0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Kızlar 3 çocuğum var kızımda doğum yapınca kaynana ile  birliktim Doğum yaparken hiç hediye falan takmadılar ayrıldım 2.çocuğuma yani oğlumu doğurdum kaynanamlar 3 sene önce oğluma çeyrek taktılar. kaynanamlarla birlik oturan Bi kaynım var. Onun da 2 sene önce kızı oldu Biz nakit para ve kıyafet götürdük kaynanam söylendi yok siz neden çeyrek getirmediniz ben oğluna taktım sen niye takmadın sen nenesin oğlun taksaydı ben de takardım dedim. Oda e biz birliğiz deyip durdu. 3 senedir bunu dile getiriyor. Şimdi 3.çocuğuma doğum yaptım yine söyleniyor ben büyük oğluna çeyrek taktım. Ya sürekli laf atıyor yemin ederim ki artık bıktırdı beni. bende dedim sakın bu oğluma bişey getirme almam dedim sizce haksız mıyım? Ya biliyorum getireceği şey de 200 300 TL para ya gerçekten böyle Bi insan yok herkes bu kadından şikayetçi onun yüzün den psikolojik destek aldım siz düşünün artık 

7 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun valla takmasa daha iyiymiş sinir oluyorum böyle insanlara demek ki sadece gösteriş için yapmış. Ya herkes elinden ne geliyorsa onu yapıyor düşünmesi yeter bana göre. Ayrıca zamanında sende birlikte oturmussun sana gelince elleri boş onlara gelince hey yavrum heyy gayet haklısın bence bazen sapıtıyorlar çileden çıkıyor insan :angry:

(348 puan) tarafından
Aynen öyle yemin ederim ki görsen sürekli bıkmadın mı be kadın söykenmekten 5 sene onlarla oturdum onalrı yüzünden psikolojim alt üst oldu hala da çekiyorum
(1,533 puan) tarafından
Bıkmaz bıkmaz çok iyi anlıyorum umursama gerçekten olan sana oluyor tamam aynen de geç nasılsa susmayacak rabbim yardimcin olsun ♥️
(348 puan) tarafından
Amin sağol canım
-Reklam-
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Kim ne getirmiş o bu bana saçma geliyor ben çocuğumu altın takacaklar diye dogurmuyorum sonuçta ilkini dogurdum büyük eltye takmadiklati için vizede takım getirdiler bı beklentim yoktu herşey gazirdi ikinciye hamileyim yeterli boş laf olmasın kimseden birşey beklemiyorum ha su var kaynım filan yarım altın taktı bizde yaptık battaniyesi den tut herşeyin aldım içimden gelmisti
(348 puan) tarafından
Ya emin ol ki bende altın veya takı için doğurmadım. Ama bu kadını görsen kim ne getirmiş onda da değilim ama anlatılmaz yaşanır.
(4,555 puan) tarafından
Bosvereceksik takmayacaksin kim ne derse desin kendine edersin
0 oy
(35 puan) tarafından
Aranıza mesafe koyun en iyisi umursama ve istemedigini rahatsızlıklarını eşinle paylaş bi ortak nokta bulun anlaşın
(348 puan) tarafından
Eşim anca ailesini tutsun geçen gün o bir anası iki laf atıp durdular
(35 puan) tarafından
Ozaman ya dayancan ya boşancan bende kaynanamı sevmem onlar geldiğinde çocuk uyutmadı falan der çocuğuda alır odama geçerim 1aylık oğlum onada bişey takmadılar bi ihtiyaç sormadılar yer içer kafalarına göre çevresini çagırır gider ben eşime sevmiyorum senin aileni diye aöık açık söyledim oda farkında bi saygısızlıgım olmadıgı sürece bişey demez sevmek zorunda degilsin tamam der ama benim ailem onlar gelir gider der bende tamam deri m geldiklerinde bi hoşgeldiniz derim sadece çocugu görür çay içer giderler muhattap olmam fazla yani eşinin seni anlamamasiyi değil bu şekilde nereye kadar devam edilir bilmiyorum inşallah düzelir annesininde hatalı olduğunun farkına varır
(348 puan) tarafından
Gerçekten boşanmayı bile düşünüyorum ama nasıl yaparım 3 çocukla ailem arkamda bile değil ama dayansam biliyorum sağlığımdan olucam herşeyi kafaya takan biriyim :((
(35 puan) tarafından
Eşim şiddet gösteren biri değilse tartıştıgonızda birlikte yaşadıgınız evden ona uzaklastırma kararı alabilirsin yada biraz birikim yap biraz korku ver boşancam senden de çocuklarıda bırak çok küçük degillerse tanıdık biyerde komşun bile olur gizlen 2gün falan kal yada otelde kal zaten bigün bile ayrı dursan 3 çocukla değerini anlar herhalde çocukları görmeye geldimde kal diye konuşma yapar belki diycem ana insan çocıgundan ayrı duramıyor merak ediyor malesef
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Söylenecekse oğluna söylesin
0 oy
(246 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam bı çeyrek alıp kaynanama takardim bu konuda burda kapanirdi kimsenin altinina ihtiyacın yok huzura var o kadar laf ediyorsa geri iade et o götürüp taksın 
(35 puan) tarafından
O da alıp çeyregi takmak ister ama oğlu annesini tutuyormuş böyleleride eşine çocuklarına karşı çimri olur bildiğim kadarıyla daha nerden para kıssam der
(246 puan) tarafından
Nasıl bı dünya sanki evlenmiyoruz ticaret yapıyoruz kimse kimse için çocuk yapmaz yapanda Allah çocuklarının yardımcısı olsun benim ilk kızım da eşimin ailesi hiçbir şey takmadı 13 gün gün sonra doğumum var hep ailem taktı şimdiden ve eşimin ailesi lafa gelince bizim çocuğumuz der ama lafta en iyisi bişey yapmasınlar yapınca söz hakkı var sanıyorlar kendilerinde
0 oy
(655 puan) tarafından
Durumu iyi olan çeyrek takar olmayan takamaz yani bu budur illa çeyrek taktım diye karşılık bekleyen insanlar hiç takmasın daha iyi resmen borç veriyorlar akıllarınca 
0 oy
(340 puan) tarafından
Malesef birlik oturuyoruz urfalilara gelin geldim kaçarak evlendik 2 erkek evlat doğurdum ne bana ne çocuklarıma bı doğum hediyesi alınmadı ne eşim tarafından ne ailesi tarafından ailemle eşim daha yeni gorusmeme izin verdi annem bu doğumumda 12 kişilik yemek takımı tencere takımı blender seti pike seti aldı oğlum için yüz örtüsü yaptırdı doğum için eşime sorsan biz doğum parası verdik diyecek özel hastane benim tercihimmiş gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 462 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 446 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 431 göst.