0 oy
990 göst.
Diğer kategorisinde (2,952 puan) tarafından
Bugün burada hava günlük güneşlik evimi temizledim yemeğimi yaptım oğlum dışarıya çıkmak istedi haydi markete gidelim oradan da parka gidelim dedik evimizin arkasında çok güzel bir park var neyse biraz oynadı çocuk bir kadınla bir adam yanlarında 7-8 tane Suriyeli çocukla birlikte geldiler muhtemelen çocukların hepsi o adamla kadının çocukları oğlum nereden bilecek daha 4 yaşındaki çocuk onları Suriyeli olduğunu üstlerinden başlarından pislik akıyor ama görmeniz lazım gitti onlarla oynamaya oğlum gitme onlarla oynama onlar senin ne dediğini anlamıyorlar dedikçe küçük çocuk anlamıyor tabii bir de kendi ağızlarında çiğnedikleri şeyleri çocuğuma vermeye çalışıyorlar dokunuyorlar temas ediyorlar iyice sinirim bozuldu kendi ülkenizde çocuğumuzla parkta bile vakit geçiremez hale geldik ne zaman defolup gidecekler bilmiyorum aşırı sinirlenmiş durumdayım parkı onlara bıraktık çocuğumla beraber eve tıkıldık yine haksız mıyım Allah aşkına

24 Cevaplar

0 oy
(1,498 puan) tarafından
Yani evet savaştan kaçtılar vs. Ama bilmiyorum çok takipte edemiyorum ama eskisi kadar kötü bir durumda değiller artık sanırım. Ve bizimde ülkemizin başına kötü şeyler geldi ne yaptık aklımıza hemen kaçmak gelmedi milletçe kalktık göğüs germeye çalıştık şehitler oldu gaziler oldu ama vatanımızı kaptırmadık. Onlarda öyle bir savunma yapabilir. Fıtrat meselesi yaratılış asla dalga geçmiyorum ama geneli de iri yarı maşallah. Gayet de mücadele edebilirler. Gitmelerini istiyorum bende. Rahatsızım gerçekten. Her yerde Türk görmek istiyorum sadece Türk. Ama onlar farklı sebepten kalıyor artık. Burası iyi geldi. Benim teyzemler Almanyada oturuyor mesela burası toprakları olduğu için özlüyorlar illa ki kesin dönüşe gelince diyorlar ki oranın düzenine tertibine alıştık burada yapamayız. İşte onlarda bu misal buranın bazı rahatına,temizine, düzenine alıştılar kendi ülkeleriyle kıyaslayınca. Yani bilmiyorum evlenip evlenip yerlesiyorlar ülkeye iyice. Kesin olarak nasıl çıkarlar giderler bilmiyorum. Allah bizim ülkemizi de öyle acınacak halde,terk etmek zorunda kalacağımız halde bırakmasın inşallah..
(2,952 puan) tarafından
Kesin olarak çıkıp gitmezler artık canım dediğin gibi bundan 10 sene sonra vay halimize çocuklarımız arkadaşlık edecek Türk bulmakta zorlanacaklar
-Reklam-
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bu ülkede bir savaş çıkarsa heralde Suriyelilerle Türkler rasında olacak ve inan bizden kalabalık olacaklar savaş bitmedimi neden hala gitmiyo bu insanlar misafirlik bitti  yeter yani 
(2,474 puan) tarafından
Bizim burda o kadar kalabalıklarki market pazar okul bahçesi park hep onlarla dolu ve kufürleri çok güzel ögrenmişler türkce konuşmuyorlar ama küfürler türkce istila ettiler resmen yurdumusu allah sebep olanlardan sorsun inş
0 oy
(410 puan) tarafından
Baştan sona çok haklısın eskiden çocuklarına aciyordum ama şimdi çocuklarda aynı sonucta anası babası belli neyin nesi oldukları yani ilerde boynuz kulağı geçiyor yemin ederim nefret ediyorum bu Suriyelilerden zaten bütün belalar onlar geldikten sonra oldu **** el ayak hastalığı bile onlarla yayıldı biz sadece kendimizi yiyip bitiriyorz sadece ülkede zenciside turkmenide var ama şimdiye kadar bütün pislik Suriyelilerden geldi 
0 oy
(598 puan) tarafından
Ne yazık ki dolustular ulkeye ama cocuklara bu şekilde konusman ve davranman çok kötü. Unutma kınadığın yerden sınanırsın. Gormezden gel parka götürme çocuğuna dokunmasına izin verme anlarim ama pislik insan iğrenç insan ne yaa bunlar çocuk yani çok çok ayip. Hiç hoş değil. 
(598 puan) tarafından
Öğretmenim canim. Senin o iğrenç pislik dediğin yaş grubuyla ilgileniyorum. Etik olmadığını bildigin biseyi yapmaya devam et sen.
(2,952 puan) tarafından
Aynen sen de okut güzelce Suriyelileri de bundan 15-20 sene sonra şimdiki genç Suriyelilerin yaptığı gibi Türk kızlarına tacizde tecavüzde bulunmasınlar daha fazla cevap yazmayacağım iyi akşamlar
(598 puan) tarafından
Ne yapayim canim sinifima gelen suriyeli çocuğu dövüp öldüreyim mi? Bu seni rahatlatir mi?
(2,952 puan) tarafından
Kimseyi dövüp öldürmenizi falan istemiyorum konuyu niye bu şekilde uzatmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim cevap vermeyeceğim diyorum ama yok yani kendin kaşınıyorsun ne demek döveyim mi öldüreyim mi şimdi fark ettim bana da mahalle karısı demişsin zaten yani bir öğretmen olarak gerçekten bunlar sana uygun üsluplar mı beğeniyor musun şu anda bu üslubunu neyse ya dediğim gibi ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim herkes kendi etiğinde mutlu olabilir benim etiğim bu şekilde ne mesleğimi ne de meslek etiğimi senin ağzına sakız ettirmem öğretmene bak mahalle karısı şeklinde konuşuyor öldüreyim mi döveyim mi şeklinde konuşuyor dediğim gibi çok acıyorsan al evine besle arkadaşım. Konuşmanın bittiğini inşallah anlamışsındır
(598 puan) tarafından
İfade sekillerimiz cok farkli hayatında mutluluklar diliyorum canim

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 413 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 359 göst.
18 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,007 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Feyzanurr (470 puan) tarafından soruldu

384,708 soru

11,507,906 cevap

35,164 kullanıcı

...