0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Üşütmedik oda ısısına çok dikkat ediyoruz öğürüyor öksürüyor ağzına midesinden bir şey geliyor gibi yüzünü de ekşitiyor geceden beri öyle yapıyor ağzındaki pamukçuk geçmiyor 1 aydır geçmiyor ne onun ağzı ne benim göğsümün ucu asla geçmiyor napıcam ben

9 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Karbonatla temizle canım hem göğsünü hem bebeğin ağzını ahh kıyamam ya 
(190 puan) tarafından
Geçmiyor denedim mikostatin de veriyorum geçmiyor
(1,501 puan) tarafından
Offf ya kıyamam sen devam et ama o mikostatin iyi gelecek ve her emzirmede göğsünü yıkamayi unutma canım aslında çok küçük olmasa karadut özü daha iyi geliyor da daha çok küçük bebek ya off
-Reklam-
0 oy
(1,838 puan) tarafından
Doktora gotur mide bulantısi öksüruk pamukcuktan oluyo
0 oy
(1,803 puan) tarafından
Reflüsü olabilir mi arada benim bebeğim de yapıyo dik tutuyorum hemen reflü yatağı aldım
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Reflü tarzı birşey olabilir mi? Reflü yatağından alıp yatırmayı denediniz mi? Çünkü reflüde hem ağıza kötü bir tat gelir yemek borusundan hem de öksürük yapar. Doktorunuza danışın derim.
0 oy
(4,092 puan) tarafından
Pamukçuk için doktor ilaç veriyor. Doktora götürdünüz mü? Göğüs ucu için de lansinoh ve gümüş kapak
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Psmukçuk için mikostatin diye bir damla var canım. 
0 oy
(50 puan) tarafından
canım reflüden olabilir bebeklerde sık görülen bir durum  benim bebeğimde reflü vardı her mamadan sonra kusuyordu az az sık sık besle gazını muhakkak çıkar yan yatır ve reflü yatağı kullan pamukçuk varsa oda sebep olabilir benim bebeğimde pamukçuk olmadığı için bilgi yok o konuda aklıma sadece reflü geliyor kusma yoksa pamukcuktandır diye düşünüyorum  
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hep göğüs ucunu hem bebeğin ağzını karbonat ile su yap muslin bez ile sil ve reflüde olabilir doktor en iyisini bilir agzi için ilaçta verir
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Bebeğiin yastığı az yüksek olsun bide mikostatini memenede sür ve her emzirmeden önce göğsünü yıka,bende aynılarını yaşadım 3-4 ay çektik 
(190 puan) tarafından
Nasıldı göğsünüz yara mıydı sizin de
(4,923 puan) tarafından
Evet yaraydi,pamukçuk benimde gögüsüme bulaşmıştı o yüzden geçmiyordu bir türlü sürekli benden bebege ,bebekten bana geçiyordu arada karbonatlı su yap temiz bir tülbentle bebeğin dilini agzinida sil,iyi geliyor ama günde 2 yi geçme

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
0 oy
13 cevap 1,355 göst.
8 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde zeyneb34 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,113 göst.
20 Şubat 2019 Aile kategorisinde H.K (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 270 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu