0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gözümü açtınız kızlar teşekkürler :)

9 Cevaplar

0 oy
(390 puan) tarafından
Neden dönüyosun peki evine tekrar
(1 puan) tarafından
O kadar mantıklı ki.. İçinde bulunduğum ruh halini sen düşün. Sanki düşünme mekanizmam kapandı. Buraya içimi dökmek benim için en iyisi oldu sanırım. Çok teşekkür ederim
(390 puan) tarafından
Çok haklısın ve çok iyi anlıyorum ama evladın başka şeylere şahit olmasın günah sende bi anne evladısın bırak arayıp arayıp dursunlar açma hatta onlar ararken kalk kendine kahve yap hayatına devam et duyma bile
(1 puan) tarafından
Yaa bunu yapacağıımm çok teşekkür ederim çoookkk :)
(390 puan) tarafından
Evladınla çok mutlu ol inşallah Rabbim haksızlık yapan herkesin hakkından gelir zaten Allah'a emanet olun
(1 puan) tarafından
Sizde Allah'a emanet olun çok teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Ne şaka gibi insanlar var gerçekten ne diyeceğimi bilemedim ama şiddet benim kırmızı cizgim her şey bir yana ama şiddet varsa en ufak hali bile benim için bitmiş demektir sana da aynısını öneririm bir ömür mutsuz olmak istemiyorsan..
(1 puan) tarafından
Öyle yapacağım benim icin bittiler zaten ama önce bir laflarımı sokup rahatlayim
0 oy
(94 puan) tarafından
Okurken parmaklarımı sıktım ya resmen yok arkadaşım bu inanlar böyle yapıyorsa sen bırak bu adamı ağlayıp babasının yanında eşine hakaret etmek ne denek ya sinir bastı 
(1 puan) tarafından
Bırakacağım çok az kaldı ama önce sinirimi atacağım
0 oy
(4,404 puan) tarafından
Senin burda sorman gereken soru benim Burda böyle davranmak hakkım değil mi olmamalıydı be canım ? Senin burda sormam gereken soru boşanma dilekçesini nereye vermem gerekiyor yada dava süreci vs olmalıydı  o adam senin ve çocuğunun tırnağını hak etmiyor tırnağını 
(1 puan) tarafından
Gerçekten öyle arkamda olan bir ailem var ve kendime güvenim tam ama bu bana yaptıklarını onlara yapmak hırsı var ya işte o beni bitiriyor. Buraya yazma sebebimde aslında doğru yola bir nebze olsa da farklı görüşleri de okuyup girmek.
(4,404 puan) tarafından
Ama bak hala gitmekten bahsediyorsun şiddet ve aldatmanın affı olmaz be canım onlara en büyük ders dönmemek olur
0 oy
tarafından
Senin en büyük hatan o eve geri dönmek babasına istemiyorum diye ağlayan adamı kapımda köpek ederim yine gitmem bence döndü dolaştı geldi deditme kendine tamam boşan diyemem ama rest çekmen lazım 
(1 puan) tarafından
Bırakma düşüncesi aklımda zaten var ama inan öyle bir ruh hali icerisindeyim ki beni nasıl huzursuz ettilerse onlara aynısını yapıp çöp gibi ortada bırakmak istiyorum
tarafından
Hiç o potaya gitme onlari en iyi huzurusz edecek şey senin kendi hayatına bakman zamanını ziyan etme yazık çocuğun yanında şiddet görmüşsün gitme geri
(1 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Gerçekten farklı görüşler benim için çok çok önemli. Çünkü düşünme yetimi kaybettim sanki.
tarafından
Seni yadirgamiyorum insan başına geldiğinde donup kalıyor mantıklı düşünemiyor arada şiddete dönmüş bir ilişki var sakın gitmek gibi bir hata yapma kendi ağzıyla gelme diyen adama ne gidicksin
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Sonuna kadar okuyamadm fenalik gecirdim ilk soyleyecegim tabi buyukler saygi hurmet edilir eyv ama yabanci degiller cocgunu ihmal edip mutfaktan cikmayacak.kadar rutim neyse o sekilde yasanir onlar geldi sizin yaniniza size uyum gostermek zorundalar 

Szde sinirinizi koruyun gercekten esinize ne desem az kalir 3 yasindaki oglm ondan daha birey kac yasinda ana baba arkasina saklanmak nedir ya 

Ustelik sacma bi nedenden birlik olup onlarla bu ne pervasizlik duzgunce ana baba bu cocuga boyle yapmayin diyecek cocuk sizin cocufunuz ne sekilde buyurmwk isterswni.karsidaki insanin buna saygi duymasindan baska caresi yok 

