inşallah gelir 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Canım sıcak dusa gır süt gelir rahatlatır dus senı 
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Geliyor canım ben 22+5 de doğum yaptım geldi bebeğim öldü benim bir ay kesilmedi sonra ilaç aldım öyle kesildi sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 
0 oy
(900 puan) tarafından
İyi geceler canım bebeğin nasıl çok merak ettim bilgi verirmisin acaba durumuyla alakalı
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ilk gunler damla damla gelir normal, bol bol sagmaya calis ve masaj yap ilik su ile. Stres yapma hemen fosur fosur gelmiyo zaten. Ona 3 4 damla bile yeter.

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 485 göst.
0 oy
5 cevap 124 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,383 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu