0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Selam kızlar sohbet olsun. 

Doğum sonrası 1 günlük lohusalıkta kayınvalidem hastane odasında olay çıkardı. Sütüm gelmedi sağım yapıyorum birileri arıyor görüntülü kamerayı bana çeviriyor, bende müsait değilim sonra dedim. Vay bunu diyen ben miyim bir sinirlendi! Bana saygısız terbiyesiz falan saydırdı. Annem ve kardeşimde yanımdaydı, çok uzatmadı ama bir hırsla yerinden kalkıp beşiğe çarptı ve bebek içindeydi. Eşim gelince konu açıldı eşim beni haklı bulunca ve benim annem tepki verince sustu diyebilirim ama mahalle karısı gibi kavga etti. Eşimin hatrına sustum! Neyse şimdi memlekete eve döneyim dedi, eşim kal diyo bana da sende söyle kalsın falan. İstemiyorum gitsin yani. 40 çıkınca gidecekmiş o da taşa Ocak 23 falan :)) ne yapacağım ben ya. Kadın tam bir edepsiz sürekli bağırıp duruyor olay anında seni dinlemiyor bile. Eşim şuan evde ama izni bitince 20 gün tek kalacağız 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,015 puan) tarafından
Hoşt ulan derim d3ngesize bak beşiği çarpmış bir de sen kimsin be ağzıma ne küfürler geliyor. Bebegime çarptığı an bitirirdim onun işini AP.taaallll
(556 puan) tarafından
Saygısız biri ne diyim, onun seviyesine inemem
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Esin e sole bişi söyler yapar ederse haddini bildiririm hiç alınma de
(556 puan) tarafından
Diyorum da duvara sanki
(1,162 puan) tarafından
Cahil eski kafa dinlemem valla lohusa halimle onu mu cekecem şap şap yapıştırırdım valla ama benimki suyuma gitti hep
(143 puan) tarafından
Annen gile git kal ozaman gelemezler ben öyle yapmistim
(252 puan) tarafından
Eşinin bu  söylediğini mumla ariyacagin zamnlar gelecek  bunu bil.ofkene yenilme
(556 puan) tarafından
O konu doğru ama bana da yazık 1 günlük bebeğimle hastane odasında hakettiğimi düşünmüyorum
60 yaşında insan bir utanma olmalı
0 oy
(493 puan) tarafından
Bence tavrını bu konudan sonra koy ve kabul etme 20 gün eşin yanındaymış toparlarsın kendini bence kabul etme bak yine bi olay olur keşke o zaman almasaydım deme diye diyorum nerden biliyorsun deme kendi salaklığımdan biliyorum 
(556 puan) tarafından
Anlıyorum canım, istemiyorum ama eşim kal diye ısrar ediyor.
(493 puan) tarafından
Fikir yine sizin ama sizde kaldığı zamanda eşinle şimdiden konuş bişey yapacak söyleyecek olursa hiç susmam diye
(556 puan) tarafından
Evet söylemek önemli
0 oy
(643 puan) tarafından
Ay hayali bile çok kötü benim kaynanamın kardeşi galiba. Sen bilirsin gene de canım ama seni lohusa halinle moralini bozarsa sütün de kesilir insan en çok lohusalıkta neler yaşıyor ve gebelikte neler yaşıyor bunu unutmuyor bebeğinle kaliteli vakit geçirmekten ziyade onun kahrıyla uğraşırsın anlattığın kadarıyla bayağı dengesiz biri oksa insan bir akıl eder Yeni doğum yapmış bir insana görüntülü konuşmaya açmak ayıptır diye koy mesafeni gitsin hiç derdini çekmek zorunda değilsin.
(556 puan) tarafından
Keşke gitse. Görgüsüz ya, yol yordam bilmiyor. Ben orada çıplak sayılırım saygısız işte
Bilmiyorum nasıl gidecek
Tek iyi yanı tüm yemek bulaşık onda
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Ne desem bilemedim valla 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Yavrum vallaha annem 2 gün kalabildi gitti kaynanam 2 kat aşağıda oturuyor gelip burda kalacam 40 gün dedi eşim kovmaktan beter etti kendi başıma yaptım her işimi 

Bence zaten bir bebek geldi dünyaya aile olunması ve eşlerin de sorumluluğunun arttığını anlamaları için yanlız kalmanız gerek bir aile olarak öteki türlü 40 gün annem kaynanam baktı ilgilendi derken üstlerine bir çok erkek hepsi için değil sorumluluk almıyorlar 
(556 puan) tarafından
Eşim iyi ama annesinden etkileniyor arada kalıyor. Ne yapacağım bilmiyorum
(2,104 puan) tarafından
Eşinle açık açık konuş lohusalık döneminde  bebeğin eşin sen kalmak  istediğini söyle anlarsa anlar
(2,104 puan) tarafından
Ben o zamanlar kaynanamı Çok kafaya takıyordum 40 günde sütüm kesildi stresten üzüntüden şu anki aklım olsa karşımdaki insana üzer ama kendimi asla üzmezdim Çünkü değerli olan ben ve bebeğim
0 oy
(150 puan) tarafından
Eşine açıkça söyle, benim annem burda lohusayım ben bir ihtiyacım olur bişey lazım olur ben annemden isteyemem çekinirim kocaman kadına iş mi buyurucam anneme söylerim ama gerekirse beni yıkar üstümü değiştirir ama annenden bişey isteyemem olmadı ben kendime gelince 40 ım çıkınca gelir o zaman daha iyi olur ben yemeğimi temizliğimi kendim yapabilirim ayaklanırımnde bak nasıl yollayacak 
(556 puan) tarafından
Yollamaz canım, anacı bir tip
(150 puan) tarafından
Ufff bu Kaynanalar hep lohusa dönemi bela oluyorlar şuan o süreçteyim konuşuyorum ama 25 gün önce sezeryan oldum kaynanam karşımda oturuyor 5 günlükken geldi yapmadığını bırakmadı dua ediyorum gitsin diye benimkine böyle söyledim haklısın dedi ama sonradan ben özledim annemi dedi bir yıldır görmüyordu getirtti
0 oy
(252 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış bir bayan yargılanmamali strese sokulmamsli sana şunu soyliyim gitse bile yaptıkları aklına gelip sinirleneceksin bırak kalsın sayılı gün çabuk geçer sende kal de bence .şuan hırsın vardır ama sonuçta eşin ve çocuğumla bir ömür sureceksin dkka başı yanında olmicak
(556 puan) tarafından
Haklısın canım, sakin olmakta fayda var.
0 oy
tarafından
Ay ne diyeceğimi bilemedim benimkide gösterdi 

Öyle resimler çekti durduramadik eşim için sustum anlattım yaşlı boşver ikinciye gelmesin gelirsexe uyaracam eşime sor anne diyeceğim dedi anlar allahtan 

Besige de işte o an hızlı kalkınca çarpmıştır canım 

Sen sinirlenme olsun sakinliği ni koru yüz yüze bakacaksınız kalbini kırma benimkide yaptı  biseyler ama bı görsen beni ağlattı ama yine o halimle kalkıp  yüzünden öptüm eşim hatirina anne beni üzme bende seni bak dedim çocuk sarılık yatıyor iki günlük logusayim yattı uyudu öyle bir inat tuttu kadını neden öyle yaptı bilmiyorum oysaki sever beni eminim buna o an insan paylaşmıyor onlar anlamiyor laftan sizden eve geldim iki dünür çocuğu koparacak ti şeyini Allah etmeye 

Tövbe yarabbim o ona iyesti o ona ikisini de gönderdim dünyalar varmış dedim eşim bu böyle oldu ikinciye gelmesinler dedi 
(556 puan) tarafından
Anladım canım sana da geçmiş olsun. Kıskançlık bu başka bir şey değil
0 oy
tarafından
Yanlış anlamada lohusa lohusa onun agzını yırtardım senin annen nasıl sustu onu anlamadım terbiyebis edepsiz kadın al memelerimi çek herkesse göster deseydin çoçuk daha dünyele geleli 24 saat olmuş edepsisleği bak sinirlendem
(556 puan) tarafından
Annem susmadı canım cevap verdi ama onun kadar çirkef olamadı
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Yani kime sordu da gösterdi canlı yayın açıp emzirecek değiliz şu kaynanalara kızın ailesi yanında gelen cesarete ayrıca bir uyuzum resmen güç gösterisi başka bir şey değil 
(556 puan) tarafından
Annemden aldı ağzının payını ama çirkef işte

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 478 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Aleynaylmz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bebegimveben01 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu