0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Hanımlar benim doğumdan sonra göbeğim kaldı ee tabi biraz yiyorum da bana tavsiye verirmişsiniz göbek bölgesini nasıl verebilirim 

3 Cevaplar

0 oy
(2,368 puan) tarafından
Göbek bölgesindeki kilo değil yağ o yağların yakimi içinde çeşitli çeşitli kürler var tabi o kürler diyetsiz fayda etmez ama dişini bir ay sikarsan akşam altıdan sonra yemeği kesersen gece sadece pulbiberli yoğurt yersen inan gidiyo hasta o simit bölgesi gidiyor ben dokuz kilo vermiştim bir ayda 6 kilosu yağdan şuan hamile olduğum için geri aldım ama ödem suyu diyet + bide Kürlerle erittim kendimi 
(1,558 puan) tarafından
Tm cnm
(263 puan) tarafından
Kur olarak ne yaptın
(1,541 puan) tarafından
Göbek gerçekten gitti mi
(2,368 puan) tarafından
Benm sezeryan göbeğim yok kızlar ama baya baya gitti özellikle simit bölgesi tamamen eridi ben tarçınlı kahve yoğurt pulbiber limon ve Dukan birası üçünü bir yapmıştım sonra ödem içecekleri buldum zullem diye biri vardı instgramdan ondan gördüm zencefil shot yaptim toz zencefil limon maden suyu + bide sumaklı yoğurt yaptım cok faydasını gördüm bu kürler birebir yağ yakimina yağları erirttk kendiliğinden hamile kaldık kan değerleri falan dengelendi galiba
(1,541 puan) tarafından
Sumaklı yogurt mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Antrenör olarak ip atlama tavsiye ederim. Hergun ve sayısını giderek arttırarak. Daha etkili bir yöntem yok göbeği çok güzel toparlar. Mekik vs de var ama ip tüm vücut kaslarını çalıştırır göbek toplanirken vücudun da sıkılaşır
(1,541 puan) tarafından
Alt karin icin ne önersin ip atlayamam da
0 oy
(207 puan) tarafından

image

spor yapmadan önce bu jeli sürüp üstüne spor yapınca çok etkisi oluyor,birde yanında bunun çay ve kahvesi de var onunla  iki haftada bile baya fark oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
5 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 262 göst.
0 oy
10 cevap 178 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 181 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...