0 oy
53 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar dr 22 gun sonra sezeryan gunu verdi ilk dogum zor oldugu icin ben iatedim ama cok garip bi duygu yasiyom 22 gun snra hayatimda hersey degisecek bir oglum vardi bi oglum daha olacak ins saglikla olur ama cok korkuyom ve cok heycen doluyum sutum gelecek mi diyede endiseleniyom nasil olacak diye korkuyom dr belden yapacaz dedi grip olmam sıkınti olur mu dedim olmaz dedi yaa ameliyatta cok heycanlanir panik yaparsam gec iyilesirsem cok acirsa filan filan bir suru korkum var fikir verirseniz sevinirim her konuda giyecekten yiyecege kadar hangi dualari okusam iyi olur kizlar simdiden sıkınti ediyom yaa kalbim carpiyo mesela hastanede bi gece yatiriyolar genelde 2 gece yatsam veya 3 gece yatsam ayri yatış parasi isteme haklari var mi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çok gereksiz stres yapıyorsun bide neden ,2 3 yatmayı dusunuyosun simdiden ben acil gelişen sezeryan oldum çok rahat ve kolay geçti özelde yaptım öğleden sonra çıktım evime geldim gece kalmadm bile önemli olan kendine güvenmek biraz da ilk gunden hep kendim kalktım kimseye güvenip dogurmadm diye düşüne düşüne sende hiç korkma benimde 100 gün var bakalım ikinci doğuma 
(1,235 puan) tarafından
Evet normaldede evhamliyimdir zaten gereksiz stres yaparim sonra aa bumuydu derim ins bundada oyle derim boşa stres yapmisssim derim ins
-Reklam-
0 oy
(1,971 puan) tarafından
İlk önce sakin olman lazım. Bende belden oldum inan çok rahat gözünü korkutma. İlk ayağa kalkmakta zorlanırsın sonrasi ise bol yürumen lazim ki çabuk iyilesirsin. Yanina Nescafe al sade narkoz atman lazım bol su içmen gerekiyor, bitter çikolata al bunlar yanında bulunsun ki baş agrin olmasın. Benim sütüm hemen geldi sende stres yapma ki gelsin. Ben hastaneden çıktığım gün banyo yaptım hemen dikişler için su geçirmez bant var o yüzden birşey olmuyor. Yanına 2 tane gecelik al ped al lazım oluyor. Çorap kesinlikle al kalın olsun 
(1,971 puan) tarafından
Hastaneden çıkmadan önce hemşireler takıyor canim doktora tekrar muayeneye gittiğinde o çıkartıyor yok acitmiyor. Ben özelde oldum böyleydi siz nerede olucaksiniz
(1,235 puan) tarafından
Bende ozelde olacam ins ama instagrmda bi hemsire eczaneden alabilirsiniz filan diyodu ordan geldi aklima
(1,971 puan) tarafından
Siz bunu dedikden sonra geldi aklıma galiba çıkmadan önce eşime aldirdilar tam hatırlamıyorum zaten hemşireler bilgi verir. Özel çok rahat çok iyi ilgileniyorlar. Vaktiniz var marketten alisverinizi yapın ha yanınıza su ısıtıcı alın kahveniz için iyi olur. Hatta kayısı kompostosuda alın sezeryanda afferdeniz gaz çıkarmak önemli aklima gelenler bunlar benim 2 sene oldu. Hiç korkmayın rahat olun stresden uzak durun
(1,235 puan) tarafından
Peki canm saol ins buraya tekrar guzel seyler yazarim dogumdan snra
(1,971 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kız rahat ol biraz bu kadar sıkıntı takıntı yapma herşey şipsak.olur biter 2 spinal sezeryan oldum korkulacak hiçbirsey yok iki üç gün içinde.kendi işimi görmeye başladım  hatta 3 günlükken iş başa düşünce kalktım çorba komposto falan kaynattim kendime. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(1,235 puan) tarafından
Ins cok saol ama boyle ne zmn olacagini bilmez daha zormus daha stres ettim allah yardimcimiz olsun peki gogus pompasi goturdun mu bebegi emzirmek icin dogrulman filan zor oldu mu sütün geldi mi hemen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Hanne5454 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 447 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.