0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (341 puan) tarafından
2 saat önce göğüslerim birden şişti çok kötü ağrıyo süt birikmis şimdi sağma makinası yok bulamıyorum da bu saatte evde başka neler yapabilirim bebek emmiyo yeterinde sıkıyorum geliyo dikişlerim ağrıyo oturamiyorum uzun süre başka neler önerirsiniz

4 Cevaplar

+1 oy
(1,232 puan) tarafından
İkinci miydi üçüncü gün müydú tam hatırlamıyorum ben öyle oldum, Allah'ım o kadar şişti ki bnde de sağma makinası yoktu valla elimle böyle masaj yapar gibi sağdım geldiği kadar, ama baya uğraştım, biraz boşalınca da hemen kızımı emzirdim öyle geçti çok şükür 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma ilk gün süt biriktiği de bendede olmuştu sertleşme ağrı bol bol emzirmeye calisicaksn benimki kendiliğinden akıyordu bide öylede gidiyordu 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ahh elle sağım çok zor canım bilmiyoruz onu YouTube a bak videolu gösteriyor onu takip et ve bebegi sık sık emzirmeye çalış canım 
0 oy
(150 puan) tarafından
Ben de 5 gün önce doğum yaptım ikinci günü benimde öyle oldu gece çok kötü ağrıyordu o sırada internette karşıma çıktı bir kadın anlatıyordu bir havluyu ütü ile ısıtın göğsünüze sarın bir dakika kadar bekleyin sonra yukardan aşağı uca doğru sıkarak sağın diyordu bende yaptım havluyu iki kere falan ısıttım bir çay kaşığı kadar sağabildim ama çok rahatlattı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aaadilara (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Demii (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kubra2425 (236 puan) tarafından soruldu

380,501 soru

11,392,555 cevap

34,902 kullanıcı

...