0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba hanimlar oğlum ana sınıfına gidiyor. Öğretmenimiz bı liste hazırlayıp bize göndermiş her çocuk haftanın beş günü haftanın çocuğu olacak birinci gün panoda fotoğrafla bebekliginden bu güne fotoğraflarla kendini anlatacak vs ikinci günü hikaye kitabindan hikaye anlatacak falan böyle böyle cuma gününe kadar bı etkinlik yapacak ancak cuma günü velide gelicek ve çocukla bı etkinlik yapacak tabi bütün sınıfında içinde bulunduğu bı etkinlik onlarında katılabileceği bisey örnek olacak meslek deney vb demiş bende kara kara düşünüyorum çocuklarında içinde olacağı ne gibi bı aktivite yapabilirim düşüncelerinizi bekliyorum belki banada bı fikir olur şimdiden teşekkürler 

6 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Bu liste bende de var bizim siramiz da subatta bende dusunuyorum :) patates baskisi ip baskisi falan yaptirabilirsin
(3 puan) tarafından
Fikir olsun pazartesi sıra bizde valla stres oldum nedense
-Reklam-
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Bilmiyorum olur mu ama sağlıklı bir boya tabi varsa onlarla çocukların yüzlerini boyamak. Hani açılışlarda oluyor ya palyaçolar boyuyor. Çocuklar da çok mutlu olur bence. 
(3 puan) tarafından
Olabilir tabiki teşekkür ederim
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Canım yanardağ deneyi çok dikkatlerini çekiyor ben anaokul öğretmenliği yaptığımda en dikkatlerini çeken deney bu olmuştu haftanın çocuğundan biride yapmıştı çok sevdiler 
(1,117 puan) tarafından
(1,117 puan) tarafından
Mesela siz bunu ortada yaparsınız sonra çocuklara pet bardak verirsiniz malzemeleri azar azar koyarsınız hepsini en son sirkeyi hepsi kendi aynı anda döker canım
(3 puan) tarafından
Aa bu fikir bencede olabilir ben malzeme listesi bulayım ne lazımmış bı araştırma yapayım teşekkür ederim ❤️
(1,117 puan) tarafından
Bayılıyorlar defalarca yaptırdilar o gün
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Benim kızım zamanindada sınıfta çocuklara anlatarak kurabiye yapmıştım
0 oy
(4,279 puan) tarafından
Kenarları azıcık yüksek tepsi, biraz süt ve bir parça pamuk getirsinler. Sen de renkli renkli gıda boyası götür. Sütü tepsiye döksünler. Zemini kaplasın yeter. Sen de içerisine gıda boyaları damlat renkli renkli. Tam ortaya pamuğu koy. Renkler gökkuşağı gibi dağılmaya başlayacak. Bunu yapabilirsiniz
(3 puan) tarafından
Olabilir teşekkür ederim ❤️
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım
(3 puan) tarafından
Zonguldak canım
(5,319 puan) tarafından
Bizede aynı görevler verildi de aynı yerde olabilir miyiz diye sordum. Bizim haftamız daha belli değil daha aklımda bişeyler belirleyemedim
(3 puan) tarafından
Valla biraz uğraştırıcı detaylar var ben stres yaptım galiba yarın pazartesi için albüm hazirliycam salı hikaye anlatacak çocuk Çarşamba yine çocuk bı deney yapacak Perşembe aileden mektup gidicek cumada ben gidip bı etkinlik yapicam
(5,319 puan) tarafından
Aynen bizimde aynı. Albüm değildr pano şeklinde hazırla canım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 780 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 415 göst.
27 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 289 göst.
14 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru gunes (73 puan) tarafından soruldu

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...