0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bizde hiçbir ebeveyn banyosu gerçek işlevini görmez annemde de anlamda da depo kiler görevi görüyor bu her yerde mi böyle yoksa  bir tek bize mi hasss :)

Bende ebeveyn banyosu yok olsa eminim benimki de depo yada kiler olurdu. :woot: 

zira evim çok ufak 1+1 lerden hallice işte . Büyük ve gerçek amacıyla kullanılan bir ebeveyn banyolu evim olsun isterdim. 

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Var odamda kullanıyoruz asla kiler yapamam.gorumcem.tasinir taşınmaz kiler yaptı orayı bende bunu anlamıyorum neden kullanılmıyor 3 yaşında oğlum var bir kızım olacak yani bir büyük banyom.daha var onlar onun olsun küçük bize özel
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ebeveynbanyo olsa asla kiler yapmam hergün duş alan biz ve evde 14 yaşında oglum ve 18 yaşında kızım var onların yanında zor her an duşa girmek 
tarafından
Buyumusler baya anliyorlardir artık herşeyi bu şekilde zor oluyordur. En zoru da o dönem bence.  En çok o zaman lazım bu ebeveyn banyosu ☺️
(1,347 puan) tarafından
Banyoya girmesi dert çıkması dert gece geç saate kadar uyumazlar oy anam oy
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ebeveyn banyosu banyo gibi işlev görüyor ama kısa bir zaman için kullanım dışına aldık büyük bir tadilata giricez banyolar dahil yaptık ama banyolara vs dokunmadım genel kapsamlı tadilat sonrası yeniden gerçek amacıyla kullanılacak  ben seviyorum ya :) küçük bir tuvalet vardı onu komple kırdık tadilatını yaptık herşeyiyle orayı kiler yaptık ;)
tarafından
Kim ne derse desin ebeveyn banyosu zorunlu ihtiyaç büyük evlerin bir alanı bu amaç için yatak odasına dahil edilmeli bence ☺️
(7,447 puan) tarafından
Valla ben seviyorum ya bilmiyorum amacı dışında kullanımı anca güzel bir tadilat sonrası olabilir yoksa  böyle düzensiz kullanımı hoş değil m
tarafından
Bende seviyorum inşaallah bana da nasib olur kısa zamanda evin kucuklugunden kaynanayla aynı binada oturmaktan çok sıkıldım çünkü
(7,447 puan) tarafından
Çok normal canım ya
(7,447 puan) tarafından
İnşallah canım valla bende bir senedir kendi evimdeyim
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Evime tasinicam martta falan bitecek insallah ebeveyn banyosu var ev 2+1 ama cok kucuk oldugu icin mecburen kiler olacak. Derindondurucumu koyacagim en basta. Utu masasi camasir askisi merdiven :)
tarafından
Üzdü beni. Ev küçük olunca mecbur kalıyor insan. Huzurla sağlıkla oturun insaallah ☺️
(10,023 puan) tarafından
Amin canim insallah hayirlisiyla :)
0 oy
(12,605 puan) tarafından
Bizim ev müstakil banyoyu ebeveyn değil de yatak odası ondan sonra banyo yapılmış uzun büyük koridor yanlar full dolap ve çamaşır makinesi giriyor alta. 

Ortadan kapı var yanı oda ve duş tamamen bağımsız oluyor kapıyı kapatınca 
0 oy
tarafından
İsterdim normal kullanırdım ama tabi eve bağlı ev küçükse mecbur depo olur ama ev yerli yerindeyse banyo niyetine kullanılır 
0 oy
(60 puan) tarafından
3+1 evdeyim bir çocuğum var eski evimde de kiler olarak kullandım sidmi yeni evimde de kiler olarak kullanıyorm. Ayriyeten mutfakta kilerim var ama esyam çoooook fazla var 
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Ben ben ben çeyizlerim duruo malum tayinci olunca hepsini açmadm
0 oy
(5,922 puan) tarafından
İsterdim ebeveyn banyosu olmasını. Üstelik bende ekstra tuvalette yok. Tek banyo var. Kiler için ayrı bir yer isterdim ama yalan yok
0 oy
tarafından

Benim ebeveyn banyom olsa neyse ne iş görüceğini yazamıycam<3:D

(1,504 puan) tarafından
Allahın yazaydin;)))))
0 oy
(15,958 puan) tarafından
Bende yok keşke olsaydı diyorum eşime o kadar dedim evi yaparken muhakkak yaptır diye ama yaptırmadı. Annemde var banyo olarak kullanıyor teyzem de öyle 
0 oy
(12,989 puan) tarafından
Benim olsa ben kesin kullanırım hele misafir falan varken odada duş alabilmek çok güzel bir şey 
0 oy
(5,294 puan) tarafından
Bizim var ve kullanıyoruz. Kiler yapmadım. Ama komşularım kiler yapmış. Ben ve üst katım kullanıyoruz
0 oy
tarafından
Benim var keisnlikle çok rahat özellikle kızım uyurken mesela onu gorebilyorum yatakta kucukkken çok işime yaradı şimdi kardeşi olunca biz birlikte o uyurken duş alırız bide evde misafir varken çok iyi oluyor 
0 oy
(9,577 puan) tarafından
Ben Şuan konservelerimi falan koyuyorum gereksiz eşyalarımı odada bebek uyuttuğum için ve de tık sesine uyandığı için duş Muş alamıyoruz ama odasını ayırınca tabiki kullanırım 
0 oy
(501 puan) tarafından
Amacına uygun kullanıyorum ne kadar eşya olursa olsun kiler yapmadım. Ortak kullanımdaki ter temiz duruyor duş alsan camda leke kalıyor sürekli onu temizleyemem .. İlk defa duydum evebeym banyosunu kilere  cevireni . Genelde eski tip wc çeviriliyor
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Allah nasip eder de daha büyük bir ev alabilirsek ilk bakacağım şeylerden biri ebevyn banyosu olur. 
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Öyle bir evde otursam emin ol kullanırım normal banyoya gerek duymazdım ama çevremdekiler de kullanıyor 
0 oy
tarafından

Oglum 12 yasina girecek kizim 10 yasina 

Ebeveyn banyosunu kullanmama sansim hic yok. Buyuk banyoyu kullanmıyoruz kilerim var zaten ihtiyacc duymadik hic
0 oy
(551 puan) tarafından
5 ay önce bu eve taşındık ve evet bizde var amacına da uygun kullanıyoruz AA evde ayriyeten kiler var o yüzden evde fazla eşya yok ortada. Eski evin 1 +1 Di o kadar dağınık ve küçüktü ki anlatamam. Buraya gelince ferahladım o yüzden Herseyi amacına uygun kullanmaya çalışıyorum. Bence çok makul bir şey bu ebeveny banyosu. büyük bamyomuzu mecbur olmadıkça kullanmıyoruz genelde bebeğimi yıkarken flan kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 262 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde masalım0435 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
8 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...