0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (2,683 puan) tarafından

Hamiliyim dişim çok ağrıyor tuzlu su ile gargara yaptım geçmiyor kulağıma vuruyur kızlar boğazında şişmiş oda agriyor baş ağrısı paral içtim geçmiyor dua edin lütfen :(

9 Cevaplar

0 oy
(4,174 puan) tarafından
Dişçiye gitsene canım
(2,683 puan) tarafından
Hamilyim canim diyorum gitsem bişey yapmazlar
tarafından
Yaparlar canım git
(2,683 puan) tarafından
Olmasa gıdım ya ne yapım vala
(4,174 puan) tarafından
Yapıyorlar canım git sen
-Reklam-
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Kıyamam ben sana çok çektim dişten hamileyken kaçıncı haftadasın 
(2,683 puan) tarafından
31   canim oluyorum resmen ya çok kötü sancısı var ya
(12,958 puan) tarafından
Bi gitsen mi ki canım ben gitmiştim de kaçıncı haftalarda yapılmıyordu demişti de unuttum şimdi netten baksana bi narkozsuz yaparlar belki
(2,683 puan) tarafından
Rendovuya baktım yok bulunmuyor rendivuda yarın saat10gibi bulurum ama Allah bilir hangi tarih olur
(12,958 puan) tarafından
Kız diş acile git hamilesin öncelik senin zaten beni anında almışlardı içeri sistemde gözüküyor hamile olduğun
0 oy
(55 puan) tarafından
Bazı doktorlar bir problem olmayacağını söylüyor bence doktoruna danışın biran önce diş hekimine başvur 
(2,683 puan) tarafından
Eşim özele sordu yok dedilerr
0 oy
tarafından
Dişinol al sür cnm idare eder seni kesiyor hemen
(2,683 puan) tarafından
İlaç mi canım
0 oy
(119 puan) tarafından
Dişçiye git yapiyolar sıkıntı olmuyor canım çekme boşuna çok kötü o ağrı 
(2,683 puan) tarafından
Kulağıma vuruyir ağrısı
0 oy
(450 puan) tarafından
bnde hamileyken bir ara çok dis ağrısı cektim bnde araştırırken nette  sarımsağı 2 bölüp ustune koyun 15 20 dkka bekleyin diyodu bnde yaptim umutsuz bir sekilde gerçekten 2 gün sonra agri falan kalmadı o anda hafif kesiyor hergun uygula kesiyor gerçekten ve birdaha agrimadi
(2,683 puan) tarafından
Tm canim
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım çürük ise kesinlikle o yere sarmısak koy hemen uyuşturuyor geçiyor dua edersiniz.ben öyle bas ettim eşimin de öyle oldu söyledim inanmadı koydu saniyelik geçti çok geçmiş olsun ben çok çektim ondan seni çok iyi anlıyorum 
(2,683 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. karanfil yağı varsa onu pamuğa sürüp,ağrıyan yere bastır. belki hafifler 
(2,683 puan) tarafından
Yok canım aldiracam bugün
0 oy
(6,681 puan) tarafından
şuan ayni durumdayiz.dişimin agrisinami dozeyim bogazimin agrisinami bilmiyorum..sesimde gitdi konuşaniyorumda
(2,683 puan) tarafından
Alâh yardımcımız olsun canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 92 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fuheyrem (116 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...