0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (902 puan) tarafından
Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim birlik oturuyordum ama bu pazar evimi ayirdim henüz tam yerlesmiste sayılmam.abimin oğlu yaşadığım şehirde çalışmaya gelmiş babasıyla amcasıyla filan kaliyo benim yengeler memlekette tabi.neyse dolap sökme takma hep yeğenim yaptı.isi geç bitincede iki kere bende yattı.dun yengem aramış diyo oğluma dikkat et o diğer evde kalmasın hep sizde yatsın filan ona mukayyet ol diyo.tmm dedim ama sonuçta bende bismillah daha yeni ayrı eve ciktim tadını bile çıkaramadım haksız mıyım kızlar

9 Cevaplar

+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Haklısınnn sürekli yatılı misafir çok  zor
-Reklam-
+1 oy
(15,823 puan) tarafından

Kaynanadan tam kurtuldum derkennnn:angry: mahsus yapar gibi 

+1 oy
(48,708 puan) tarafından
tamam diyene kadar her zaman bizde yatamaz desene
0 oy
(1,885 puan) tarafından
O dedi diye sende kalmak zorunda değil zaten canm ki babası varmış kalır babası ile normal olan o. Yengen oğluna bak diye öyle demiştir he de geç:)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
küçük mü yaşı ne demek ona mukayyet ol anası mukayyet olsun sana ne var boşver
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Oldu canım deseydin . Tamam demeseydin keşke inşallah sürekli hale gelmez 
0 oy
(314 puan) tarafından
Hayırlı olsun. Sağlıkla, huzurla oturun inşaallah. Haklısınız tabii. Yengenin anlayış göstermesi lazım. Hep kalması gereksiz bence. 
0 oy
(424 puan) tarafından
Ben olsam tamam demezdim tamam yeğenin canın abinin oğlu ama sen zaten bi kalabalıktan çıktın ayaklarını uzatıp tadını çıkarman lazım daha yeni de evlisin güzelce geçirmen lazım yemeğe çağırırsın olur biter 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim anlamadığım rahatsız oluyorsun niye tamam diyorsun direk arada olur ama sürekli kalmasını istemem diyemiyormusun hem belki eşin rahatsız olacak yani çok saçma

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 552 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 622 göst.

380,582 soru

11,395,004 cevap

34,912 kullanıcı

...