Yani eger bireysel iliskinize zarar veriyorlar esinizde problem yasatiyorlarsa(kasitli olarak ) mesafe koyun araniza 
(1 puan) tarafından
Kesinlikle mesafe koyacağım. Gidecektim ama kızları dinleyip gitmemeye karar verdim. Beklesin dursunlar.
(2,470 puan) tarafından
Cahillere guc yetirilmez canim onlara tek kelime etmen oksijen israfi olur sinirini koyacaksn onlarda ona uymak zorunda kalacak ne konsurularsa da vizilti deyip takmayacaksn
0 oy
tarafından
Ya ne kadar sakin konuşuyorsun onlarla nasıl bu kadar tahammül ettin nasıl dayandın ben anlamıyorum o kocan o evde tek başına kalacak sen hiç aramayacaksin sormayacaksın ki orda ozaman ailesine desin sizin yüzünüzden diye nasıl tahammül ettin ya hepsini okudum sinir oldum ben o aileye asker kocan bir de ya onlar biz olmasak bir hicler sen iki gün arayıp sorma çocuğu görmesin kafayı yer ailesiyle kavga eder hersyei anlar benimkide asker yeni evliyken çok çektim ablaları yüzünden hiç susmadım şiddet görmedim ama görseydim şuan çok farkli olurdu herşey ve yüzüne dedim ben bir gün giderim ama sen tek kalırsın o ablan yemeğini yapmıyor çocuğuna bakmıyor evine bakmıyor yine sen kötü olursun onalr kocasının koynunda yatarken sen kafanı duvarlara vurursun ben onlar yüzünden yuvamı bozdum diye neler çektim bende ama baş ettim susmadım böyle senin gibi tatlı tatlı konuşmadım delirerek kavgalar ettim bende. Hepsi çekinir agizlarindan çıkacak kelimeye dikkat ederler
(1 puan) tarafından
Kuzum ben sakin bir ailede büyüdüm ne şiddet ne ters konuşma ne ses yükseltme hiçbir şey görmedim. Bunları bu şekilde görünce şoka giriyorum resmen ne diyeceğimi şaşırıyorum inan. İnsanlar yüzlerini çok geç gösteriyorlar.
tarafından
Doğrudur canım da sakın olmayacan mecbur büyüdüğünü aile yok şuan karşında çünkü bende ailemdeki gibi dört dörtlük cömerttim babam annem misafir gelse evde ne var ne yoksa indirirlerdi bende öyleydim hersyei yapardım baktım bizden yiyorlar artık kendi ailem gibi değil onlar gibi davranıyorum ve lütfen lütfen sakin kalma dediğim gibi asker adam bizden başka kimseleri yok onların ya bizde yeni tayin çıktı dort ay falan oldu baya uzağa düştük dedim uzağız ailesi kıymetli olur şimdi yok tam tersi köy gibi yerdeyiz birbirimize çok çok düşkün olduk bizde çok şey atlattık hani kimse dört dörtlük bir hayat yaşamayı sadece senin başına gelmiyor bu kötü şeyler o yüzden üzülme sadece aklını kullan kullanırsan herkesi susturursun eşin adam olacaksa eşini kendine iyice bağla bambaşka bir insan olsun şiddete izin vermişsin kalkıp sana AA hemen bosan demem inşallah düzelir çünkü belli olmaz ama sürünsün lütfen
0 oy
(480 puan) tarafından
Senin yerinde olsam.uzun bir süre gitmem o kocan da ayağına kadar gelecek seni almaya eşek değilse gelir o zaman işte bu lafları söyleyebilirsin kendin gidince niye geldin o zaman derler 
(1 puan) tarafından
Çok haklısın diğer kızlarında yazdıkları aynı sizi dinleyecegim çok teşekkürler
(480 puan) tarafından
Kocan da her aradığında açma açınca da çok konuşma içimden gelmiyor konuşmak de çocuğuna ver telefonu biraz burnu sürtsun soğuk ol
0 oy
(112 puan) tarafından
Mesafe en iyisi , benimde eşimle ilgili bir sorunum olsun eğer kayınvalidem ile kayınpederim varsa ortamda beni tek üstüme gelir hepsi birlik olurlardı. Bense onları oğulları ndan fazla düşünür ve ilgilenirdim. Baktım ben ne yapsam kötü oldum , eh yeter dedim , şimdi ne evim ile ne çocuklarım ile ilgili hiçbirsey söylemem , evimede gelirlerse sabah kahvaltı birde akşam yemeği tamam kalanı istiyorsa kalkıp kendi hazırlasın kaynanam. Uğraşamam ben küçük çocuğumla millete hizmet edemem . Daha önce özenip tatlısına kadar hazırlardım ama artık hiç yormuyorum kendimi. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 771 göst.
0 oy
11 cevap 306 göst.
0 oy
10 cevap 418 göst.

378,420 soru

11,326,961 cevap