0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (336 puan) tarafından
Hic bisey yapmadan bile yoruluyorum bir halsizlik enerjisiz hic bisey yapmak istememe falan daha bir sürü şey 

Canım sıkılıyor ne istediğimi bilmiyorum dışarıya çıkmak istiyorum ama cikmamak da istiyorum kolejen falan kullanan var mi nasil yada neler yapıyorsunuz

7 Cevaplar

0 oy
(309 puan) tarafından
Ayyy aynısı bendede var bi ara B12 kullandım yine aynı sanki böyle depresyona girmiş gibiyim ne enerjim var nede isteğim 
(336 puan) tarafından
Aynen ya hep bir eksiklik var gibi degerlerime baktiricam ama onlar da ise yaramicak
(309 puan) tarafından
Ben baktırdım ama senin dediğin gibi pek bir işe yaramıyor dışardan vitamin desteği alsak belki iyi gelir inşallah ben öyle yapmayı düşünüyorum
(336 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim bende bir konuşayım doktorla uğraşmak istemiyorum ya gidip kendimizin alabileceği bisey var mi ki acaba
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından

Aynı bende öyle valla 10 aylık kızım var 14 haftalık hamileyim günsüzleri canım isterse enerjik olursam herşeyi yapıyorum ama bazen de oluyor ki sürekli yatasım uyuuasım geliyor çok zor oluyor bazen bulaşıkşarı bile yıkamıyorum şimdi de yıkayamadım eşim gelsin yemegi yedikten tüm hepsini yıkarım diye düşünüyorum dışarı çıktım mı da sürekli gezesim oluyor valla :)  

(336 puan) tarafından
Ay sorma benimkilerde tezgahta kaliyor bazen makinaya koyamiyorum sabaha kaliyor sabahta cocuktan koyamiyorum karistiracak oluyor camasir kurutma makinasi aldik daha yeni onlar bile zor gelir mi insana bazen aşırı zor geliyor simdi diyorum ise baslicam cocuk elimi ayagimi baglicak is yarim kalacak diye başlayamiyorum
(176 puan) tarafından
Valla benim de sabaha kalıyor bazen çok kötü hissedersem kendimi eşimde sabah yıkarsın gel yat diyor canıma minnet diyip yatıyorum bende valla çok zor oluyor çocukla ev işi yemek bulaşık makinam da yok benim ama alıcam hende ikinci çocukda geliyır zor olur henim için yoks valla :)
(336 puan) tarafından
Ay evet zaten zor geliyor birde eşim  boşver yaparsin kendini yorma dedi mi de ohhh iyice saliyorum
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Mevsimden dolayı sanırım 
(336 puan) tarafından
Ben dogum yaptigimdan beri böyleyim galiba ya bir gun iyi bir gün kötüyüm
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Kendi fikrimi söyleyeceğim bence sosyal bir hayatınız olsa bu şekilde olmaz can sıkıntısından oluyor bütün bunlar sürekli evde aynı işler aynı rutin insana bir yerden sonra sıkıyor bence bir meşgale ya da iş edin kafanızı yoracak bir şeyler olursa bu şekilde depresyon belirtileri göstermezsiniz
tarafından
İmkanı sadece maddi olarak gören bir insan …. Gerçekten bana tükürdüğünü yalayıp cevap verme rica ediyorum zaten sabahtan beri kendi kendime konuşuyormuşum haha :D  nato kafa nato mermermişsin arkadaşım
(2,699 puan) tarafından
Ay şuna bak ya sanki para verip sana araya gir dedim iki kişiyi konuşurken üçüncüye ne yemek düşer bilirsin sen neyse senin seviyene daha fazla düşemeyeceğim aynen öyle sabahtan beri kendi kendine konuşuyorsun senin seviyene inip sana cevap vermem çünkü ben tükürdüğümü yalıyormuşum güleyim de boşa gitmesin neyse canım haydi sen psikiyatriye git de sana bir ilaç daha yazsın çocuğuna bağırma kızma bir şeyleri dayatmaktan ziyade o çocuğa bağırmayı bırak yazık Bir yaşındaki çocuk ve annesi ona bağırarak sinirlenerek büyütüyor onu sonra da buraya gelmişsin utanmadan başkalarının anneliğini Yok dayatmam yok zorla bir şeyler yaptırmam diye akıl veriyorsun aynen öyle kendi kendine konuşuyorsun çünkü ben senin gibi bir insandan akılda almam fikirlerine de önem vermem haydi şimdi devam et yoluna bak
tarafından
Bulunduğum durumu kullanarak beni ezikleyip kendini üste çıkarmaya mı çalışıyorsun gerçekten mi ? Ne aciz bir davranıştır bu insanlıktan bile nasibin yok çok yazık terbiyesiz bir insansın  konuşma tarzına bir bak kime ne söylüyorum ki çok doğru en iyisi kendi yoluma bakayım ki senin gibi seviyesiz aciz insanlıktan nasibi bile olmayan insanlarla karşılaşmam en azından
(2,699 puan) tarafından
He he ok
(336 puan) tarafından
Kizlar ikinizde birbirinizi tanımıyorsunuz kırılmayın tanimadiginiz birisi icin gününüzü mahvetmeyin her anne kendi çocuğuna gore iyi güzel annedir hangi çocuk derki benim annem kötü yapmayin hepimiz anneyiz ne kadar yorulsak ne kadar kaçmak istesek de sonuç hic değişmeyecek Allah evlatlarimiza sağlık versin dert vermesin ben dönüş yaptığınız için teşekkür ederim
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Evden çıkmadan önce bende olmuştu toprak atmayı unutmuşlar gibiydim şimdi işteyim.sukur enerji geldi 
(336 puan) tarafından
Önceden çalışıyordum cocuk olmadan 1 sene once biraktim kendimi işe yaramaz hissediyordum
(1,385 puan) tarafından
Kız evde çalışmak vallahi daha zor huc öyle düşünme ama Bn evde sıkılmayı bile ozledim
(336 puan) tarafından
Ay ozleme birak :) bi zaman sonra sıkılmaktan öteye gidiyor
(1,385 puan) tarafından
İşte evde duran çalışmak çalışan evde durmak istiyor aksksks
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Bende aynıyım ve tamamen psikoljik kolumu kaldıracak halim bile olmuyo resmen bunun düzelmesi için ruhumun düzelmesi lazım ama ruhumun düzeleceği hic bise olmuyo o kadar üzgün o kadar kirgin o kadar mutsuzum ki 
(336 puan) tarafından
Yaa kiyamam sana mutlu ol her yeni gun senin için şans
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kan ilacı kullandiktan sonra daha dinçim .ama doktora danis srn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 219 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy