0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile cinsiyet tahmini yapan oldumu 

9 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Evet üstüne ısıyor sonra tuvalete döküyor eğer kokarsa erkek kokmazsa kız
(16 puan) tarafından
Bilmem hiç yapmadım kokarmi yoksa birbirini sondururmu anlamadım düşük tehlikem var ewe hiç çamaşır suyu sokmuyorum elim durmaz kulanirim diye çamaşır sulu cifler kullanıyorum temizlik için teşekkür ederim yorumunuz için
tarafından
Kadın ciddiye almış bide ;)
tarafından
Beni birgün kalpten goturecen sen jshsj
tarafından
Baharım
(16 puan) tarafından
İlahi siz valla gerçek sandım
-Reklam-
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Duymadık hiç bunu o ne ya
(16 puan) tarafından
Bnde ilkez duydum belki burda duyan yapan olmuştur diye gerçeklik payı varmıdır diye sordum
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Tövbe esetefurullah yarabim
0 oy
(15,921 puan) tarafından
O nasıl oluyormuş gün geçmiyor ki burda daha saçma bir şey duymam görmem deyip daha da saçmasını görüyoruz 
(16 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(5,210 puan) tarafından
Ayy ne saçma sapan şeyler Allah aşkına yaa.. Alt tarafı 2-3 ay bekleyecek kesin cinsiyet öğrenmek için. 
(16 puan) tarafından
Merak amaçlı sordum aslında yorumunuz için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben bu cinsiyet tahmini için insanların kendisini bu kadar saçma şeylere medet umarken bulmasını anlamıyorum ya. Hadi yaptı hadi kız çıktı napacak aaa kızım oluyo diyip alışveriş mi yapacak doktor söylemeden emin olabilecek mi. Burda cinsiyet soran herkes için aynı şeyi düşünüyorum. Doktorun görmediğini doktorun söylemediğini hickimse bilemez, doktor söylene kadar hiçbir saçma yöntem size doğruyu gösteremez. 
(16 puan) tarafından
Öbür çocuklarında da yapmış ya üç oğlu var hepsinde çamaşır suyu kopurmus buda 6 aylık bebek ilkin kız demişler dünde devlet hastanesi erkek demiş bu testi yapmış hiç bir reaksiyon göstermemis bana sordu sende yaptinmi diye bende ilkez duydum dedim sorum belki burdada duyan yapan olmuştur diye gerçeklik payı nedir diye sordum
tarafından
19 haftaligim bebeğim açmadığı için cinsiyeti hala öğrenmedim. Öğrenmek için farklı seylerde denemedim. Ayrıntılı ultrasonu bekliyorum. Hiçbir yol beni ikna etmez bilimsel olmayan hicbir yola umut bağlamayı doğru bulmuyorum. Kuzeniniz de beklemeli diye düşünüyorum, sağlıcakla alsın kucagina
0 oy
(656 puan) tarafından

Kimyager olarak soyluyorum hic alakasi yok 

Ben butun hurafe vsleri denedim bende hepsi patladi o ayrida :) biri camasir suyu olayina cok komik bir yorum yapmisti buna gore esim erkek bebege hamile diye :)

Saka bir yana o kopurme vs olayi sizin yani anne adayinin o gun ne kadar su içtiğine ne yedigine vsye bagli olarak degisir cinsiyet idrardaki asidite ph vs durumlarini etkilemez  

0 oy
(2,075 puan) tarafından

Bi kaç hafta daha sabredip 12 haftalıkken özele gitsin :)

(16 puan) tarafından
6 aylık hamile normde özde kiz bebek demişler oda kız istiyor devlet hastanesi de dün erkek bebek demiş üç oglundada bunu yapmış baya reaksiyon gösterdiği için bunda hiç kopurmemis bana dedi sen yaptın mı dedim ilk duydum buraya sorim belki bilgisi olan var dir genede yorumunuz için teşekkür ederim
0 oy
(889 puan) tarafından
 onu cinsiyet değil de hamilelik var mı diye yapıyorlar bizim burda köpürürse hamile olmazsa hamile değil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
0 oy
8 cevap 178 göst.
0 oy
1 cevap 90 göst.

400,676 soru

11,989,528 cevap

36,172 kullanıcı

...