0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde (5,938 puan) tarafından
Şimdi düşünürken aklıma geldi elimde kağıt kalem ihtiyaçları yazıyordum.ben hee eksiği yazarım muhakkak ama eşim hiç yazmaz birşey alınacaksa aklına kayıt eder ve bir tek şeyi bile unutmaz.sizler nasıl yapıyorsunuz? Markette mi aklınıza geliyor yoksa benim gibi liste çıkartıyor musunuz ?

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşim bana söyler liste hazirla diye yoksa orda önüme geleni alırım :)

(5,938 puan) tarafından
Biz sadece mutfağa dip köşe girdik eşimle haftaya perşembe minigimin doğum günü yarın annem bakacak doruk a ayaz okulda zaten halıları yıkamaya yollayacağım yarın eşim banyo yu yapacak bende kapılar koltuklar onları silecegim haftaya da camlar tüller onları hallederim
tarafından
Ayy zor valla iki çocukla sende .
Ben 3 gündür yapıyorm eşim cikariyo ysuufu parka gezip getirene kdr bende bitiriyorum sen dedin de geldi aklima kız koltuklarim silincek
(5,938 puan) tarafından
Allah seni yok kız ayaz sabah 6.45 te servise biniyor 3 buçukta geliyor eve cumartesi de basket e gidiyor zaten annanesine fırlar teyzesine gider kuzeni illa görecek ayaz koca adam oldu yavrum benim.minik zaten oyun delisi belgesel için ölüyor sabah aksam 1 er saat belgesel izliyor :)))) oyun oynarız birlikte belgesel izlerken yemek koyarım hemen  oyu n oynarız oyuna dalınca da evi toplarım ama genelde gündüz süpürüyorsam aksam toz alip yerleri silip lavaboları hallediyorum
tarafından
Mantıklı aslında düzen olmasi iyi bende duzei yapıyorm ama bu aralar ysuuf çok fena olmuş sürekli agliyo gece uyjusu bolunuyo napcam ya :/
(5,938 puan) tarafından
Al iste doruk aynısı azı dişleri ve kızamık açısından sonra çocuk değişti. Geçecek kuzum haftaya inan oto ayarlarına dönerler gene:)))))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla ben tek tek dolaplara bakarim abla ne eksikse aklıma öyle geliyor :))  sonra liste tutarim

(5,938 puan) tarafından
Oda güzel  kuzum.biz her  ayın  2 de markete gideriz ama ben azaldikca not alırım.
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Liste yapma adetim yoktur sahsen. Cok nadir yaparım.  Geneldede alacağımi unutmam canim unutursamda tekrar gider alirim:D

(5,938 puan) tarafından
Iste ben unutuyorum eve geliyorum misal aaa tag azıcık kalmış oluyor :) o yüzden aklıma geldikçe yazıyorum
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Liste yaparım ve markete gidince o listeye bakmayı hep unuturum kafama göre alırım en gerekli olanlari almam yine
(5,938 puan) tarafından
Ahahahhahah o niye kuzum liste götürüp bakmamak
(2,548 puan) tarafından
Ah bi aklıma gelse o liste abur cubura dalıp listeyi unuturum :)
0 oy
(34 puan) tarafından
Valla ben liste yapıyorum ama yinede markete gidince yazmadiklarim olsada aklıma geliyo görünce aliyorum
(5,938 puan) tarafından
Doğru ondada haklisin yeni uyecim esra ;)
0 oy
tarafından

Markette aklima gelir hic liste yapmadim. Ancak ozel bir yemek alisverisi falansa unutmayim diye yazarim bitek:)

