0 oy
352 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar dün sol göğsümde şişlik fark ettm. Meme ucu iceri çekilmiş biraz. Netten araştırdım mutlaka doktora gidin diyor. Küçük bi ilde yaşıyorm maalesef devlette randevu 15 gün sonraya bulabildm. Özel bi tane hastane var ve orda da göğüs hastalıkları bölümü yok. Ağrı yok ama hafif akma var sutyenim biraz batmış.  Ucu akiyor. 1 sene oldu kızım emmeyi bırakalı. Ne yapsam acaba bi acile mi gitsem??

13 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
Canım acile gitsem de seni polikliniğe yonlendirir muhtemelen anlamaz
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Saglik ocağına git yarın ebe belki anlar randevu gününe kadar 
0 oy
tarafından
Acilden girip poliklinliğe verirlerse eğer sanki daha erkene çekiyorlar ya da ertesi gününe diye biliyorum randevu ve ya sıra 
0 oy
(8,833 puan) tarafından
İçin rahatlasin git acile bence. Onbeş gün sonra da polikliniğe git mutlaka 
0 oy
(197 puan) tarafından
Acilde antibiyotik veriyorlarlar onun haricinde hiçbir şey yapmıyorlar sen sadece poliklinik doktoruna gidebilirsin sağlık Ocağındaki doktorlar da hiçbir şey anlamıyor aynısını yaşadığım için söylüyorum sen birazcık bekle randevunu
0 oy
(426 puan) tarafından
Göğüs hastalıkları ciğerlere bakar, genel cerraha gitmen gerek
0 oy
(4,403 puan) tarafından
genel cerrahiye git cnım acil polikiliniğe yonlendirir
0 oy
(3,607 puan) tarafından
O göğüs o göğüs değil. Swn genel cerrahi polikliniğine gideceksin.
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Canım göğüs hastalıkları diye değil genel cerrahi olarak rebdavu alacan çünkü o doktor bakıyor 
0 oy
(287 puan) tarafından
Bende snein gibi gögsüm de sıkıntı var diye gögüs hastalıklarına rendavu aldım gittim biz bakmıyoruz göfgüae biz ciğerlere bakıyoruz genel cerraha gitmen lazım dedi boşuna 15 gün bekleme genel cerrah rendavularına bak ordan al rendavu nu 
0 oy
tarafından
Göğüs hastaliklari memeye bakmaz canim genel cerraha gitmen gerek lütfen ihmal etme
0 oy
tarafından
Acilde birşey yapmazlar ki
0 oy
(4,094 puan) tarafından
Göğüs hastalıkları değil genel cerrahiye gideceksiniz. Randevu alın acilde birşey yapamazlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 114 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Panikanne (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu

378,344 soru

11,324,497 cevap

34,775 kullanıcı

...