0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu üçüncü evim benim nye ev yönden şansım yok ilk otrudugim ev rutubetliydi tavan basima yikiliyordu guzel bir eve taşındım ara kat sıcak guzel bir evdi ev sahibi evi satınca başka yere taşındık alta a 101 yapilacak iki katlı cami daha takılmamış benim altim petek yaktık bu bir hfta dir tasinmisim yerler su oluyor halılar ıslanıyor Allah'ım niye byle oluyor :( rutubet oluyor dye korkuyorum sıfır ev 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,534 puan) tarafından
Kız bnimde o yönden şansım yok ya
(1,534 puan) tarafından
Bnimde ikinci cnm
tarafından
Seninde mi islaniyor kız benm ilk evim berbat ti hep rutubet yedinci kat asansör yok aşağı inemyorduk.kiyatlerf faln hep rutubet oluyordu işte yeni eve taşındik braz uzaktı konum olarak bide odalar braz karanlıktı bina ağzımıniz dibinde yapmislardi resmen adamın balkonu yatak odama bakıyordu işte güzel geniş evdi sıcak oluyordu buraya taşındık altı boş dükkan a 101 olacak balkonu geniş dye tutuk neblm valah :( yerler ıslanıyor
(1,534 puan) tarafından
Ayy bnimde ilk eweim hep rutubet ti kız ikincide alta su akiyor
tarafından
Nye acaba su akıyor yaa benim bu ev terliyor boncuk boncuk su oluyor ama belki yerleri var altum dükkan a 101 olcak acilsaydi iyi olurdu ya
(1,534 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Rutubet cekiyordur bir yerden su falan akmiyorsa
tarafından
Terliyor gbi cnm altı boş ya
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Boru falan sızdırıyor olabilir mi. Bir tesisatçıya gösterseniz
tarafından
Yok cnm terliyor
0 oy
tarafından
Alt kat soğuk ev sıcak olunca öyle oluyor annemin evi öyle halılar fln hep ıslak oluyor 
tarafından
Evt yaa ilk otridgim ev de 7. Kattı üst boş du çatı soğuk sıcak oluyordu evde hep rutupet lluyrodu inşallah bu ev olmaz
0 oy
(933 puan) tarafından
Nemleniyor  ev esit ısınmıyor demektir 
tarafından
Evet cnm yaa üst dolu alt boş dükkan a 101 olcak bide cam takmamislar galiba soğuk oluyor bizdede petek olunca haliyle nemli oluyor
0 oy
(392 puan) tarafından
Alti boş versen ondan cnm. Bnmde ilk evimde olmuştu duvarların bile küf olur. Bnm halılarda öyleydi hep hatta altları lekesi geçmedi kaçıncı yıkanması. 
tarafından
Benimde ilk evim üst kat boştu dye hep rutubet oluyordu bunun altı boş a 101 olacak camları daha takmamais lar galiba soğuk sıcak oluyor ondan
0 oy
(462 puan) tarafından
Su kaçağı var sanırım  laminentin kırılıp ıslanan bölgeye bakılması lazım ev sahibine bildir hemen
tarafından
Terliyor bnce
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Terleme yapıyor ev sıcak alt boş ise benimde öyle dış cephe yok kış geldiğinde nefret ediyorum 
tarafından
Alt boş evet dükkan var iki katlı a 101 olacak al katın cami takmislar ikinci katın takmamaislar soğuk da içine gryor petek te yanıyor evde terliyir koltuk altı halı falan hep ıslanıyor senin rutubet olmuyor dimi
(4,003 puan) tarafından
Oluyor olmazmı duvarlardan su akıyor resmen karariyor
tarafından
Senin ustun dolumu peki benm üstüm dolu ama alt şuan boş a 101 olacak bekliyroiz dolsaydi belki öyle olmazdi
(4,003 puan) tarafından
Altta üstte dolu benim
tarafından
İkisi öyle nye rutubet oluyor acaba diş.cepje yok dyemi
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Benim alt kat boş buz gibi bende kombi açık aynı dediğin gibi yerler nemleniyor. Maalesef halı rutubet yapıyor. 
