0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba hanimlar oğlum 4 aylık olacak sizce bunlar alerji mi kuru kuru olmuş molfix ıslak mendil ile yüzünü sildim bide dalin bebe yağı sürmüştüm normalde johnsos baby kullaniyoruz onlardan olur mu başına gelen var mi

image

9 Cevaplar

0 oy
(9,172 puan) tarafından
Sanki çok opulmekten yada sıcaktan olmuş gibi
tarafından
Esim çok öptü acaba ondan mi oldu ki
(9,172 puan) tarafından
Benim kızımn da oyle..eşim çok opuyor. Ustu boyle yara gibi mi kuru
tarafından
Evet yara gibi kupkuru
(9,172 puan) tarafından
Kızımn da aynısı cnm. Krem var mi sudocrem fln iyi gelir
(1,164 puan) tarafından
Eğer eşinin az da olsa sakalı varsa böyle iz yapar canım
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Sağlık ocağının verdiği kan ilacı kızımın yüzünü böyle yapmıştı ama bu kadar değildi 
tarafından
Daha kan ilacı kullanmıyoruz canm
(2,067 puan) tarafından
Başka birşey de alerji yapmış olabilir tabii. Mesela çocukları öpünce bu hal alabiliyor
0 oy
(131 puan) tarafından
Ben bu islak mendil adini duyunca u yuz oluyorum ya.canim benim bacim ev icersinde niye bebekleri bezle siliyorsunuz yikasaniza.acil durum olur disarda olursun su bulamazsin tamam ona varim ama ev icersinde cok karsiyim.abim esi surekli cocugu bezle silerdi hem ozel bolgesini hem yuzunu cocuk vallahi ozel bolgesinde kapanma olmusdu boyle cildirdim yani doktor krem yazmis o etki etmezse ameliyat yapicam denisdi allahdan etkisi oldu.bebeklerin yuzu nefes alsinbya suyla yikayin ve ya pamuklu ilik suyla silin bu urunleri mendilleri vurmayin onlarin guzel yuzlerine
tarafından
Normalde sıcak suyla silerim ama misafirlikte olduğum için mecburi ıslak mendil ile sildim
(131 puan) tarafından
Desene opmuslerdir cocugu ondan olmustur belki.
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Eliyle cizmis olabilirmi cizmediyse esin sakalla öptuyse ondanda olur
tarafından
Evet eşim çok öptü sakallı acaba ondan mi oldu ki ya
0 oy
(315 puan) tarafından
Aynisi kizimda oldu atopik egzema dedi doktor opmeyin gecer dedi advantan kullandim hemen geci aksamina 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim bana doktor bebeklerin yuzune yag surmeyin vucutlarina surebilirsiniz demisti bence sende yüzüne surme
0 oy
tarafından
Canim benim kizjminkide  öyle doktora götürdüm alerjik dermatit dedi krem verdi sürüyorum biraz geçti  gibi bence sende bi doktora götür ve kızıma öpmeyi makas almayı kısaca kızımın vücuduna  teması yasakladi
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben de boyle olunca sudocrem suruyorum önlüyor.
0 oy
(117 puan) tarafından
Çok opmekten sıcaktan yada ıslak mendil den olabilir bazı çocukların cildi ıslak mendile hasas oluyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Semaaa87 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 354 göst.
16 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 126 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde iremmkaran (0 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...