0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Sab simplex Gaz damlası kullanan var mı memnun musunuz benim bebeğimin gazi var ve pazartesi günü hastaneye gideceğim gaz damlası yazar mı arkadaşlar birde hangileri daha iyi 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Nursel Harvey derim sana benimki kolik di bide onunla geçdi 

tarafından
Bizim bebeye iyi geldi ama doktora gitmen lazım
(1,301 puan) tarafından
Peki o damlayı kullandıktan sonra uykusu düzene girdi mi benimde öyle gece başlıyor sabah saat 7 8 e kadar uyanıyor aralıksız henüz 8 günlük
tarafından
Canım çok küçük sen onun altına su torbası al ama su torbasını çok doldurma 1 litre olsa yeter kapağını iyice kapat yatırdığın battaniyenin altına sırtına gelecek şekilde koy ama çok aşırı yakmasın bebeği sen elinle kontrol et benimki biraz rahatlıyodu öyle ama su torbası yoksa havluyu iyice ısıt koy karnına sar
(1,301 puan) tarafından
Gaz damlası alması. Sıkıntı mı olur kuzum
tarafından
Aslında kullanma taraftarı değilim ama çaresiz kullanacaksın çocuğu sürekli sıcak tut
-Reklam-
+1 oy
(883 puan) tarafından
Metsil çok iyi 
+1 oy
tarafından
Nurse harveys colex ve biogaia ile çare buldum geçmiş olsun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Badem yağı  kullandım. 
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Evet memnundum ben kullanmıştım kızıma 
0 oy
tarafından
Zinco kullanıyorum memnunum
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Biogaia ve mistik damla kullanıyoruz 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Kullandim hic faydasini gormedik hastaneye gittik dr zinco yu onerdi zinco kullaniyoruz gunde 2 defa 4 er damla faydasi.oldu cok sukur duzeldi
0 oy
tarafından
Sap hiç etkisini göstermedim millet çok övüyordu gram fayda etmedi metsil zinco da kullandm etki etmedi ama nurse hurwey damla kullandım öneren kişiye hep dua ederim 
0 oy
(488 puan) tarafından
Sab la beraber bıogai kullandım ben canın 2sı bır kullanılıyor
0 oy
(119,434 puan) tarafından
baby boyuma nurse harweys cok iyi geldi
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlumun gazı sab simplex ile geçti.. Gayet iyi bir damladır
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben zinco kullanıyodum doktor bana zinco çinko içeriyor kullanma dedi Relaktoz yazdı biraz pahalı ama ben faydasını gördüm 
0 oy
(572 puan) tarafından
Bebekten bebege degisiyo canim yani su cok iyi desekte bazi bebislerde fayda etmiyor malesef. Ben ilk kizimda nurse harvey's colex şurup kullandim ve cok memnun kaldim onun icinde oglum olunca oni aldim bi sise bitirdim ama pek olmadi gibi faydasi sonra doktorumuz aguline şurup önerdi onu kullan dedi oni kullandim ve cok cok rahatladik
0 oy
tarafından
Benm oğlan kolikti relactaz kesinlikle tavsiye ederim
0 oy
(2,405 puan) tarafından

KESİN ÇÖZÜM ---> KİMYON KAYNAT <---

0 oy
tarafından
Metsil kullandm geçti canım doktora sor  al bmce
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben onu kullanmıştım aşırı iyi gelmişti ama dozu çok önemli bize doktor 80 damla demişti. 4 kere 20 damla veriyordum. Her bebek bir olmuyor tabi bu da göz önüne alınmalı. Ben ondan önce 3 farklı damla denedim bir işe yaramamıştı. 
0 oy
(112 puan) tarafından
Metsil den ben memnunum ama belli olmuyor hangisinin iyi gelecegi
0 oy
tarafından
Bio gaia ve sab simplex beraber kullaniyorum devlet karsiliyomu bilmiyorum sab simplex etkili guzel
(1,301 puan) tarafından
Sab simplexin fiyati nedir ki
tarafından
90 100 lira arasinda diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 625 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevimli7472 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 921 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...