(1,844 puan) tarafından
Var bacım ama boş müstakil güneş pek almıyor. Çok soğuk. Zaten alt katın tavanı simsiyah
tarafından
Eyer üstünde Boşsa rutubet olur
Bnm üstümde ev var altın iki katlı dükkan a101 olacak alta cam takmışlar ikinci kata takmamislar soğuk oluyor dükkan evimdede petek yaniyor ya terliyor
(1,844 puan) tarafından
Üstüm çatı ama boş dediğin gibi güneş görmüyor ve çokk soğuk oluyor
tarafından
Üst alt boş sa daha fazla rutubet oluyor ben ilk otrmustum ustumde çatıydi güneş alıyordu yazın eriyorduk resmen kişin da donuyorduk hep soğuk rutubet çok pisti kokusu falan bu ev yer ıslanıyor ama belli yerlerde ama alt dükkan dyorum boş cam takmamislar a 101 dolarsa belki ısınır ıslanmaz dye düşünüyorum
(1,844 puan) tarafından
Çok zor ya gerçekten Allah yardımcımız olsun
0 oy
(435 puan) tarafından
Ah ah bende taşındım 5-6 ay önce bu dördüncü evim evlerden yana sandım gülmedi ya mutfak çok küçük oluyor ya ısınmıyor, çok çektim beş yıl oldu bu ay evleneli dördüncü evime geçtim şimdi hem mutfak küçücük hem ısınmıyor 1500 fatura geldi ama o fiyata değmiyor mutfakta petek yok görsen yağmur yağmış gibi mutfağım halım ıslanıyor sürekli hava güneşli olduğu zamanlar yer silmek için bez ayarladım sırf mutfak için buzdolabımın altı rutubet oluveriyor Tencere leğen koyduğum yerler habire ıslanıyor ne yapacağımı şaşırdım daha dün temizlik yaptım baştan sonra yine bide kaç kere kaydol düştük yaa nisan mayislara kadar dişimizi sıkacaz artık Allah kolaylık versin herkese 
tarafından
Ayy canım benim bende 4 yıldır eviliyim valah ilk otirdugum ev 7. Kat asansör yoktu aşağı inemiyorduk yazın çok sıcak kişin asiri soğuk oluyordu üstü çati hep rutibet tavan üstümüze düşecekti resmen kap kprar dolap kıyafetleri hepsi maf oldu biz taşındık ev güzeldi biraz uzaktı ama adamlr evi satı daha bir yılımız olmadan kiramiz uygundu bide taşındık braz aşağıya 8 mlyar işte balkon geniş dye tutuk oda yer ıslanıyor alta a 101 yapilcak dyorlar ikinkatli cami takmamislar
0 oy
(59 puan) tarafından
Malesef rutubetten
tarafından
Kız rutubet yokki terliyor altım boş dükkan dyorum ondan mı acaba
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Benim üstüm çatı altim boş dış cephe yok ev buz gibi kira uygun diye kalıyoruz ama cekilcek kahrı yok ev hiç isinmiyo ama bende öyle sorun yok yani öyle olmuyor 
tarafından
Bnm ilk evim öyleydi ama yazında aşırı sıcak oluyordu bogukuyorduk kışında soğuk ve rutubetli küçük evdi zaten rutubete nefes alamıyoruk inşallah buda olmaz bı an önce a 101 açılmasını bekliyoruz
(7,891 puan) tarafından
Bizim yazın çok sıcak olmuyo ya durdugumuz yer okadar sıcak değil :D
tarafından
İlk evim oylyedi yazın pencere perde hep yanardı sanki soba var evde kışın da soğuk rutubet perdeler faln hep rutubet oldu yirltildi kıyafetlerimiz hepsi rutubetli çöp.oldu buda ıslanıyor üstüm dolu ama altim dukkan boş daha cam takmamislar a 101 olacak galiba dolsa braz sıcak olur

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 606 göst.
0 oy
10 cevap 328 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Manas (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 445 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Melek☆ (72 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,084 cevap

34,783 kullanıcı

...