0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tam anlamıyla yapıyorum diyemem ekmeği kestim yemiyorum yerine kahvaltıda sadece 2 yada 3 galeta yiyiyorum duruma göre genelde 2 suan 67 kiloyum boy 155 :(( 10 kilo vermek istiyorum kızlar neler yapabilirim makarna pilav tatlı elimden geldikçe yemicem cok cok canım cekerse az 5 gündür ekmek yemiyorum ama tam odaklanamadım mantı corbası bulgur pilavı yedim maalesef şikayet ettiğim bölgem Basen bacak aram birbirinden nasıl ayrılır yapışıyor dar bişey giyince rahatsız oluyorum birde kollarım incelse evde yürüyorum oda tam deil 6 bin km arada aksi gibi hep hamur işi cıkıyor karsıma canım istiyor yaaa delircem 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh ahh kelin ilacı olsa başına sürerdi :-) 
-Reklam-
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Canim diyette usta degilim sadece kendi yontemlerimden bahsedeyim. Anladigim kadariyla senin de alt tarafinda kilon fazla. 

Bende 1.60 63 kg dim. 60 oldum suan. 1 ayda 2-3 kg anca verebiliyorum. Baska turlu olmuyo. 

Gunde 2 ogun yiyorum kahvaltiyi genelde 11 gibi yapiyorum. 2 haslanmis yumurta,biraz peynir,2-3 zeytin, biber,havuc, bi parca kavurma, 1 tatli kasigi tereyagi ve bal, 2 dilim cok tahilli ekmek. Genelde bu sekilde bazden peynirli tereyagli yumurta da yapiyorum. 

Arada kahve ve 1 tane meyve yiyorum. 

Aksam da en son 5 te yiyorum. 1 tabak ne pistiyse pilav,makarna vs varsa 2-3 kasik aliyorum tabagima. Bi de bol salata. 

Haftasonlari da kahvaltiyi genelde iyi yerim herseyden yer kismam. Aksamina sadece salata veya 1 kase corba icerim. 

Benim de hedefim simdilik 57 olmak daha sonra 55.
tarafından
Ben ekmek yemiyorum kahvaltıda sadece 2 yada 3 galeta tereyağ bal yemiyorum tahin oekmez 3 kere fln banarım okadar Sucuklu yumurta fln yiyiyorum işte tam yapamıyorum domates salatalık fln olmuyor hep ara öğünde kahve az kuruyemiş yada kuru kayısı yiyiyorum meyvede yemiyorum pek
0 oy
(5,883 puan) tarafından

image

canim eşimin diyet listesi. Her hafta değişiyor. Bu hafta protein yok, bazı haftalarda oluyor. Bunu uygula demiyorum ama diyetler aşağı yukarı böyle 
tarafından
Doğru diyorsun canım mantık aynıı makarna pilav 3 kaşık yemek 6 8 kaşık ekmek 2 dilim hep aynı yazıyorlar ben yapabilsem aralıklı orucu yapmaya calışıyorum gibi :)) ama tam yapamadım sadece ekmeği kesip 6 dan sonra bişey yemeyi bıraktım
0 oy
(644 puan) tarafından
Ustamiyim degil miyim bilemem ama azimliyim ve iyi sonuclarda aldim ekmek vs yememek cozum degil :) ben 24 kg verdim ve gunde ortalama 3 4 dilim ekmek tukettim tabi bunu degisimlerlede yaptim birde tavsiye verelim vermesine de bir rahatsizliginiz var mi seker tansiyon vs gibi gluten ile sorununuz var mi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
4 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
18 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
0 oy
7 cevap 207 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,365 puan) tarafından soruldu

379,220 soru

11,351,764 cevap

34,822 kullanıcı

...