0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya bir görümcem var kızlar 39 haftalık hamileyim  hiç istekleri bitmiyor maşallah 23 yaşında filan unuversite mezunu çalışmıyor fakat ders çalışıyor  sözde kpss için   yani odaya giriyor sabahtan akşama kadar 1 saat  derse bakarsa günün diğer saatleri elinde telefon  ders çalışıyor desinler bilmm dişine tel taktirdi duzelmemis ehliyet alacakmış diğer abisi para vermemiş bnm eşim olan abisi  gelsin ondan alıp  alayım filan dedi    bilmm sürekli internetten birseyler alıyor eşimden diğer abisinden para istiyor şükür bizim durumumuz iyi gözüm yok  parasında kardeşi verebilir ama  sürekli de istenmez  bnm de çocuğum olacak masraf var devamlı olarak her neyse  az önce disi duzelmemis  diye   konuşuyo kaynanam. Birsey ler anlattı bnde güldüm bana bağırdı ne gülüyorsun komik birsey mi var diye   kendimi zor tutuyorum ağlamak için kaynanam da ona kızdı o Bna guluyor sen ne yapıyorsun diye  filan  burda doğum yapcam diye kalıyorum  eşime yazdım dedim. İzne gelecek yarın dedin doğumum geldi zaten  iznin bitsin bn burda kalmıyorum  kendi çocuğuma kendim bakarım  isterse annesi de gelir bnm evimde istediği kadar kalır ama burda durmuycam eşimde ne oldu filan dedi anlatmadım   dedim istemiyorum burda kalmak  yoksa eşim sınırlı onu arar kızar disiplinli bir eşim var   geçen eşim. Burda görümceye kayinvalidem birsey dedi oda ona atarli bir yanıt verdi eşimde dedi senin dilin uzamış iyice kes sesini  dedi sevmiyor böyle saygısızlığı iki gün daha burdayım  mecbur tatsızlık istemiyorum ama konusmuycam bir daha onunla 
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını içeriğe uygun şekilde yazalım.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evine git kuzum en.iyisi kendi evin
(55 puan) tarafından
Öyle yapcam zaten yaptığı çok gücüme gitti  doğum yapayım biraz kuşlansin eşimde burda zaten 20 gün ondan sora alıp giderim çocuğumu
tarafından
Bence esinede şöyle saklarsan ailesini haklı bulur neyin ne olduğunu bilsin
(55 puan) tarafından
Burda onun nazını çekemem  bn geçende diyor  bebeğim doğacak bu sıralar  diyor bn ders çalışıyorum sesi gelmesin bana  ağlaması filan diyo sınav bitene kadar diyo    bn ne yapayım çocuğun ağzını mi kapatayım gücüme gidiyo lafları sanki bn kalmak istiyorum burda kayinvalidem  istiyor kalmamı
tarafından
Sende aynen öyle deseydin napayaim.agzini mi kapatayim deseydin
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kesinlikle eşinden hiç bileyi saklama nokyası noktasına anlatki o da bilsin, sonra onlar kendi ağzıyla yalnış biley anlatır sen suçlu olursun. Bu para konusuna gelince seni çok iyi anlıyorum benım görümcem yurt dışında okuyo her ay bin tl den fazla gönderyoruz ve buna rağmen kıymet bilmezler bi kere ne benim ne abisinin hal hatırını sormuyo beni hiç bi sosyal medyasından eklemiyolar bile o kadar nankör. Eşim kardeşim diye göndryo ama hiç bi şekilde rızam yok. 
(55 puan) tarafından
Anlıyorum seni aynı durumdayız  valla o konuda  hal hatır için kendi evimdeyken bizimde hiç aramaz anca para ister  abi şunu alacam sınava gircem şuraya gidecem  şimdide burnunu yaptıracakmis kaynanam diyor çalış biriktir yaptır  diyo onda niyet  yok daha çalışmaya diyor 2 3 bin lira verip sisirttircem şimdilik ameliyatı sonra olacam diyo  hangi parayla bunu diyor bilmiyorum   eşimden de asla birsey saklamam  şuana kadar saklamadim da    ama Allaha şükür  eşim kimseye ezdirmez bni  kaynanam bni sever zaten görümcemin lafiylada asla bana laf etmez eşim  o konuda içim çok rahat
0 oy
tarafından
Dırek evine git canım ergen kaprısımı cekecen bir de hamıle halinle 
(55 puan) tarafından
Bebeğim doğunca o psikoloji ile zaten    fazla kalamam
tarafından
Bısver canım kendi basını kendin kasi
(55 puan) tarafından
Ayn herkes annesinin karnında ogrenmiyor  sonuçta ilk gebeligim kendim yaparım herseyini
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Eşine de söyle canim versin lafını dengesiz görümcek ne olacak 
(55 puan) tarafından
Ders çalışıyor diye bebek ağlaması gelmesin bana diyor  doğum yapınca napayim bn zaten kalmam
(1,037 puan) tarafından
Sanki ders çalışıyon aksma kadar tel elinde diyecen olmucak evine git canim zaten bakiliyo bebeğe felan kimsenin lafı sözü olmasın da çok da güzel bakarsın annelik bambaşka bisey çünkü
(55 puan) tarafından
Haklısın valla inan kimse karışmasa daha iyi bakılıyor
(1,037 puan) tarafından
Aynn canim valla ben sezeryadim ev işimi de yaptim.yemeksiz kalmadik da bebeğimi hep kendim yıkadım rabbim o gücü veriyo anneye kafan rahat oldukdan sonra lohusalikta ayrı bir psikoloji çünkü o zman hiç kaldırılmiyo milletin lafi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 248 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 523 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 556 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 479 göst.