0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (1,792 puan) tarafından

16 gunluk bebegim var 2 gundur feci sekilde bogazim agriyor:'(boyle olunca bana hep grip olur 

Sorum su ki bebegimede gecerse emmez mi cok korkuyorum maske takarim ben emziriken ama ne kadarda olsa onada gecebilir. Siizn bebekler gripken emebildi mi???:(

10 Cevaplar

0 oy
(5,301 puan) tarafından
Genzi dolarsa dikkat şekilde emzirirsin canim ins gecmez
(1,792 puan) tarafından
Emzirmeden once burnunu aspirtórle cekerim zaten olucak olursa ama malum kış mevsimindeyiz eninde sonunda o da olur diye duusnuyorum :(
-Reklam-
0 oy
(11,285 puan) tarafından
Sen onlemini al odayi surekli havalandir. Maskeni cikarma. Ablam uyurken bile maske takardi hasta olunca. Ellerini ona temas etmeden mutlaka guzelce yika. Ve cok temas etmemeye calis emzir birak. Burnu falan tikanmazsa bisey olmaz emer niye emmesin. Tikansada temizliyceksin
(1,792 puan) tarafından
Aynen bende her emmeden once aspirtorle burnunu temizlerim diye duusnuyorum ama kíß ayinda da dogum yapinca eninde sonunda onada grip olur diye duusnuyorum kizim yazin dogmustu hic boyle sorunlarim yoktu :/
(11,285 puan) tarafından
Yok canim niye olsun illaki. Benimde oglum agustos sonu dogdu kizim ocak sonu
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Benimki  5 aylık hasta oldu emmek istemedi zorladım az az emdi sütüm azaldı bnde hasta oldum  karnı koymayınca mama vermeye başladım 
0 oy
(17,459 puan) tarafından
Olumsuz dusunme. Hem bulaşmaz inşallah. Sen şimdi hemen ballı limonlu ıhlamur iç ve üzerine c vitamini iç ve bı de parol iç. Büyük ihtimalle seni toparlar. 
0 oy
(2,622 puan) tarafından
Maske tak önlem al şimdiden doktora gidebilirsin emzirenlere uygun antibiyotik var en azından onu kullanirsin çabuk toparlanirsin. Ballı ıhlamur iç. Birde bogaz ağrısına ben şey yapıyordum bal limon ve karabiber karıştırıp yiyordum o çok iyi gelmiş ama bebeğe gaz yapabiliyor 
0 oy
(22 puan) tarafından
Anne sütü hem anneyi hem bebeği korur cnm. Sen emzirmeye devam et gecmis olsun
tarafından
Çoktan iyileşmiştir diye umuyorum:))
0 oy
tarafından
Griptim beebgim 3 günlükte surekli maske taktım sutekli ellerimi yıkadım çok şükür tertemiz hasta olmadan bebegim atlattım sabah akşam paarol ictim
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Emdiği zaman bebeğe grip gecmez
0 oy
(534 puan) tarafından
Hastayken daha da çok emerler. Sık sık emzirin hasta olmaması için. Vesvese yapmayın. Kendinize bakın hemen iyileşmeye çalışın. Dut kurusu çayı ve sarımsak kürü yapın sık sık. 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Emebilir tabiki asla ayırma sen maskeni tak elleini yüzünü yıka sık sık emzirmeden önce göğsünü sil mutlaka çocuğu öpme özellikle ağız burun bolgesindrn uzak dur çocuğun bunun dışında hemen kendine ıhlamur yap içine yarım limon koy alma armut varsa onları da çekirdek sapıyla at kaynar suyu ekle 15 dk demlensin balla iç çok faydasını göreceksin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
11 cevap 338 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,375 göst.

397,210 soru

11,880,301 cevap

35,995 kullanıcı

...