(5,938 puan) tarafından
Onu da yapıyorum canım mutlaka misafir felan gelecekse
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben bazen cok vaktim varsa markete giriyorum bastan sona kadar heryeri dolanıyorm agır agır sonra alıyorm gördügümü canm. Ama genelde liste yaparım senin gbi:D
(5,938 puan) tarafından
Ooo o zaman çok alası geliyor insanın ben hızlı hızlı alırım canım.
(1,175 puan) tarafından
Evet canm dogru diyorsun ama bendede su var görüyorm ya smdi diyorm alsam napcam ben bunu sonra alırım:D
0 oy
(2,840 puan) tarafından
aklima ne geliyosa onu alirim hani var olan biseyi almam sanirim :)
(5,938 puan) tarafından
Tabiki var olan alınmaz zaten canım.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben market ayrı pazar ayrı liste yapıyorum telefonun notluguna yazıyorum yine de listeye yazmayı unutup almadan geldiğim şeyi komşudan istiyorum mesela limon :D
(5,938 puan) tarafından
Ahhahahahha komşu candır limon istedi kiz bugün üst komşum benden:)))) pazar için yazmıyorum ama market için not alıyorum
(25,224 puan) tarafından
Aynen ya ev alma komşu al demişler :D
0 oy
tarafından
Listeyle gittiğim halde bile unuttuklarım oluyor Aslı'm listesiz gidişimi düşünün birde hhehe 
(5,938 puan) tarafından
Oy kuzum benim olsun gene gider alırsın unutulanlari ne olacak
tarafından
Yaa hiloşumm sen bana ne kadar tatlı iltifat ettimn öyle, teşekkür ederim heheh utandım cidden emojisel değil ❤️
Malesef Aslıııı bizim burası mahrumiyet bölgesi biraz markete araban olmadan gidemezsin ve biz arabayı satalı bir sene oldu almamızada 2 ay şafak sayıyoruz resmen artık çok zor burada herşey hastane, sağlık ocağı, pazar, market.. Bir tek okul yakın şükür ki...
(5,938 puan) tarafından
Yakın bir yere taşınamıyor musunuz kuzum
tarafından
Kendi evimiz Aslım malesef..
(5,938 puan) tarafından
Olsun araba almaya az kalmış kuzum biraz daha sabir
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Liste yapmak daha mantıklı.Bir de şöyle + sı var ihyiyaç dışına çıkmıyorsun liste yapınca
(5,938 puan) tarafından
Tabiki canım kesinlikle
0 oy
(728 puan) tarafından
Benimki 10 defa arar ne alacaktım şunu alacakmıydım unutur ben ona göre daha hafızalıyım 
(5,938 puan) tarafından
Mesaj at kuzum sen eşine en güzeli
(728 puan) tarafından
Bazen öyle yapıyoruz canım ama çoğunlukla uygun olmuyorum ben yazamıyorum bebişten o kendine yazıp mesaj atıyor :D
(5,938 puan) tarafından
Oda iyi valla mantıklı kuzum
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben hem liste yapar hem de markette alırım aklima onan gelir. Bazen de liate yaparım birkaç bişi yazili olur ama posetlerle eve donerim :))))
(5,938 puan) tarafından
Ahahahaha onu bugün bende yaptim deterjan ve şampuan almaya çıktım 4 poşet ile geri geldim ;))))
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Telefonun notlarına  yazıyorum hemen   yoksa unutuyorum  

Eşimde hiç öyle şey yoktur  birtek kendi alacak vereceklerini yazar  2 adet  ajandası var 

Evin girdisi çıktısı  eksiği ne bitti ne alıncak ben yazarım
(5,938 puan) tarafından
Ah hep biz kadınlar zaten evi çeviren
(1,065 puan) tarafından
Aaaa olurmu  bide sor bakalım  onlara  hiç bişiden haberimiz yoktur
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben esime msj atiyrm evden cikmadan ne alcaksam :) hatta bikere ondan istyrm sanms untms not icin ona gonderdigimi aksam gelrken oda alms aynilarndan :)
(5,938 puan) tarafından
Ahahahaha oda iyiymiş kuzum
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Ben de telefonumun not kısmına mutlaka yazarım yoksa unuturum :D

(5,938 puan) tarafından
Unutuluyor kuzum gerçekten
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Valla ben eşimle çıkacaksam telefondaki not defterime her şeyi yazarım ama eşim gidecekse eşime mesaj olarak atarim yazmazsam muhakkak en önemli olan ne varsa unutur gelir 
(5,938 puan) tarafından
Benim eşim yazmaz ama aynı senin yaptığın gibi mesaj atarım bende:))))
(15,934 puan) tarafından
Benim eşim yazmaz bana yazdırır ne lazımsa mesaj at alim diyor bazen yazdığım şeyleri bile almayı unutuyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Eşim beynine yazıyor maşallah kitap gibi çocuk :D

0 oy
tarafından
Ben liste yapmam canım direk eşime söylerim alır gelir :))
0 oy
(301 puan) tarafından
Hamile olduğumdan belli liste yapıyorum. Çünkü artık herseyi unutuyorum 
(5,938 puan) tarafından
Balık ye haftada 2 kere kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 72 göst.
0 oy
10 cevap 228 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
23 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu

379,260 soru

11,352,313 cevap

34,823 kullanıcı

...