0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Evet Normal doğum da zor ama gun geldimce ben.korkar oldumm sezaryen zor degil mi yasayanlarre

11 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim ikiside normal oldu çok istemiştim ikisinde de normal olsun olede oldu dogumdam sonra hemen ayaktaydim normal doğumun çok avantajları var
(15,635 puan) tarafından
İkincisi kolau miydi
(44,603 puan) tarafından
15 dk doğurdum 4 saat evde sancı çekip 8 cm le doğuma gittim dikisimde yoktu öle ilk çok zordu ama aboo suni sancı aldım7 saat onu çektim  doğum anı bile 1 saatten fazla sürdü kendi sancım daha iyi yaa
(15,635 puan) tarafından
Benimde ilk zordu yirtigim oldu  suyum geldi  diye suni aldım beş saat bunda umarım kolay olur
(44,603 puan) tarafından
İnsallah kendi sancım gelir gelirse hemen gitme baktın suyun felan da yok evde az çek orda iş çok kolay
(15,635 puan) tarafından
Bakalım insaAllaj ele olur
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar olsun insallahh sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim ❤️Benim iki doğumum normaldi 3.dogumuda normal bekliyorum ki hiçte öyle olmadı bebeğin kalp atışları yavasladigi için acil sezaryen ile doğum yaptım Rabbim neyi layık görürse onu yaşıyoruz canım hayırlısı olsun insallahh hakkinda
0 oy
tarafından
Ayy inseallah sezeryan olmazsin can saglicakla dogur yavrunu. Benimde acil sezeryan dendi malesef ilk bebisim 
(5,721 puan) tarafından
Allah aşkına sezeryandan canavar öcü gibi bahsetmeyin hangi zamandayiz
(2,704 puan) tarafından
Yav sezeryan olunca ne oluyor? Ben sezeryan oldum iyiki de öyle oldum. Sezeryan dan bu kadar canavar gibi bahsetmeyin Allah aşkına yaaa
(5,721 puan) tarafından
Aynen canım olur mu öyle hangisi uygunsa o olur yaa
(2,704 puan) tarafından
Sanki dünyanın sonu gibi sezeryan canım, öyle bahsediliyor :D
(5,721 puan) tarafından
Bende şaşırdım sağlıkla gelsin doktorlar yönlendiriyor zaten..normal doğum yapipta dikişli gezip kendine gelemeyen var
0 oy
tarafından
Bence sezeryan o kadar gözünde büyüttüğün gibi değil canım benım sezeryanım kolay geçti 1 haftada toparladım her insanın doğumu farklı oluyor

İKİ yöntemlede mucizelerimiize kavuşuyoruz değer 
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kolay anne olmak yok canım. Normal dogumun öncesi zor yani sancı kısmı ama bebek dogar dogmaz bütün acılar bitiyor bebeginle rahatça ilgileniyorsun. Sezeryanında dogumu kolay ama sonrası zor. Kendi derdinden çocukla bile ilgilenmiyorsun. İkisininde artıları eksileri var. 
(225 puan) tarafından
Evvet canim.haklisiniz benim 2.dogumum.olacak ama hic ameliyat olmadim.su zamana kadar o yuzden narkoz vs korkutuyor.benii ins hayirlisi olsun hakkimizda
(1,456 puan) tarafından
Benimde 2. Dogumum olacak hayırlısıyla. 4 gözle bekliyorum bian önce başlasa dogum diye. Bebek biraz iri insallah sezaryan demezler çok tedirginim.
(225 puan) tarafından
Ben 36.haftadayim ama bakalim nasip ins
0 oy
(8 puan) tarafından
 Ben de normal doğum istiyordum ama sancılarım çıkınca ve normal doğuma elverişli olmadiğimı söyleyince doktor sezeryan oldum hiç korkmana gerek yok hakkında ne hayırlıysa o olsun 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Neden korkuyorsun?

(225 puan) tarafından
Canim panik atak vardi bende hic ameliyat olmadim o yzuden korkuyorim
(2,704 puan) tarafından
Hiç korkulacak bir şey yok canım, bir haftaya da toparlanırsın sezeryan olursan eğer. Bebek için hangisi uygunsa ona göre karar veriyorlar, sezeryan olursan bol bol yürü evin içinde vs
0 oy
(56 puan) tarafından
Bende normal olsun çok istemiştim. Sezaryen olacağını duyunca ağladım baya ama sonra önemli olanın bebegimin sağlığı olduğunu düşününce rahatladım. Sağlıkla gelsin. Sezaryen zordu benim için ama bol su içerek ayaklandım.bir de annem bendeydi çok yardımcı oldu sağolsun 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
40 tane doğursam sezeryan yaparım 
0 oy
tarafından
Sağlıkla kavuş yavruna insallalh canım 

Ben normal diye gittim acil sezeryan oldum ama iyiki sezeryan olmuşum diyorum korkma 

Rabbim hayırlısını nasip eylesin 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben doğumum da hiç kimseye doğum nasıl diye sormadım iyi ki de sormadım ve Rabbim yardım edıyor zaten kendini bu denli korkutma hep dua et en güzel yerinde yavrunu kucağına alacaksın 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 342 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Aysegull (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 429 göst.
6 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,133 göst.