0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Mama sandalyesi önerisi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben a101 den almıştım benim işimi. Gördü fazla para vermeye hiç gerek yok bence ömür boyu kullanacağı birşey değil 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bimden almıştık kızım 2 buçuk yaşında hala da oturuyor 
tarafından
Sandalye ye alıştırsana kuzum benimki de 2=5 yaşında sandalye de oturuyor artık
tarafından
Canım benim arada oturuyor sandalyeye de ama kendi sandalyesinde daha rahat oturuyor kendi yiyor ya onu sandalyeye oturttuğum gibi kaçıyor yemek yemiyor ancak orda iki lokma yer
tarafından
Anladım cnm o zaman hiç zorlanma
tarafından
Yok canım zorlamıyorum canı nasil isterse öyle yaparım ama yemek yemeyince üzülüyorum yemek sorunumuz var malesef
tarafından
Yemek sorunu olmayan bebek varmı bacım ah ah en büyük sorunumuz
0 oy
(318 puan) tarafından
Ben bimden aldım geçen gün gayet iyi görüyor işimizi 
0 oy
(7,409 puan) tarafından
Bu ikiye ayrılıp masa sandalye olan varya kesinlikle ondan tavsiye ederim canım. Ben alt masa kısmını nerdeys3 hiç kullanmadım tek üst kısmını kullandım oturunca ayakları yere değiyor dusme tehlikesi yok. Gittiğim yere goturuyirum. Kızım 4 buçuk yaşında kardeşi olana kadar kullandı şimdi kardeşi yemek yiyor ama kızımda masa sandalye olarak kullanıyor. Öyle asir8 bir para vermeye gerek yok bence
0 oy
tarafından
Bizde 3 çeşit var ikisi örümcek biri ikea modeli. İkea modelini seviyorum. Altına ayaklarını koyması içinde aparat aldım. Diğer ikisinin ayakları plastik sürekli kendini sallıyor o da düşecek gibi oluyor. 
0 oy
(93 puan) tarafından

Yeni aldık ama güzel kullanı da güzel 

image

0 oy
(119,210 puan) tarafından
ikea antilop 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
https://ty.gl/7po93jpcyl şunu çok beğenmiştim kuzum ilerisi içinde kullanışlı olur diye düşünüyorum masa sandalye şeklinde ♥️
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Joie xl joie mimzy ikiside var bizde ikisinden de çok memnunuz güvenlik ve konfor açısından 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 116 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
16 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simru (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.

378,840 soru

11,339,551 cevap

34,804 kullanıcı

...