0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından
Merak ettim herkes dysonu var robotum var yazıyor bu süpürgeler olmayanlar varmı burda genelde bi post açılıyor dyson robot yorumlara baya yazan oluyor 

72 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından

Ayfercik yok.

Robot istiyorum yeni alındı kurutma makinesi bu ara bişi isteyemem o yüzden :D

Ama alcam inşallah  :D

Seneye falan heralde :D

(4,169 puan) tarafından
Kurutma makinesi ne aldın canım bende şu ara arayıştayım da
(13,702 puan) tarafından
LG rh80t2sp7rmm aldım kuzum
(4,169 puan) tarafından
Bakayım bir çok saol canım ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(547 puan) tarafından
Bizim evdeki dysonda ayferide benim :)))
0 oy
(139 puan) tarafından

Walla robot süpürgem var ama dyson yok. Robot isimi cok kolaylaştiritor. Hergün açiyorum. . DYSON dikeyAnnemde var ama bana pek kullanişlı gelmiyor. Ağırlik sürekli düğmeye basmak ve aynı zamnda evi süpürmek. 

Dyson'in hava temizleyicisini kullanıyorum
0 oy
(2,505 puan) tarafından
Dyson yok da robot var. Koltuklar müsaitse robot çok güzel bişey:D Dyson çok pahalı yav:/
0 oy
(3,331 puan) tarafından
İkiside yok eksikliğinide hissetmedim 
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Son zamanlarda moda olan hiçbişeyim yok yalan olmasın dysn almak istiyorum da kendi evime geçince kısmet olursa 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim ikisi de yok 
0 oy
(21 puan) tarafından
Saçma buluyorum dysonu robot fln bide yeni evlim istesem şimdi alırım ama saçma geliyor sadece ayferim var onuda eşim hediye almış

Bnc diyeti saçma sadece para harcama
0 oy
(1,939 puan) tarafından

Ne robot, ne Dyson ne de airfray var :D

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Dyson var daha yeni geldi daha kullanmadım 
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Hayaller Dyson gercekler el süpürgesi benim süpürge de bozuldu gırgır la falan idare ediyorum şuan evde birşey kalmadı yarın yapicak birşey yok yani artık herkes geçim derdinde 2 gün önce bir kampamyada Dyson saç makinesi kazandım pahalı bir şeymiş cevremdekiler kullan diyor ama ben kim pahalı makine kim diye kıyamıyorum inşallah satabilirsem eve eşya alicam  yani pek kimsede yok
0 oy
(97 puan) tarafından
Benim yok valla eşim airfyr ilk çıktığı zamanlar almak istedi ben aldırmadım koskoca set üstüm var bence gereksiz Samsung marka bildiğimiz elektrikli süpürgem var eşim dik süpürge alalım istersen dedi yine aldırmadım bence gereksiz pahalılar 
0 oy
(1,210 puan) tarafından

Bende yok. Uzun bir süre imkanimiz da olmayacak almaya. Geçen yıl eşim airfry almak istedi supriz yapacakmis. Ben de öyle bir imkanımız varsa maddi olarak hakkımı robot süpürge den yana kullanmak isterim dedim. Demez olaydım açtı ağzını yumdu gözünü. Ozeniyorsun herkese sen de istiyorsun ben sana yetisemem bilmem ne. Beş yıllık evliliğimiz de ilk defa birşey istemiştim oysaki. O da imkan var diye. Çok fena kavga ettik. Dedim sakın alıp gelme bu eve bişey getirirsen balkondan atarım dedim. Atarım da bilir.  Onun da işine geldi. Velhasıl hiçbirinden yok yani şuan elimde :)

0 oy
(8,327 puan) tarafından
Robotum var canım bir kac ay once aldık. İyikide almısız koltuklarımın ayaklarını değiştirdim altlarına da giriyor cok memnunum evi toplamam yetiyor o süpürüyo arkamdan 
0 oy
(3,648 puan) tarafından
Yok robot düşünüyoruz ama bakalim
0 oy
(15,995 puan) tarafından

Robot supurgem yok Dyson im yok airfrey yok kurutma makinesi yok hatta kıyıcı robotum bile yok bozuldu bir daha da almadım dün çamaşırlarım kurusun diye kurutmalik sipariş verdim bugün de idare etsin diye el robotu sipariş verdim :D 

0 oy
(2,099 puan) tarafından
Benim yok ne robot ne dysan süpürge ihlasin süpürgesi var dokuz yıldır kullanıyorum . Airfel alacaktık sabotaja uğradı oda yok 
0 oy
(2,897 puan) tarafından

Hayır yok almayı da düşünmüyorum deli bir para vermem yani 

Bide tüm gün evde olup robot calistiranlara da ayrı bi ayar oluyorum :D zengin işi bunlar 

0 oy
(492 puan) tarafından
Hiçbiri yok gerekte duymuyorum
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Airfrey robot süpürge yok benim ama Dyson var eşim iPhone 60 bin TL verince bende sinirle aldırdım yoksa ne çıkarsa aliyımcı değilim 

İlgili sorular

0 oy
110 cevap 1,467 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 1,445 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 358 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...