0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,463 puan) tarafından
Geçen ay kimyasal geçirdim. Ara ara göğüs ağrım hassasiyetim, baş ağrım oluyordu. Tam ilk yerleşme zamanıydı galiba bi kaç gün koku hassasiyetim bile oldu. Arada karın ağrısı. Hormonlarım baya yükselmiş gibiydi. İyi yumurtlama oldu heralde bu ay diye düşünmüştüm hatta.

Bunda daha az olarak baş ağrısı var. Göğüs ağrısı hassasiyeti çok az. Başka da bişey yok gibi.

Sanırım bu ay olmadı gibi. Bir ayda bünyem değişecek değil ya:/

Sizin nasıldı? 

6 gün var adetime. 

2 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Kimyasal gebelikten sonraki ay hamile kalmışım adet öncesi hamilelik belirtisi sürekli idrara çıkma oldu bende birde yüzüm sarıydı ordan şüpheye düşmüştüm günümden iki üc gün önce test yaptım net kırmızı cıkmıştı 
(2,463 puan) tarafından
Kimyasalda da aynısını mı yaşamıştınız yani sık idrara çıkmaktan başka farklı bi belirtiniz olmuş muydu? Keşke ben de hamile olsam.
(581 puan) tarafından
Yok aynı değildi kimyasalda hic anlayamadım hatta adet günümde şiddetli bir agrıyla düştü kocaman et kimyasalda genellikle belirti olmuyor herhalde bende olmamıştı kalırsın inşallah hatta ben doktora gitmiştim prolaktin hormonu yüksek diye ilac vermişti doktor deger düşsün diye hic aklıma dahil getirmemiştim gebelik olmaz diye kalmışım ilaca başlamadan şunu demek istiyorum kafana cok takma kalırsın anlamazsın belki takip edersen stresten biraz uzun sürebilir
(899 puan) tarafından
Zuhallina benim son adet tarihim 14 Kasım gebelik testi aldım ama henüz baktirmadim sabah yapsam gebelik varsa cikarmi.sen adetine kaç gün kala yaptin
(581 puan) tarafından
4 kala diye hatırlıyorum yada ücgün
(2,463 puan) tarafından
Evet geçen ay da aynen öyle oldu. Mantar enfeksiyon u olmuşum. Dr a gittik kaşıntıdan. Hay şansıma dedim gitti ziyan oldu bu ay dedim. 1-2 hafta sonra adet geçtikten sonra test pozitif çıktı. Tabi kimyasalmış. Düşünmemek lazım gerçekten ama nasıl yapıcam onu;/
-Reklam-
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Bende ilk kimyasal geçirmişim adetim geçti o yüzden test yapmıştım ben düzenli diye bunda hiç belirti yoktu beta 0 olsun diye gidip kan verdim baktım gene hamileyim 7 haftalık oldum Şuan sık idrar ve baş dönmesi 
(2,463 puan) tarafından
Maşallah. Allah bana da nasip eder inşallah.
(13,007 puan) tarafından
Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️
(2,463 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 130 göst.
+1 oy
0 cevap 30 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.