0 oy
400 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,530 puan) tarafından
Gribim acaba onunla alakası var mıdır ve yatamıyorum ağrıyan kulak üzerine ne yapabilirim?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vurur cnm kulağa bak sen yaş zencefil al rendele suyunu sık içine azoıck limon bal akşama ayağa kalkarsın hemde 
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yarın eşime bi aldırayım yaş zencefil inşallah geçirir
tarafından
İnşallah canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iltihap vardir belki Lenacım. Yatamayacak kadar kötüyse yarın bi git bence doktora. Gecmis olsun
(3,530 puan) tarafından
Evet kuzum ya ondan bugün gittim acile iğne vurdu KBB'ye git dedi bende yarın özele gidicem bakalım teşekkür ederim
tarafından
Cok zor oluyor ya kulak. Cok geçmiş olsun
(3,530 puan) tarafından
Sağol kuzum ilk defa oldu kulak ağrım ama bir daha gerçekten olmasın adet sanısına razıyım valla
0 oy
tarafından

Kulak agrisi cok kotu olur gecmis olsun kuzum ya su falan mi macti acaba iltihap mi oldu yarin bi goster evde ne yapilir bilmiyorum :ermm:

(3,530 puan) tarafından
Sağol tatlım su olayı falan değil iltihap var burnum ciğerlerim fena ilk defa böyle grip geçiriyorum anlamadım bende kuzum
tarafından
Cok cok gecmis olsun kulak agrisi cok zor
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim tatlım tekrar gerçekten zormuş ilk defa yaşadım Rabbim düşmanıma bile vermesin
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Grip yapior canim ya zonkluor gibi oluor bide gecmis olsun
(3,530 puan) tarafından
Çınlama da var kulak sanki benim değil uçağa bindiğimde böyle bir olay yaşamadım resmen kulak tıkandı canım
(5,913 puan) tarafından
Gripten oluor canim ya
(3,530 puan) tarafından
Hep eve gelenler yüzünden he eşime resti çektim başıma ne geliyosa sülalesinden geliyor
0 oy
tarafından
KBB 'nin birbiriyle alakası burdan geliyo :d burun boğaz enfeksiyonun varsa kulağına da vurur ağrı yapar canm
(3,530 puan) tarafından
Antibiyotiği bugün acile gittim 39 derece ateşle ordaki doktor yazdı ama kulak için KBB ye git dedi kullansam antibiyotiği işe yaramazsa öyle mi gitsem diye de düşünüyorum
tarafından
Kullan geçmezse git bence
(3,530 puan) tarafından
Öyle yapicam canım gitsemdee doktorda muhtemelen antibiyotik başlarız der o yüzden gerek yok kullanayim 2 gün fayda etmezse giderim
tarafından
Aynen en fazla damla verir gecmesede
(3,530 puan) tarafından
Bakalım canım geçerde gerek kalmaz inşallah
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Eğer ateş felan da varsa hastalik kulağa vururmus doktor demişti sanirim hastalığın ağrılı geçiyor 
(3,530 puan) tarafından
Var tatlım ateşte var acaba dedim kulak zarını mı patlattım çok fenaymış gerçekten
(3,859 puan) tarafından
Valla ben sırf bu yüzden doktora gittim sakız çiğne dedi biran dalga geçiyor sandım ama ise yaramıştı tavsiye ederim
(3,530 puan) tarafından
Yok kız haberim yoktu çiğnedim geçmedi
(3,859 puan) tarafından
Isın zor kuzucum o zaman kulak ağrısı çok kötü ben bir hafta çektim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Sütün varsa biraz sağıp dök kulağına 
(3,530 puan) tarafından
Yok canım sütüm kesildi tamamen teşekkür ederim
0 oy
(786 puan) tarafından
Griple alakasi vardir hamilemisn emziriyomusun
(3,530 puan) tarafından
İkisi de değilim canım
(786 puan) tarafından
O zmn canimm bi agri kesici ic bide bir cezveye yas nanen varsa icine at onunla kaynat onun buharini icine cek kafa agrinn warsa onuda alir kulaginin agrisinida alir
(3,530 puan) tarafından
Kuru olmaz mı canım elimde yok şuan çünkü
(786 puan) tarafından
Olabilir canimm bi dene istersen bakarsin fayda ederse devam ederisn
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim tatlım çok sağol
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Evet grip ken kulağa vurur rahatsızlık kızlarımda genelde öyle oluyo hep   varsa evde bi kac damla sirke damlata  bilirsin  biz genelde agri yada kulakta kaşıntı icin eczaneden saf alkol ve doğal sirkeyi karıştırıp birkaç damla damlatıyoruz cok iyi geliyor 
(3,530 puan) tarafından
Sirke için zarı zedeliyor demişlerdi bi denerim canım teşekkür ettim
(1,060 puan) tarafından
Valla bizim zarlar sağlam yıllardır :))  buda bi doktor tavsiyesiydi bize bi iki damla sadece
(3,530 puan) tarafından
Deniycem tatlım teşekkür ederim =))
(1,060 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Sakız çiğne canım rahatlatır biraz doktor tavsiyesi:)

(3,530 puan) tarafından
Onu da denedim bana mısın demiyor anacım
(3,669 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun
(3,530 puan) tarafından
Sağol balımm
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ayni sorun bendede var canim hatta ugultu bile oluyor doktora gideceğim 
(3,530 puan) tarafından
Aynıyım kız bende burundan ciğerden iltihap geliyor hatta ay iyileşiriz inşallah
(2,189 puan) tarafından
Sen kesin git canim ağırına yakalanmssin. Insallah yaaa
(3,530 puan) tarafından
Sağol tatlım sende git ihmal etme
(2,189 puan) tarafından
Kocam kulak zarin delinmiştr diyo korkumdan gtcem yarin. Gecer insallah canim geçmiş olsun
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Olabilir yavrum. Sarımsağı tavada kızart iyice 2 diş. Ilidiktan sonra sok kulaklarına çok iyi gelir iltihabı da alır 
(3,530 puan) tarafından
Yakmaz mı lan o kulağı sarımsak yerken acı geliyor tadı gözde arpacık çıkardı annem koyardı ne biçim kavururdu gözü kulakta aynı olursa işimiz var kız
(2,102 puan) tarafından
La ılıyıp koyucaksin yakmaz tabiki mikrobu enfeksiyonu çekiyor birebir bizim kulağımız ağrısın yaparız sabaha birşey kalmıyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Enfeksiyondan olur grip enfeksiyonu kulağa vurmuştur Çok geçmiş olsun ilerlemeden kulak burun boğaz doktoruna git canım
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
3 cevap 278 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 109 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu

379,086 soru

11,347,199 cevap

34,813 kullanıcı

...