0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar benim oglum yemek yemeyi az çok biliyor meyve, makarna çatalla yenilecek şeyleri kendisi yiyiyordu kardeşi olduktan sonra bizim ona yedirmemixi istemeye başladı. Nasıl alistiracam bazen vermiyorum kendin yiyebilirsin diyorum inat yapıp yemiyor aç kalsada nasıl bir yol izlemeliyim 

3 Cevaplar

0 oy
(5,399 puan) tarafından
Kızımda öyle üç buçuk yaşında halen ben veryorum spageti yoğurtlu makarna bazen yoğurt çorba patates kendisi canı isterse yarısını yer yarısınida ben yine yedyorum bnm kızım harekleti bir çocuk olduğu için hemen kaçiyor 
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Benim oglum 5 yasinda aynisini yapti :D ben onuda besledim snra kardesiyle arasinda bir fark olmadiginı sık sık anlattim. Sonra kendiliginden vazgecti.
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Ver sende oda daha çok küçük kardeş kıskançlığı yapıyor benim de oğlum 3,5 yaşında 1 yaşında kızım var çoğu zaman ben besliyorum oğlumu 
(37 puan) tarafından
Ben vermekte sorun bulamıyorum ama yaşıtları kendileri yiyiyor dışarda misafirlikte sıkıntı oluyor eleştiri alıyorum aa kendisi yiyemiyor mu büyümüş gibisinden ondan küçük olanlar kendileri yiyiyor bazen bende kendisi yesin istiyorum
(2,556 puan) tarafından
Kimin ne dediğine takılma tabiki kendide yiyebilir ama misafirlikte ben kendim yedirme taraftarıyım dökebilir sonuçta kendi evi olsa neyse alemin evinde dökmesini istemem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Npp (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 181 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.