0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından
Merak ettim herkes dysonu var robotum var yazıyor bu süpürgeler olmayanlar varmı burda genelde bi post açılıyor dyson robot yorumlara baya yazan oluyor 

72 Cevaplar

0 oy
(12 puan) tarafından

Yok biri bile yok :D

-Reklam-
0 oy
(4,234 puan) tarafından
Dyson ,robot,kurutma ,airfer var. Zengin degilim,fakir de degilim.  Sukur orta halliyiz. Bende calisiyorum.

Aksam camasirlari yikiyorum, sabah evden cikmadan kurutmaya atiyorum. Sermek daha cok vaktimi alirdi ve en az 2 gun kurumazdi. 

Hergun de robot supurgeyi acarim gelince supurulme ev bulmak iyi oluyo. 

Airferde arada kullaniyoruz, hizli ve pratik bi urun. 

Hepsini populer olmadan once cok uyguna almistim. Dyson 3 bine, robotta 3 bin falandi yani :)
0 oy
tarafından

Benim yok kahve makinemda yok evde çalışan tek robot benim bacim:D

(683 puan) tarafından
Boşver bacım :) olsada olur olmasa da
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Robot süpürgem vardı sattım onun yerine kablosuz süpürge aldım. Dyson bana göre çok uçuk fiyatlara satılıyor. Ha çekiş gücü falan güzel ama ben haftada bir büyük süpürgeyle dip köşe yapıyorum zaten. Günlük için kablosuz aldım sadece. Airfryı da eşim çok heveslendi diye aldı bende ses etmedim. Sadece hamur makinemi çok isteyerek aldım çünkü o dönem çok hamur işi yapıyordum bileklerim ağrıyor diye istedim. Bana göre markası değil işimi görmesi önemli 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Bende yok hiç biri 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Arkadaşım bana hediye alacakmış hahahah ev hediyesi yeni taşındım villaya

@whiteswan ❤️❤️❤️ nerdesinnnn gel açıkla hediyeni 
(13,021 puan) tarafından
Eğer bir gün maddi durumum çok iyi olursa sana sözüm olsun şartlar ne olursa olsun konuşmasak bile alıp göndereceğim ❤️❤️❤️❤️
(2,475 puan) tarafından
Hahahahah deli seni :D evet ever evet bir an evlilik teklifi aldım zannetimmm
0 oy
(1,125 puan) tarafından

Robotum var dysonum yok kurutma makinesi istiyorum kocayı ikna etmek güc:D

0 oy
(2,811 puan) tarafından
Dyson var çok düşündüm almadan ama iyikide almışım gerçekten çok memnunum çok pratik aırfrayda eşim aldı illa ama hiç kullanmadım desem yeridir
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bnds robot yok dayson yok sadece airfrey aldim
0 oy
(4,307 puan) tarafından
İki robot bir Dyson var. Evin küçükse ve Dyson varsa başka birşeye ihtiyaç yokbence
(683 puan) tarafından
Niye iki robot canım
(4,307 puan) tarafından
Daha merdiven çıkabilenini yapmadılar çünkü :D
(683 puan) tarafından
Hayır evin dubleks mi o yüzden sordum
(4,307 puan) tarafından
Triblex + bir de bodrum var canım. Da zemin katta kullanmıyorum robotları
(683 puan) tarafından
Benim dubleks evim robot alsam bi tane alırım iki tane almam yukarı salarım süpürdün dursun üst katta sadece yatak odaları var
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Valla canım normal bir süpürgem var Arnica onla supuruyorum o kadar para vermeye değer mi bilmiyorum ama hepsi süpürüyor ve süpürme görevi görüyor ayın sonunu zor getiriyorum kiz borçlar kira falan zor 
0 oy
(832 puan) tarafından
Bosch dik Süpürgesi var sadece bendede oglum cok döke saca yaşıyor:D ikinci de gelince aldrdm marka değl de iş görür olması önemli pratik gercekten kabloluyu ellemex oldum özenerek almam hele elektronik tarz seyleri 
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Elektrik süpürgesi olmayan ben:D

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hiç birisi yok gerekde duymuyorum 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Airfry, robot supurge ve dyson, kettle, cayci hic biri bende yok:) hamilelikte robot supurge cok istemistim tasinma dolayisi ile almadim
0 oy
(281 puan) tarafından
Benim robot supurgem var iki seneye yakın olacak eşim iş yerinden getirmişti almadım yanii :)) başkada birşeyim yok :)
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Bir dysonum yok ama Philips marathon ultimate serisi var kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Ne dyson süpürgem, ne robotum, ne airfryım var, ne kahve makinem var. Hiçte gerek duymadım. Eşim çok kez alalım dedi istemedim. Bana göre tamamen çağımızın modası haline geldi. Bir kurutma makinem var o da mecburiyetten aldım evimde kıyafetleri kurutmak için yerim yok misafir filan gelmediğinde salonun ortasında duruyor ya da yatak odasında yatağın kenarında sıkış tıkış duruyordu o yüzden. Dyson kayınvalidem de var pek beğenmiyorum açıkcası. 
0 oy
(534 puan) tarafından

Ayfer yok ama diğer ikisi var. Ayferi alsam kullanmam biliyorum o yuzden almadim :D

0 oy
(1,391 puan) tarafından
Benimde yok kız olmayı versin ya 

İlgili sorular

0 oy
110 cevap 1,467 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 1,445 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 359 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,498 cevap

34,866 kullanıcı

...