0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Kızlar normalde kızıma 2 3 haftadır yogurt veriyorum hiç alerji gibi olmadı şimdiye kadar ama ek gıdaya geçtik kabakla başladım ilk gün pek yemedi bnde belki yer diye 2. gün yoğurtla karıştırıp verdim ağzının etrafı kabardı 3 gündür de patates yedirmeye çalışıyorum  pek yemiyor  bugün yer mi ki diye patatesi de yoğurtla verdim 1 2 kaşık ama aynı ağzının etrafı kabardı kızardı yine bu alerji mi acaba

image

5 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Evet alerji malesef oğlumun süt ürünlerine alerjisi vardi hala daha yoğurt yiyince ağzınin etrafına bulaşinca kızarıyor
(9 puan) tarafından
Normalde yiyince hiç olmuyor kabak ve patatesle karıştırınca oldu
-Reklam-
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Alerji annesi sana ölurüm ben meleğim bnm
(9 puan) tarafından
Sade yedirince böyle olmuyor ama
(9 puan) tarafından
Kabak ve patatesle karıştırınca oldu
(1,839 puan) tarafından
Alerji yapan yiceklere dikkat et
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Alerji gibi duruyor , kaç aylık bebişiniz
(9 puan) tarafından
6 aylık
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Alerji evet ama yogurtdan  oldugunu sanmıyorum. Senden baska biri bebeyine farkli busey vermis ola bilirmi
(1,409 puan) tarafından
Benim bebeyimde daha cok demirden olan çay kaşığıyla verince boyle yapardı ağız kenarı kızarırdı ama yediyi yemekden sanmıyorum belki süt alerjisi varsa yoğurtdan ola bilir başka ihtimal gelmiyo aklıma . Yoğurtuda uzun zamandr veriyosunmuş
(9 puan) tarafından
Yok sürekli yanındayım
(1,409 puan) tarafından
Belkide süt alerjisidir canim bi süreliyine yoğurda ara ver başka sebzeler tattır . Sonra tekrar yoğurdu dene bakalım
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Benim sağlık ocağı hemşiremiz ek gdaya geçince ağız kenarları kabarabilir bu yedirdiüin kaşıktan kaynaklanır korkma demişti ama ne kadar doğru bilmiyorum tabi
(9 puan) tarafından
Umarım öyledir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 355 göst.
16 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 865 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 126 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde iremmkaran (0 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı