0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar ben namaza başladım yakın zamanda alkol felan kullanmıyorum eskiden kullanırdım eşim bana sormadan pilan yapmış kaynana gile gidicekmisiz ama ben yıl başı kutlamak istemiyorum kaynanam beni aramaz ben de onu aramam bı araya gelirsek konuşuruz okadar torunları özledim diye tutturmuslar napsam sizce

3 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Eşin gitsin sen gitme canim kendin için en doğrusu bu olur
(143 puan) tarafından
O masa da bulunmak istemiyorum ama eşim sen alkol alma napayım diyo yani sizce günaha girmiş olurmuyum
(1,533 puan) tarafından
Yok ya içmedikten sonra bence niyetin belli zaten eşin de israr etmese keske ama mecbursun
(143 puan) tarafından
Ya işte geçen sefer annemler le aynı şehirde onlar anneme gittim onlara gitmedim ya kıskançlık yapiyolar aklı sıra bize gelecek anasina gidemicek diye düşünüyorlar ondan bu inatlari
(1,533 puan) tarafından
Zaten illa bı çekememezlik olur tabiiki gidicez ailemize oğulları da onlara gitsin :D git bari kuzum cocuklarin eşin icin
(143 puan) tarafından
Bütün Kaynanalar böyle galiba
-Reklam-
0 oy
(3,015 puan) tarafından
Şimdi aranızdaki diyaloğu bilemem ama önceden alkol kullanıyormuşsun, o ortamda da bulunuyormuşsun. Sen kararını değiştirmişsin, saygı duymuş eşin de. Ama şöyle de bir durum var, sen bu kararları aldın diye eşin de değişemez ki kendisi istemedikten sonra. Bence gitmemen de biraz değişik olur.
(143 puan) tarafından
Öyle ama işte meshep farkımız var ve ben orda rahatça namaz kilamam
0 oy
tarafından
Bende alkol almıyorum, yılbaşı da maalesef sıradan bir gün gibi geçiyor. Her sene kayınvalidemlere gideriz. Yemek yer TV izleriz. Özel bir şey yok. Normalde nasılsam öyleyiz. Alkol alsalarda benim için sorun yok. İçmiyorsam içmiyorumdur içene de mani olmam kendi hayatı. 
(143 puan) tarafından
Ama şimdi soyl bişi var ben orda namaz kilamiyorum meshep farkı var laf yapabilir Ler eşim onlar gibi degil
tarafından
Neden kızsınlar ki. Namaza başlamana laf mı ettiler?
(143 puan) tarafından
Hayır ama ya ne bilim ben ordayken ben şu koltuktaysam karşı koltuk ta iki görümce kaynana sessiz sessiz taklitimi yapar cinsler yani bununla ilgili de bişi yapicaklardir
tarafından
Sanmıyorum. Dini bir şey. Ne kadar mezhep farklı olsa da inandıkları Allah. Farklı mezheplerde de dinle dalga geçilmez canım.
(143 puan) tarafından
Bilemiyorum onlardan beklenir

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,241 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 682 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde tugce kilic (22 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...