0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
Kızlar ne zaman köye gitsek köy ile benim oturduğum yer arası yarım saat civarı dört aylık bebeğim var yok çocuk pişik olmuş yok agzı yara yok şu yok bu sinir oluyorum hep bir kusur daha yeni doğmuştu göbeğine kulak temizleme çubuklu sokuyor temizleyecekmiş neymiş bana demiş ben temizlememişim daha yeni doğdu o sokulmaz ben hallederim evde dediğim halde yapmaya çalışto en son bağırdım benim camış kocamda mal mal bakıyor sürekli sanki iyi bakamıyorum süsü veriyorlar

7 Cevaplar

0 oy
(702 puan) tarafından
Benim kaynanada aynıydı çocuk sanki onların da ben bakıcıymışım gibi davranırlardı hatta onların yüzünden eşimle ayırılık noktasına geldik görümce pisliği çocukları sana vermem demişti aklıma geldikçe hasta oluyorum
(185 puan) tarafından
Aslında onların gücü bana yetmez ki eşim olacak adamda bilir herkez yerini bilecek bu anlattıgım şahıslar benim doğumuma bile gelmediler ki eşimde gelmedi o yüzden bende kimsenin laf söylemeye hakkı yok
(2,763 puan) tarafından
Yorumları  okumaya gelmiştimki ortak noktamizi buldum kaynanama ben dogurdum bi zahmet birakta ben bakayim demistim lohusaligimi bana zehir etti nalet karı  dur bende bidaha sinir olayim☺️
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Ona neyse.iyi ki bağırmışın ben annesiyim ben yaparım yapma dediğim halde ne bu curetkarlık diyerek tekrar bagirin lütfen:)) 
(185 puan) tarafından
Yapacam yapıcam sesimi çıkarmadıkça üstüme geliyorlar bide tutturdular sütün yok çocuk doymuyor demeye
(800 puan) tarafından
Sizin yüzünüzden yok stres sütü etkiliyor herşeyi biliyorsunuz bunuda bilin diyin:(
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bnm de kaynana öleydi bi iki yaptı bnde tepki gösterdm yapamadı 
0 oy
(682 puan) tarafından
Bir görümcem beni takdir ediyor iyi bakıyorsun die bir görümcem sen ne anlarsın kafasında 5 görümce hepsi de farklı şeyler söylüyor :)) takma kafana o bebeğin annesi kimse o iyi şekilde bakıyordum onlar boşa çene çalıyolar 
0 oy
(2,763 puan) tarafından
Yol yakinken ayaklarini kes herkese  tek tek hadlerini bildir ben bildiremedim o kadar pismanimki simdi diyorumki neden susmuşum  cocugu bana kucaga alismasin birak derdi ben birakirdim kendi kucaginda uyuturdu bende saf saf bakınırmışım  deliymisim galiba yeni akillandim ☺️
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Göbeğe çubuk sokmak ne ya yetişkinlere bile zararli 
(185 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum o yüzden gitmiyorum oraya
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay şu çocuk doğduktan sonra miletin hareketlerine gıcık oluyorum insan bir çocuk yaptıysa demkki bakabiliyor ne diye herşeye burnunuzu sokarsıniz ki
(185 puan) tarafından
Bide şey diyorlar biz nasıl baktık iş güç sms yinede çocugumuza bakardık diyorlar benim bebeğim gayet saglıklı ve bakımlı anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 733 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Dogem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 533 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 557 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 486 göst.