0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Alt komşumla yeni tanıştım bir iki ay oldu kahve içtik şey dedi bir konudan çıktı ben hiç sonradan görme değilim kocamdan da gördüm babamdan da sosyal medya ekledim neyse eşiyle hergun aldatma konusundan kavga ediyor kocası onu aldatmış diğer komşu soyledi sanırım şiddet falan yiyor kavgada ağlıyor sürekli ama nedense sosyal medyada hergun kocam hediye aldı diye story atıyor yaptığı yemekleri atıyor cok mutlu gibi oynuyor daha geçen kavgada kocasına ****** sen beni aldattın diye bağırıyordu  bugünde aile pozu atmış böyle insanlar normal mi 

15 Cevaplar

0 oy
(1,914 puan) tarafından
Çevresine biz mukemmeliz havasını veriyor işte. Sosyal medya fenomenlerin coğuda böyle mükemmel hayatını paylaşınlarin bir çoğu aslında sahte hayatını paylaşıyor böyle mutlu olduklarını düşünüyorlar ama içlerinde mutsuzluk var o komsunuzda aynı durumda sahte hayatı ile mutlu olmaya mutlu gözükmeye çalışıyor.
(214 puan) tarafından
Ağlarken polisi mi arasam dedim dün valla dayak yiyor hergun
(1,914 puan) tarafından
Hiç bulaşma emin ol biz gayet mutluyuz felan der gonderir polisi canim
(985 puan) tarafından
Bizim komşu da öyleydi akşam dayak yer sabah el ele çıkardı apartman dan ama 8.senenin sonunda ayrıldılar Allah kimsenin yuvasını yıkmasın ama zor bi durum belki adam sıkıntılı belki Kadın bilemeyiz bu mübarek gecede Allah onları düzlüğe çıkarsın
-Reklam-
0 oy
(12,568 puan) tarafından
Kendini kandırmak o
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ellerine de ne gecer anlamyrm arkadas benim.huzurum.olmadiktan sonra millet beni huzurlu bilse ne olur bilmesw ne olur
(275 puan) tarafından
Daha çok olan iki gram huzurunu da nazarla yok ediyor işte
0 oy
tarafından
Kendisini kendi kendine kandırıyor böyle evlilikte yıpranır hayatta 
(214 puan) tarafından
Kocası da iftira atıyor sende şunu yaptın diye şimdiki binalarda ses çok geliyor ya valla
tarafından
Evt şimdi ses net geliyor sen duymamazliktan gel takma sesleri ses gelince o odadan çık
0 oy
(5,867 puan) tarafından
Normal değil tabi. Kendini ispatlama çabası var. Öyle her haltı paylaşan biri değilim ama kocamla kavga etsem o gün böyle bir paylaşım yapmam yani. Hele aldatma gibi ciddi konular varsa asla. 

Oldum olası bana böyle gelir zaten, kim neyi çok paylaşıyorsa ya da onunla ilgili konuşuyorsa o şey eksiktir. Bu para olabilir, kendinde çok para varmış gibi davranır ama borç içinde yüzer, kocasından ilgi görmeyen kadın da el aleme karşı kocam da kocamcı takılır 
(214 puan) tarafından
Öyle mi dersin valla üzüldüm ya haline
0 oy
(3,272 puan) tarafından
Ördek sendromu bir oku bence tam anlattığın gibi bana  evde kedi köpek gibi olduktan değer görmedikten sonra poz kesmek saçma geliyor 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Gerçek hayatta mutlu olamadığı için sanal ortamda kendine mutluluk yaratmaya çalışıyor, onun durumunu da anlamak lazım. Herkes elbette mükemmel hayat sürmüyor ama böyle paylaşım herkes de mutsuz değildir elbette.
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bide şu var canım kocasının aldattığı yada konuştuğu insanlar benim hesabıma ne paylaştığıma bakıyordur diye kocam size ne söylüyor nasıl sizi kandırıyor biz çok mutluyuz demek istiyorda olabilir bunu yaşayan bilir
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Bunun psikolojide bir adı vardı ama unuttum. Uzun bir makale okumuştum bu konuda. Asla aldanmayın, psikolojisi bozuk insanların yaptığı yersiz yerinmeler bunlar.   Kocasından yumruk yiyip baba evine gelen görümcem, kocasını engelleyerek bir whatsapp durumu atmıştı, kahve resmi çekip üzerine aşk ile yazmıştı. Görümcemin aşkı ben olmayacağım için güya kocasıymış gibi millete kuyruğu dik tutuyordu haspam. 
0 oy
(9,545 puan) tarafından

Ay neyin kafası ya ben eşimle kavga etsem rehberden adını siliyorum bide foto paylaşıcam o gün hee :D

0 oy
tarafından
Ben eşimle ne yediğimi ne içtiğimi nede kendimizi paylaşmam ama çok güzel bir evliliğimiz var . Mutluluğumu neden bir başkası görsün ki? Nazar var nazar 
(214 puan) tarafından
Senin gbiler kaldı mı mutlulugun daim olsun
tarafından
Valla kalmış herhalde :D eski Instagramimda boy boy fotolarımiz vardı sildim o hesabı yeni hesap açtım
(214 puan) tarafından
Profile ne koydun peki
tarafından
Kızımın fotosu :D
0 oy
(271 puan) tarafından
Kameralara oynuyor çoğu da boyle oyuzden hiçbırzaman inanmam sosyal medyaya
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Bende öyle sanırdım çevremde var bir iki tane mükemmel çift adam kadına aşık kadın adama sonra kendi evliligimi falan sorgulamaya başladım hatta burada buna benzer bir post açmıştım sonra şöyle bakınca valla kimse mutlu değil kimse mükemmel değil herkes sahte herkes birilerine gösteriş yapma derdinde evin içini kimse bilmiyor tabi 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ben böylelerini tuhaf bulmuyorum artık. Yazık reel hayatında be kadar üzülüyor demek ki sanal alemde tatmin oluyor. 
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Göründüğü kadar iyi olsaydı o kadar paylaşım olmazdı. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 386 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
+4 oy
19 cevap 626 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linkin (15,147 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 576 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 925 göst.