0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla alt üst oturuyurz kaç kere yemeğe çağırdı bende dedim bende yapayım bugün çağıray bu sabah dedim teyze yemek yapma yemek yapacam salinda dedim mutfağa geçince tekrar dedim şimdide diyir yok duymamış yemek yapmış siz olsanız ne yapardınız ses çıkarmadım ben 

4 Cevaplar

0 oy
(13,804 puan) tarafından
Ben bişey anlamadimki. 
(762 puan) tarafından
Kaynanam dedinki yemek yapma ben yapacam oda yemek yapmış
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bilemedim niyetini Allah bilir. Çok yaptıysan yarın gelsinler yada onlara götür birlikte yiyin
(762 puan) tarafından
Ztn öyle yapacaktim oyleyspijca yemek zoruma gitti
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Yemek buldun ye dayak buldun kaç:) 
(762 puan) tarafından
Ne kadar zoruma gitti yemek yaptım başka yemek yapması şuan ağlıyor çok zoruma gitti
0 oy
(6,849 puan) tarafından
Benimki de öyle biseyi yapma dersin inadına yapar onu yapmasa başka bişey yapar illaki insanı çileden çıkarır boşver git ye sende o yapsın sen ye ben öyle yapıyorum artık ben yemeğe çağırırım tatlı yapar gelir o. Tamam hadi normal onlara gideriz şunu ben yapıyım yok yok sen git otur ben yaparım hıc bişey yaptırmaz geçende evde ilk defa irmik tatlısı yaptım kayinbabam fenadir ama yine kaynanamda çok severim o da irmik helvası o çok sever aldım bi paket irmik gittim mozaik pasta yapmış afedersin balık yicez orda da öğün helva daha iyi giderdi de neyse bi daha ki geldiğimde yapıyım dedim ben gitmeden yapmış koymuş bende artık hiç bişey yapmıyorum oraya gidince de alıyorum çocuğunu oturuyorum zaten benim oğlan ayakta sallanara uyuyo bırakınca hemen uyaniyo 1 saat uyutcam diye odaya giriyorum çıkmıyorum sofrayı sermis yemiş oluyolar buasikari yıkamış çay iciyo oluyolar gidiyorum kendim yiyorum bulasigini yıkayıp çayımı alıp oturuyorum napiyim beğenmiyo belliki yaptığımı 
(762 puan) tarafından
Çok ayıp birşey ama şimdiki kaynanalari anlamıyorum kızlarından çok onlara değer veriyoruz karşılığı yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 289 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
9 cevap 771 göst.

378,353 soru