0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
İki bebeğim biri üç yaşında biride 9 aylık evim kucuk onada bağlıyorum sürekli kirleniyor ne yapabilirim?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiçbirşey yapamazsın canım :) toz alırken silikonlu fıs fıs kullan mesela geciktirıyor tozlanmayı küçük dikey süpürge al her gün şöyle bir süpür 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallah iş biriktirmemek gerekiyor yani günlük toz alma süpürme silme şart diye düşünüyorum yoksa toz birikiyor 
(152 puan) tarafından
Aynen bu yoruma katılıyorum cnm yoksa evi b*k götürüyor isi zamaninda yaptin yaptin sonra hersey birbirine giriyor
(81 puan) tarafından
Hergun yapıyorum yine aynu
(4,217 puan) tarafından
Bende daha kirlenmeden yapıyorum az dağılsın hemn topluyorum yoksa icinden çıkılmiyor zor oluyor. Aksam yapıyorum genelde sabah kolaylık oluyr
0 oy
(295 puan) tarafından
Fantom un dik süpürgesi ile iki çocuğun arkasını süpürüyorum hergun bazen günde iki defa süpürüyorum zaten hergun supurunce temiz kalıyor temizlik bezi ile görünen tozları aliyirm mobilyaların öyle yani hergun batiyor ev ona deliriyorum hep bı döngü 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evin kucukse sürekli toz oluyormuş bu yil onu anladım hele çocukla günlük her yer toz pislik.d
(81 puan) tarafından
Aynı sorun
0 oy
(985 puan) tarafından
Günlük yapınca temiz kalıyor. Hele bide iki beben varmış dağılıp pislenmesi normal bence. Benim bi tane var sabahtandir ayaktayim 
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Çocuklar büyüyene laftan anlayana kadar, (destekçin yoksa) evinin tertemiz eskisi gibi olmasıni bekleme. Ama önce çocuklara uyku düzeni verip onlar uyudugunda işlerini yapabilirsin birde benim gözlemim gece herkes uyuyunca çok rahat temizlik yapılıyor süpürge dışında. Toplama falan. Sabah kalkıncada temiz bulmak psikolojime iyi geliyor. Birde birinden duymuştum, bir odayi en hızlı toplama yolu bir sepet getirip odaya ait olmayan herseyi ona doldurup odayi temizleyip cikmak diye. Sonra sepeti boşaltiyorsun zaten :)
0 oy
(909 puan) tarafından
Benim evimde dagılma yok ama sürekli tozlanıyor 2 günde bir mutlaka sil süpür toz al yapıyorum bıktım bende artık bide çamaşırlar vs çok toz bırakıyor evin içine ondan olabilir kurutma makinesi olanlar evin tozunun azaldığını söylüyorlar bu gidişle bende bu kışa kurutma makinesi alıcam heralde
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Halıları yıkar belki ondandır ben yikattim halıları birde benim evde vitrin yok konsol yok sadece ünite ve sehpa var onlarda çok toz olmuyor 
0 oy
(13,260 puan) tarafından
Dağılması zaten normal ben sabahtan akşama temizlik yapıyorum akşam eşim işten geliyor kıyafetler bir tarafta oyuncaklar bir tarafta yetişememişsem mutfak bulaşık dolu iyi ki yapmışsin diyor gülerek:)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Her gun bir bazen birden fazla mitlaka supururum ben 
0 oy
tarafından
Ayni durumdayım evim çatı katı 2 odası var mutfakta tezgah minicik dik Süpürge aldım hergun onunla süpürüyorum ortaları hergun çamaşır yıkıyorum bide bu sene soba kurduk 3 aylık bebeğim var 3 buçuk yaşında kızım var valla hergun süpürmeme rağmen evi yine pok götürüyor bacım ya

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 315 göst.
10 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Linkin (15,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 147 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 520 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 824 göst.

380,954 soru

11,405,147 cevap

34,943 kullanıcı

...