0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Kızlar sabah bahsetmiştim birçoğunuz eşimi suçlamışsınız evet bütün suç eşim de ben bunu kendisine de söyledim sen kuyruk sallamasan yüz vermesem bu kadın seninle böyle konuşmaz dedim kadına yazdım ne hakla dedim evli bir adama böyle konuşuyorsun bebeğim falan hayırdır ben senin yüzünden eşimle tartışmaktan sıkıldım dedim bayağı saydırdım yani gerekirse müdürünüze de söyleyeceğim dedim işte kadın bana ay yok ben 10 yıllık sevgilim var Yok bu kelime benim ağzımda pelesenk olmuş dedim benim kocama karşı olmasın ağzında pelesek işte kusura bakmayın bir daha olmayacağım ama biliyor musunuz hala içimde bir kuşku var hani eşim konunun kapandığını sanıyor ama ben konuyu kapatmayacağım dün ikisine de beddua ettim Allah belanızı versin dedim ama içim hala sormadı kızlar

8 Cevaplar

+14 oy
(351 puan) tarafından
Benimde agzimda senin icin pelesenk olan bi kelime var diyeydin 
(2,363 puan) tarafından
Allah'tan pes peşe yapmadın mıhru dndnndndd demekkı eve kıtler kendını ne ıcerı ne dısarı
(2,362 puan) tarafından
Weyyyy ben ölem sanki biz çok iyiyiz
Aktif ol artik
(1,165 puan) tarafından
Ahahaha bu çok iyiydi:))))
(351 puan) tarafından
Olamayrim ceylo olamayrim djjdndb
(2,362 puan) tarafından
Napiyo atlas paşa sana öyle
-Reklam-
+1 oy
(834 puan) tarafından
Oh iyi yapmissin ..Ne hakla eşinle canmli cicmli bebegimli konuşur ...Agz..na sç vallahi ..Eşine de müsade etme muhattap olmasın .numarasını silsin gerekirse
(180 puan) tarafından
Ben birkaç defa daha tehdit etmiştim arayacağım diye o kadını aramadım aramayacağım sandı yazmayacağım sandı ama içim hala soğumadı
(834 puan) tarafından
İyi yaptın izin verme eşin bastirmasin seni yoksa ilerler bu durum
0 oy
tarafından
Eşinin de ağzına sıçki her önüne gelenle o samimiyeti oluşturmasın her kabahati hemcinsinde arama
(180 puan) tarafından
Canım siz herhalde şeyi sanıyorsunuz ben eşimi suçlamıyorum falan ben eşime daha çok tepki gösterdim daha çok kavga ettim daha çok bağırdım ya insanı kendinden soğutuyor sonra sen niye böylesin ya bir de adam ol adamakıllı tekine ben bu kadından hoşlanıyorum kardeşim ben bu kadını seviyorum o yürek de yok o adamda
tarafından
Bende diyorumki o bu samimiyeti kadınlarla kuruyorsa yakınlaşma sağlıyorsa elin kadını evli oldugunu bile bilmez nasıl yakınlaşıyorsa ona göre samimiyet kurar sen ne yaparsan yap eşin huyundan vazgeçmez alışmış bağırır çağırır susar diye rahat takılıyo
0 oy
(2,312 puan) tarafından

Allah ıslah etsin ya lan olum bnm kocama biri dicek lannn var ya o karnın ağzına sıcarım eşimede burnundan getirr tekmeyi basar giderm terbiyesiz lerrrrr:angry:

(180 puan) tarafından
Vallahi içim hala soğumadı ya yemin ederim böyle ikisini de ikisini de öldürmek istiyorum ya
(2,312 puan) tarafından
Eşimi evire çevire döverdim sıcardım ağzına bacım valla sakin kalmk elde değil ya hak verym üzüldüm de sana :(Rabbim yar ve yardımcınız olsun
(180 puan) tarafından
Çocuklara dua etsin o pislik
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Keşke arayıp da saydırsaydın daha etkili olurdu... Ağzına sağlık diyecektim de parmaklarına sağlık diym ☺️
(180 puan) tarafından
Çevremdekiler şey diyo suçlu olmasa seninle tartışırdi diyo
(1,972 puan) tarafından
Buda bi ihtimal tabi ben olsan unutmuş gibi yapar gözümü üzerinden ayırmam
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Vallahi billâhi ben eşime hele doğru düzgün bebeğim dememisim başkası bnm eşime dese kıyamet kopar 
0 oy
(3,796 puan) tarafından
İş ortamında danışman olan birinin ağzına o laf pelesenk o la maz. İş iletişimi diye bir şey var çok çok afedersin ama pavyonda çalışan kadınlar bebeğim der. Normal iş ortamında olacak şey değil.
0 oy
tarafından
Kesinlikle takipte kal

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 579 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 620 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 860 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 966 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,571 soru

11,423,220 cevap

34,981 kullanıcı

...