0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
ya  kizlar  ik igun diyil ayri eve ciktik evde  kilima  yok ve  cok sicak.    kizim  surekli agliyor  bura  gelenden ancak su  sut  iciyor  yemek bile  yemiyor  sicak diye.    esim cok sukur anlayisli biri istemiyorsan elayri eve tasinalim diyor. bu konudan cok rahatim hernkes alay edoyor  benle  gunde  bir  kira  evimi temizleyeceksin diye  dalqa keciyorlar

10 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Evi tasiyana kadar bi klima alin daha mantikli degilmi
tarafından
Aynısını yazmışım  hahah  :D
(1,161 puan) tarafından
almiyor  burda  cok bahali
tarafından
Klima fiyatlari heryerde bahali ev tasimak en az 5 bin tl
(1,161 puan) tarafından
yok ya  canim burda  boyle  diyilki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Klima ya da vantilatör daha mantıklı değil mi ev taşıyana kadar?
(1,161 puan) tarafından
vantilator  var  canim ** serinlemiyor
0 oy
tarafından
Çok saçma hiç böyle saçma bişey görmedim duymadım kendinize okadar eziyet edeceğinize bir kilima yada vantilatör takın
(1,161 puan) tarafından
vantilator  var  ama  srrilneltmiyor  canim
tarafından
Canım ev taşımak çok Zor bişey ya bulcanda tasincanda hem masraf hem size eziyet kilama taktır  zaten bütün evler aynı Serin ev nasıl bulcan en alt katlar var   bence yormayın kendinizi duzeninizi bozmayın kilima taktir tasininca geri sok götür
(1,161 puan) tarafından
canim bu ev sahsi ev apartman diyil. karsimizda  2 katli evler  var   diye  bizim ev hava  almiyor. cok sicak
0 oy
tarafından
İstediğinizi yapın özgürsünüz:)
(1,161 puan) tarafından
tskler canim
0 oy
tarafından
Evi niye taşıyorsun ki klima taktır veya vantilatör aldım
(1,161 puan) tarafından
vantilator  var  serinletmiyor
tarafından
Klima taktir aşkım bizm sulu var bu sicaklarda cok iyi geldi bize
(1,161 puan) tarafından
ev sahibiyle  konusacaz  bakalim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yani mantık olarak yeni eve geçersen önden tekrar tekrar depozito abonelik temizlik üstüne birde taşınma işi ile uğraşacaksın.. Bu eve için ısındıysa taksitle klima alın. Mal sızın malınız olur. Uğraşmaya gerek kalmaz. Heryerde pahalı klimalar. 
(1,161 puan) tarafından
ev havasiz kizim nedense  burda  2 gundur  surekli agliyor. gece sabaha kadar uyumuyor.
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Klima orada pahalı diyorsan canım internette güvenilir sitelerden alın taşınırken söker goturursunuz
(1,161 puan) tarafından
burasi istanbul diyilki canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kız klima için tekrar cikilirmi Allah'ım  yaa:D

(1,161 puan) tarafından
klima  icin diyilda kizim icin. 2  gundur  uyumuyor. surekli agliyor. suya  girmek istoyor.
0 oy
(839 puan) tarafından
Canım bende 6nay oldu antalya ya taşınalı burası 40 derece en düşük oda bizde klima alana kadar vantilatörle idare ediyoruz nütn kapıları camları açıyorum balkona perde taktım öyle tül flan değil balkon perdesi çok sert ve ağır bişey o çok işime yaradı şimdilik bir sıkıntı yok inşallah bizde Bi klima alana kadar böyle devam edecez ev taşımak bir klima için bence çok zahmetli 
(1,161 puan) tarafından
cok zor  kizim iki gundu uyumuyor  canim.  cok kotu bir durum surekli agliyof sicakdan gunde  2 kez 3 kez  suya  girmek istiyor
0 oy
tarafından
ayy bizde gunes goren evde oturmak icin can atiyoruz birak sicak olsun kuzey cepheye gidince de cocuk kisin hep hasta oluyor
(1,161 puan) tarafından
kizim sicaga  hic   sevmiyor   o kadar  agladiki bura geldigimizdn
tarafından
belki eve alisamamistir suan heryer sicak ztn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 316 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Manas (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy