0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar dun sezeryan oldum hic beledigim gbi gecmedi o kadar korkuttular ki beni olecem saniyodum ama cok sukur rahat gecti ablam arkadasim ve esimle hastaneye geldik saat 1 cekrekte dogum oldu belden uyusmali igne cok acitiyo dediler cok korkuyodum hicte acitmadi ki ben igneden cok korkarim dokunmalari hissediyon ama bilmiyon bile ne oldugunu anlamadan oglum dogdu dr gosterdi snra giydirdiler onu bayada agladi onu vermisler ablamgile bn artik sona dogru kusacam dedim kus dediler o ara bayiltmislar beni cikarken ayildim ama geri ablamlara bebegi aglatin cigerleri acilsin demisler bnde odama geldim bebegi cok aglatamadilar hemsire aldi goturdu solunum sıkıntisi varms daha 5 dk gordum kucagima bile alamadm ins saglikla cikariz beraber ilk yuruyus zor diyolardi elhamdülillah zorlanmadm bile gaz cikarmasi zor diyolardi kendiliginden cikti tek sıkıntm öksürüyorum canmin acimasi umrumda degil ama dikislerime bsy olur diye korkuyom onun dısında hicbirsey korktugum gbi olmadi dua edin oglum saglikla ciksin ins

8 Cevaplar

+1 oy
(7,197 puan) tarafından
Maşallah sorunsuz geçmesine çok sevindim rabbim bebeğini de biran önce yanına versin sağlıkla çıkın hastaneden 
(1,235 puan) tarafından
Aminn tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Sağlıkla alırsın kucağına Analı babalı büyüsün inşallah.
(1,235 puan) tarafından
Aminn tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Allah sağlıkla kucağına versin
(1,235 puan) tarafından
Aminn tesekkur ederim
0 oy
(1,564 puan) tarafından
Öksürme tut kendini kız çok geçmiş olsn cnm sağlıcakla ckarsnz ins 
(1,235 puan) tarafından
Elimde olsa tutacam ama oksuruyom valla allah yardim ediyo
(1,564 puan) tarafından
Hmmmmmm
0 oy
(247 puan) tarafından
Rabbim korktuklarınıza ugratmasin sağlıkla kucağına alırsın inşallah Rabbim bebeğinede sanada güç kuvvet versin Allah birbirinize bağlasın sizi sağlıkla sıhhatla 
(1,235 puan) tarafından
Amin ins teşekkür ederim
0 oy
(425 puan) tarafından
Bende bunu anlamiyirum ya 4 sezeryan oldum ikisi kotu ikisi cok cok guzldi ameliyt oldugumu bile hisetmedim ama neden dogum yapmak uzere olan bi insani korkutuyorlar ki yasayip gorecek iyimi kotumu diye nie bu konuda insani korlutuyorlar gercektn bazi kardeslerim cok bis konusuyor ben bekarkn gerdek gecesini oyle bi anlatirlarki korkudn bacaklarimi sikica kitlerdim cok pskolojimi bozmuslardi ama gercek hic oyle deyilmis korkuluck hicbirssy yokmus kimseye korkutmasinlar 
(1,235 puan) tarafından
Oyle herkesin vucudu bir degil
0 oy
(890 puan) tarafından
Canım öncelik ile çok çok geçmiş olsun korkma hayırlısı ile bebeğin de sana gelir Rabbim kötülüklerden saklasın evlatlarımızı öksürük için yazcam beni de öksürük tutardı ama öksüemezsim hissederdim öksürüğün feleğini hemen bir yudum bir bardak ne kadar istersen su içer dururdum geçerdi böyle kısık kısık nefes verir gibi öksürürdüm 
(1,235 puan) tarafından
Tesekkur ederim bnmki balgamli oksuruk
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Bebeğin de hayırlı olsun.Hemencecik toplarlarsin inşallah. Bebeğinle sağlıcakla evinize gidersiniz 
(1,235 puan) tarafından
Aminn tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 269 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 405 göst.
12 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 490 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...